Chabarovsk – Jokerit 4:1 (kon.) | Vladivostok – Petrohrad 1:2 (po pr.) | Kunlun – Magnitogorsk 3:1 (kon.)
Čeljabinsk – Jekatěrinburg 2:4 (kon.) | N.Novgorod – Viťaz 6:2 (kon.) | Riga – Soči 1:2 (kon.)
Admiral Vladivostok
1:2 (0:0, 1:1, 0:0 - 0:1)
SKA Petrohrad
Neděle 17.11.2019, 08:00 • Fetisov Arena, Vladivostok • KHL

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (10:31:47)

Slovenská stopa v utkání
    Martin Bakoš (VLD) 0+1, 1 střela, čas na ledě 20:07

Petrohrad ve vyrovnaném střetnutí s Vladivostokem zvítězil 2:1 po prodloužení a přiblížil se v Západní konferenci na rozdíl pouhých dvou bodů k vedoucí CSKA Moskvě.

Vladivostok sice ve druhé třetině otevřel skóre, ale ve stejné třetině hosté dokázali srovnat, byť jejich gól byl uznán až zpětně a po shlénutí videa. Duel nakonec dospěl až do prodloužení, ve kterém měl Vladivostok několik šancí, ale střelecky se prosadil až hostující Plotnikov.

63:16 Sergej PLOTNIKOV - 1:2

63:16
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    Hostům se daří z rychlého kontru rozhodnout o svém vítězství! SERGEJ PLOTNIKOV vystřelil z hranice pravého kruhu a vsítil vítěznou branku! Asistence: Maxim Karpov, Dinar Chafizullin.

62:41
    Pokus domácích o přečíslení, které se ovšem rozpadlo. Přesto na Samonova přílétly dvě střely, které vyráží.

62:32
    Ketov po přebruslení útočné modré vypálil zpoza kruhů, ale přímo do Olkinuory.

61:57
    Domácí vyhodili na zakázané uvolnění.

61:15
    Petrohrad drží postavení v útočném pásmu, zatím však nestřílí.

60:25
    Domácí pronikli až před brankoviště, kde se ovšem Samonovovi povedlo vytěsnit puk mimo tři tyče a prodloužení může pokračovat.

60:01

O osudu utkání rozhodne prodloužení, případně samostatné nájezdy.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:14
    Výbornou souhru v útočném pásmu zahodil Vicharev, kterému se z prostoru mezi kruhy vůbec nepovedlo vystřelit na branku.

58:11
    Zakázané uvolnění hostů vrací hru před Samonova.

56:55
    Kuzmenkova střela z pravého kruhu byla sražena bránícím hráčem do ochranné sítě.

56:16

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 28. Almqvist (Bakoš, Lalonde) – 36. Karpov (Koskiranta, Kuzmenko), 64. S. Plotnikov (Karpov, Chafizullin)

Admiral Vladivostok: Olkinuora (Krasotkin) – Almqvist, Lalonde, A. Osipov, Miščenko, Bobrjašov, Ďjakov, Kozlovskij – Konnov, Ljungh, Bakoš – Vicharev, Lisin, V. Butuzov – Glazačev, Mereskin, K. Voronin – A. Strelcov, Dělnov, V. Strelcov – Lomako.
    SKA Petrohrad: Samonov (Hellberg) – A. Bělov, Zub, Galeňuk, Chafizullin, Zubarev, Ožiganov, Zemčonok – Kemppainen, S. Plotnikov, Karpov – Kagarlickij, Koskiranta, Barabanov – Děrgačov, Burdasov, Kuzmenko – Ketov, Kablukov, Marčenko – Kurbatov.