Konyaspor – Gaziantep 0:0 (kon.) | Antalyaspor – Trabzonspor 1:3 (kon.) | Denizlispor – Başakşehir 1:1 (kon.)
Kasımpaşa – Besiktas 2:3 (kon.)
Antalyaspor
1:3 (1:3)
Trabzonspor AŞ
Neděle 08.12.2019, 14:30 • Antalya Stadyumu (Antalya) • Turecká Superliga • 14. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše! Loučím se s Vámi a přeji Vám hezký zbytek dne! (16:31:01)

Druhý poločas byl na rozdíl od prvního klidnější, často to vypadalo, že se jen dohrává z povinnosti, ale k vidění bylo i několik velmi zajímavých šancí. Tu největší neproměnil v 85. minutě domácí Chahechouhe. Hosté zvládli první poločas, ve kterém Antalyasporu nastříleli tři branky, čímž si zajistili tři body.

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 10:3. Rohy: 11:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 13:13.

90+6

90+5
    Po kontaktu ve vápně ještě domácí chtěli penaltu, ale rozhodčí dal jasně najevo, že rozhodně pískat nebude.

90+3
    Hosté se dostali do úniku tři na dva, ale vůbec se jim nepodařilo zakončit, Nwakaeme po přihrávce Sorlotha míč nedokázal zachytit.

90+2
    Domácí se snaží ještě o závěrečný tlak, ale zatím se jim vůbec nedaří branku Trabozonsporu ohrozit.

90
    Rozhodčí v druhém poločase nastavuje pět minut nad rámec základní hrací doby.

89
    Nwakaeme našel ve vápně Ekubana, který se rozhodl o střelu z první, ta mu ale vůbec nesedla, rozehrává tedy domácí brankář.

88
    V akci opět Cakir, jenž opět zneškodnil velkou možnost Chahechouheho, který střílel z velkého úhlu.

88
    Žlutou kartu dostává Serdar Özkan (Antalyaspor).

87
    Žlutou kartu dostává Serkan Asan (Trabzonspor AŞ).

87
    Sorloth společně se spoluhráči skvěle drží balón, domácí teď nemají mnoho šancí zaútočit.
    85. Šance Chahechouheho

85
    Největší šanci druhého poločasu nyní zahodil Chahechouhe, který po náběhu dostal pohlednou přihrávku, ale z velké blízkosti nedokázal překonat připraveného Cakira.

84
    Centr do vápna Trabonsporu chytá Cakir, domácí další šanci nedokázali využít.

83
    Domácí získávají balón a rychle spěchají vpřed, mají možná jednu z posledních šancí na zvrat.

82
    Cakir vytahuje další skvělý zákrok, po ráně z větší dálky dokázal vyrazit míč na rohový kop.

80
    Střídání v týmu Trabzonspor AŞ: ze hřiště odchází Yusuf Sari, přichází Madžíd Hosejní.

Adam Mitáš

Branky: 17. Čelůstka – 3. Sörloth (Sturridge), 25. A. Nwakaeme (Sturridge), 45. Sari (Çörekçi)

Karty:   29. Özmert (ANT), 88. S. Özkan (ANT) – 60. Sturridge (TRA), 87. Asan (TRA)

Antalyaspor: Kaplan – Sangaré, Čelůstka, Ângelo, E. Albayrak – Sinik (75. Amilton), Akyol, Özmert, Blanco – Fredy (46. Chahechouhe), Mukairu (46. S. Özkan).
    Náhradníci: Boffin – Alpsoy, Çamdal, Dursun, Gelson, Chico, Chahechouhe, Kurtulus, Amilton, S. Özkan.

Trabzonspor AŞ: Çakır – Asan, Türkmen, Campi, Çörekçi (53. Dursun) – Obi Mikel, Parmak – Sari (80. Hosejní), Sturridge (59. Ekuban), A. Nwakaeme – Sörloth.
    Náhradníci: Kardeşler – Avdijaj, Dursun, Ekuban, Erdogan, I. Fernandes, Hosejní, Onazi, Cafer, Üzüm.

Rozhodčí: Ugurlu Y. K