Boston – Buffalo 3:2 (kon.) | NY Islanders – Pittsburgh 4:3 (po pr.) | Carolina – Philadelphia 3:5 (kon.)
Columbus – Detroit 5:4 (kon.) | Florida – Anaheim 5:4 (po pr.) | Nashville – Vancouver 3:6 (kon.)
St. Louis – Calgary 5:0 (kon.) | Minnesota – Colorado 3:2 (kon.) | Dallas – Winnipeg 5:3 (kon.)
Chicago – Tampa 2:4 (kon.) | Arizona – Toronto 1:3 (kon.) | Vegas – San Jose 1:2 (po pr.)
Los Angeles – Edmonton 5:1 (kon.)
New York Islanders
4:3 (1:1, 1:1, 1:1 - 1:0)
Pittsburgh Penguins
Pátek 22.11.2019, 01:00 • Barclays Center, New York • NHL

To je pro tuto chvíli z mé strany vše, přeji Vám hezký zbytek týdne! (03:57:54)

3. Mathew Barzal

Skončilo utkání mezi New Yorkem Islanders A Pittsburghem Penguins. K vidění byl velmi vyrovnaný hokej, a tak není divu, že tento zápas muselo rozhodnout až prodloužení, ve kterém domácím přisoudil bod navíc útočník Brock Nelson.

64:16 Brock NELSON - 4:3

64:16
    Islanders právě vstřelili branku!
    Domácí rozhodují tento zápas pro svůj prospěch! Mathew Barzal předal puk BROCKU NELSONOVI, který kličkou obelstil obránce Pens i Matta Murrayho a následně zasunoval puk do prázdné brány. Asistence: Mathew Barzal.

63:58
    Hosté předvedli dobrou souhru, ale střela Marina mířila jen nad horní tyč brány Greisse.

63:15
    To už zase neplatí. Kotouč je na holích tučňáků.

62:59
    Střela Briana Dumoulina byla ztečována a následně se puku ujímají domácí.

62:20
    Pens získávají poprvé v prodloužení kotouč na své hole.

62:00
    Nyní domácí vjeli do útočného pásma, ale je to bez většího nápadu.

61:20
    Úvodních 80 vteřin prodloužení nenabídlo vůbec nic zajímavého.

60:40
    Domácí nikam nespěchají. Nechtějí totiž přijít o kotouč.

60:15
    V držení puku jsou hokejisté Islanders.

60:01

Skončila třetí perioda a i ta nabídla do třetice po jednom gólu na každé straně. Za stavu 3:3 tak uvidíme prodloužení 3 na 3.

Střely na branku 23:26

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

Tomáš Němčík

Branky a nahrávky: 16. Mayfield (Barzal), 32. Beauvillier (Brassard, Pulock), 56. B. Nelson (Beauvillier, Barzal), 65. B. Nelson (Barzal) – 2. Malkin (Guentzel, Marino), 22. Rust, 60. Hörnqvist (Malkin, Dumoulin)

New York Islanders: Greiss (Varlamov) – Pelech, Pulock, D. Toews, Mayfield, Leddy, Boychuk – Lee (C), Barzal, Eberle – Beauvillier, B. Nelson, Brassard – Jo. Bailey (A), Koivula, Dal Colle – M. Martin, Cizikas, Clutterbuck (A).
    Pittsburgh Penguins: M. Murray (Jarry) – Dumoulin (A), Marino, M. Pettersson, Ruhwedel, J. Johnson, Trotman – Guentzel, Malkin (A), Rust – Kahun, McCann, B. Tanev – Galchenyuk, Hörnqvist, Simon (A) – Lafferty, Blueger, Aston-Reese.

Rozhodčí: Hebert, Luxmore – Driscoll, Barton