Los Angeles – Arizona 2:3 (kon.) | Colorado – Toronto 3:5 (kon.) | Boston – Minnesota 5:4 (po pr.)
Tampa – Anaheim 6:2 (kon.) | New Jersey – Detroit 5:1 (kon.) | Carolina – Florida 4:2 (kon.)
Montreal – NY Rangers 5:6 (kon.) | Winnipeg – Columbus 4:3 (kon.) | Dallas – Chicago 2:1 (2:0 po s.n.)
St. Louis – Nashville 2:4 (kon.) | Vegas – Edmonton 2:4 (kon.) | San Jose – NY Islanders 2:1 (po pr.)
Florida – Buffalo 2:5 (kon.)
po s.n. (2:0)
Dallas Stars
2:1 (1:1, 0:0, 0:0 - 2:0)
Chicago Blackhawks
Neděle 24.11.2019, 02:00 • American Airlines Center, Dallas • NHL

Toto je ode mě v tuto chvíli vše, budu se na vás těšit u dalších onlajnů.

Ani ve třetí třetině jsme se nedočkali regulérního gólu. Zápas herně ovládali v první i druhé třetině domácí, ale ve třetí třetině byl zápas velmi vyrovnaný. Chicagu se sice podařilo vstřelit branku, ale nebyla uznána z důvodu vysoké hole.
    Gólu jsme se nedočkali ani v prodloužení, ve kterém měli velké šance oba celky. Zápas nakonec rozhodly samostatné nájezdy, ve kterých Chudobin naprosto podtrhl svůj dnešní výtečný výkon, když ubránil oba nájezdy hostí.

Československá stopa:
    Radek Faksa (DAL) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 12:29
    Roman Polák (DAL) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 16:12
    Andrej Sekera (DAL) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 19:02
    David Kämpf (CHI) – 0+0, 3 střely, čas na ledě 11:50
    Dominik Kubalík (CHI) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 08:32 (05:44:49)

1. Anton Chudobin (DAL) 38 zák., 1 gól, 97,4%
    2. Robin Lehner (CHI) 42 zák., 1 gól, 97,6%
    3. Joe Pavelski (DAL) 0+0, 4 střely, čas na ledě 22:00, proměněný samostatný nájezd

Dnešní utkání sledovalo 18 532 diváků.

Tyler SEGUIN - 2:1

V samostatných nájezdech zvítězil tým Dallas Stars.
    Autorem vítězné branky je TYLER SEGUIN, který prostřelil Lehnera mezi betony.

2. série
    3:1
    Patrick KANE neproměňuje.

2. série
    3:1
    Tyler SEGUIN proměňuje. Chvíli si počkal a pak přesně vystřelil mezi betony.

1. série
    2:1
    Jonathan TOEWS neproměňuje. Sice puk došťouchnul do brány, ale bylo to až potom, co Chudobin Toewsův nájezd vyrazil betonem.

1. série
    2:1
    Joe PAVELSKI proměňuje. Krásně si roztáhl Lehnera a bekhendem zakončil k pravé tyči.

Samostatné nájezdy začínají.

Tento zápas rozhodnou samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:30
    Domácí kombinují v pásmu hostí. Hráči Chicaga výborně napadají a domácí ke střele nehodlají pustit.

64:29

62:43
    Domácí si vytvořili další šanci! Pavelski zakončil velmi prudkou střelouk levé tyči. Lehner si ale i s tímto pokusem dokázal poradit.

62:29
    Vyloučení v týmu Chicago Blackhawks (2 min. – příliš mnoho hráčů).

Vojtěch Plášil

Branky a nahrávky: 15. Hintz (J. Klingberg), rozh. náj. Seguin – 18. Määttä (DeBrincat)