Vsetín – Benátky n/J 8:0 (kon.) | Poruba 2011 – Slavia 4:1 (kon.) | Chomutov – Jihlava 1:3 (kon.)
Prostějov – Litoměřice 4:5 (po pr.) | Sokolov – Třebíč 3:4 (kon.) | Havířov – Kadaň 4:0 (kon.)
Frýdek-M. – Ústí n/L 4:2 (kon.) | Přerov – Motor ČB 3:2 (2:1 po s.n.)
konec
MAC Budapešť
1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
HK Dukla Ingema Michalovce
sk Pondělí 18.11.2019, 19:00Tipsport Liga (SR) • 26. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  V tretej tretine sa najprv podarilo v 43. minúte znížiť Stretchovi a zápas ešte nabral správne grády, no Michalovce potom potvrdili miernu úlohu favorita a o celkovom triumfe Dukly rozhodol v 60. minúte Mesikämmen. (21:39:29)
   
  Koniec zápasu.
   
  59:33
  Snaha domácich ešte pokračuje, no zrejme je to už márne.
   
  59:06
  Dukla Michalovce dala gól!
  O víťazovi tohto zápasu je zrejme definitívne rozhodnuté. Za bránkou zachytil puk KONSTA MESIKAMMEN a poslal ho preč z pásma. Puk napokon zapadol do odkrytej bránky.
   
  58:41
  Sledujeme vhadzovanie pred Trenčanom a domáci začínajú svoju powerplay v šestici.
   
  58:41
  Safaralejev vyhadzoval puk von z obranného pásma iba za cenu zakázaného uvoľnenia. Tréner MAC Majoross si berie oddychový čas.
   
  58:14
  Michalovčania zodpovedne bránili vlastnú modrú čiaru a nepustili domácich do pásma na prvýkrát po prestriedaní.
   
  57:40
  Hostia posúvajú puk preč z obranného pásma iba žabkou, ktorá dopadla v obrannom pásme domácich. Michalovce rozhodne potrebujú každú sekundu.
   
  57:05
  Mašlonka delovkou spoza pravého kruhu vyskúšal pozornosť Bálizsa, ktorý vyrážal pred seba, kde ešte prišiel Ventelä, no trafil to iba mimo bránky.
   
  56:26
  Langkow vystihol puk v strednom pásme a ihneď zamieril dopredu. Potom sa mu ukazoval Bodó na pravom kruhu, no už mu puk neprepasíroval.
   
  55:54
  Michalovčania iba nahodili puk do útočného pásma a prenechávajú iniciatívu na hokejistoch MAC Budapešť.
   
  55:25
  Už sa začala posledná päťminútovka tretej tretiny. Sledujeme aj naďalej veľmi vyrovnaný zápas, v ktorom sa zatiaľ najviac vyznamenal brankár Trenčan.
   
  55:00
  Juusela odzbrojil na ľavom krídle Pitta a pokračoval s pukom na bránku. Dostal sa do tesnej blízkosti, potom jeho zakončenie bolo obrancom zblokované.
   
  54:11
  Stretch z pravého kruhu nachádzal ešte pred bránkoviskom Istvána Sofrona, ktorý pálil zblízka a už aj mierne dvíhal ruky nad hlavu, no Trenčan bol opäť bravúrny.
   
  53:40
  Po zakázanom uvoľnení v podaní hráčov Michaloviec sa hra presúva pred pravicu gólmana Adama Trenčana, kde uvidíme vhadzovanie.
   
  53:23
  Pri mantineli v obrannom pásme sa už nedokázal presadiť Hvila, ktorý prišiel o hokejku a musel si ju zodvihnúť z ľadu späť.
   
  52:40
  Prihrávka Dalhuisena do druhej vlny adresáta nenašla, Michalovce však prišli o puk v útočnom pásme iba nakrátko a čoskoro ho získali späť na svoje hokejky.
   
  52:17
  Dalhuisen zo stredného pásma iba vrátil puk späť dozadu na svojho kolegu z defenzívy. Michalovčania teda rozohrajú z vlastného pásma.

  Lukáš Rastislav Ovšonka

  Branky a nahrávky: 43. Stretch (McNally, Sofron) – 15. Spilar (Juusela, Lalancette), 37. Mesikämmen (Kolba, Giľák), 60. Mesikämmen


  MAC Budapešť: Bálizs (Halász) – Garát, Macaulay, McNally, Carlisle, Bugár, Fejes, Dóczi, Pápa – Klempa, Pitt, Nagy – Orban Langkow, Bodó – Terbócs, Stretch, Sofron – Kreisz, Majoross, Szigeti
  HK Dukla Ingema Michalovce: Trenčan (Surák) – Dalhuisen, Ventelä, Mesikämmen, Kolba, Vorobjev, Novický, Zekucia – Juusela, Lalancette, Mašlonka – Giľák, Galamboš, Spilár – Safaralejev, Linet, Hričina, Mesaroš, Toma, Hvila

  Rozhodčí: Baluška, Tvrdoň – Vyšný, J. Konc ml.