Novosibirsk – Kunlun 3:2 (3:2 po s.n.) | CSKA Moskva – Viťaz 3:0 (kon.) | Nižněkamsk – Omsk 2:6 (kon.)
N.Novgorod – Riga 5:2 (kon.) | Soči – Jokerit 4:3 (po pr.) | Kazaň – Jaroslavl 3:0 (kon.)
Torpedo Nižnij Novgorod
5:2 (2:2, 3:0, 0:0)
Dinamo Riga
Sobota 28.12.2019, 15:00 • KRK Nagornyj, Nižnij Novgorod • KHL

Po vyrovnané partii převzal Novgorod ve druhé třetině otěže zápasu a dalšími třemi góly vyhnal Aleksandera Saláka z branky. Dinamo Riga sérii porážek neukončila, naopak ji rozšířila na vysoké číslo – 9.

Česká a slovenská stopa zápasu

Aleksander Salák (RIG), 5 branek, 26:59
    Marek Ďaloga (RIG), (0+0), 2 střely, 18:58 (17:28:28)

59:23
    Oba týmy se už nikam nehrnou a v klidu dohrávají zápas.

57:38
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Kirill Urakov – 2 min., hákování).

57:36
    Darzinšovi se v útočném pásmu nikdo nenabízel a útočník Dinama byl vytlačen ven z třetiny.

57:17
    Dalekonosnou střelu Volčenkova vykopl Makarov betony.

54:42
    Varnakov dostal zpětnou přihrávkou na modré čáře, ale to už byli jeho spoluhráči v postavení mimo hru.

54:13
    Orlov bez problémů vyjel z útočného pásma a uklidnil hru přihrávkou do obranné třetiny.

52:44
    Hra pokračuje v dobrém tempu, které není ani tak často přerušované.

50:36
    Mamčics vystihl rozehrávku na jedničku a okamžitě otočil hru zpět před Lindbäcka. Rychlý průjezd brankovištěm ale brankou neskončil.

50:02
    Ve středním pásmu dostal Genoway pas přímo na brusle, ale Dinamo se nedokázalo dostat za modrou čáru.

48:38
    Barancev z levé strany mířil úmyslně vedle branky, aby se kotouč odrazil zpět před branku.

48:06
    Riga sebrala puk po nahození domácích, ale špatnou rozehrávkou se hráči Dinama dostávají pod tlak.

47:12
    Šenfeld podpořil obranné řady a v souboji za brankou odzbrojil soupeře.

43:55
    Trestaný Setdikov se zapojil z trestné lavice ihned do hry.

43:00
    Rattie dostal přihrávku trochu za brusle a z těžké pozice minul branku.

42:37
    Domácím se nedaří usadit v útočném pásmu. Riga vyhazuje kotouč až za Lindbäcka.

41:55
    Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Nikita Setdikov – 2 min., podrážení).

40:01

Lukáš Ureš

Branky a nahrávky: 2. Bočarov (Aljajev, Varnakov), 14. Bočarov (Varnakov, Shore), 22. Varnakov (Bočarov, Shore), 26. Bočarov (Shore), 27. Belevič (Ch. Genoway) – 8. Protapovič (Setdikov), 12. Batna (Mamčics, Gegeris)

Torpedo Nižnij Novgorod: Lindbäck (Tichomirov) – Barancev, Orlov, Ch. Genoway, Mišarin, Volčenkov, Aljajev – Počivalov, Schroeder, Šenfeld – Rattie, Varnakov, Bočarov – D. Iljin, Urakov, Verjajev – Šachvorostov, Smolin, Belevič – Shore.
    Dinamo Riga: Salák (27. An. Makarov) – Bartulis, Ališauskas, Sotnieks, Berglund, Ďaloga, Marshall, Mamčics – Slepec, Darzinš, Gillies – Setdikov, Protapovič, Meija – Gegeris, Ashton, Batna – Trastašenkovs, M. Redlihs, Lipsbergs – Džerinš.