Čerepovec – Omsk 1:5 (kon.) | Jaroslavl – Nižněkamsk 6:3 (kon.) | Kazaň – Čeljabinsk 4:1 (kon.)
N.Novgorod – Novosibirsk 6:2 (kon.) | CSKA Moskva – Ufa 2:5 (kon.) | Dynamo Moskva – Barys 3:2 (po pr.)
Riga – Spartak Moskva 3:1 (kon.)
Dynamo Moskva
3:2 (1:2, 1:0, 0:0 - 1:0)
Barys Nur-Sultan
Čtvrtek 14.11.2019, 17:30 • VTB Arena, Moskva • KHL

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek čtvrtečního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (19:59:42)

Československá stopa v utkání

Dmitrij Jaškin (Dynamo Moskva) 1+1, 4 střely, čas na ledě 21:08
    Michal Čajkovský (Dynamo Moskva) 0+0, 3 střely, čas na ledě 17:18

Dnešní utkání sledovalo 5 117 diváků.

Střely na branku: 34 – 35

Je dobojováno. Prodloužení bleskově rozhodl Dmitrij Jaškin, který prudkou ránou nedal šanci brankáři hostů. Dynamo Moskva tak bere bonusový bod navíc, hosté z VTB Areny odjedou se ziskem jednoho bodu.

60:23 Dmitrij JAŠKIN - 3:2

60:23
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Tak to moc dlouho netrvalo. Domácím stačilo třiadvacet vteřin, aby rozhodli tento zápas. Vadim Šipačov v úniku na hostující branku viděl na pravé straně najíždějícího DMITRIJE JAŠKINA a český útočník to vyřešil jednoduše. Okamžitě napálil puk a v síti hostů doslova vymetl všechny pavučiny – 3:2. Asistence: Vadim Šipačov.

60:01

Základní hrací doba neurčila vítěze a utkání tak nabídne prodloužení. Pokud ani v něm žádný z týmů nerozhodne, dojde na samostatné zápasy.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:48
    Andrej Alexejev se ještě dostal do zakončení na levé straně, ale i tato jeho pěkná akce nekončí gólem v síti soupeře.

59:06
    André Petersson napřáhl na pravém kruhu a jeho skákavá střela skončila jen u pravé tyče z pohledu hostujícího brankáře.

58:19
    Michal Čajkovský si nabruslil před branku hostů, ale nedokázal pak prostřelit Pasqualeho.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:28
    Nikita Michajlis se proháčkoval obranou Moskvy, ale nedostal se do zakončení před Bočarovem. Rázem tak domácí otáčejí hru na opačnou stranu.

56:21
    Další neúspěšná střela hostů, kteří se marně snažili dostat se znovu do vedení. Zatím to spíše vypadá, že zápas dojde do prodloužení. Oba týmy hrají opatrně a nechtějí udělat chybu.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 4. Volkov (Mironov, Jaškin), 37. Polygalov (Volkov, Indrašis), 61. Jaškin (Šipačov) – 8. Metalnikov (Akolzin, Ševčenko), 20. Michajlis

Dynamo Moskva: Jerjomenko (21. Bočarov) – Hietanen, Čajkovský, Ljamin, J. Zajcev, Mironov, Volkov, Bojkov, Ogurcov – Tarasov, Šipačov (C), Jaškin – A. Petersson, Polygalov, Indrašis – Alexejev, Igumnov, V. Kuljomin (A) – Muranov, Petunin, Afinogenov.
    Barys Nur-Sultan: Pasquale (Kudrjavcev) – Ohtamaa, Dietz (C), Metalnikov, Blacker, Šalapov, Makljukov, Orechov – Videll, Knight, Tangradi – Michajlis, Valk, R. Starčenko (A) – Akolzin, Boyd (A), Ševčenko – Asetov, Sagadejev, Šesťakov – Musorov.

Rozhodčí: Gusev, Lavrenťjev – Antonov, Savenkov

Diváci: 5 117