Česko
1:2 (0:2, 0:0, 1:0)
Jižní Korea U18
Sobota 28.12.2019, 17:00 • Zimní stadion Slaný • Reprezentace žen do 16 let

Konec zápasu! Jižní Korea U18 porazila výběr Česka do 16 let 2:1! V poslední třetině skóre upravila kapitánka Andrea Trnková, Češky se ale na víc nezmohly a tak si v prvním utkání připisují porážku. (18:46:12)

59:30
    Domácí tým bez brankářky!

58:35
    Domácí tým v posledních minutách má jasně navrch, šanci na vyrovnání si ale nevypracoval.

57:37

57:28
    Češky po celou dobu přesilovku neprověřily brankářku soupeře, který se nyní osvobozuje vyhozením.

55:57
    Domácí tým se sice dostal ke kombinaci v útočném pásmu, kvůli špatné přihrávce však musí začít znovu.

55:37
    Tým Česka si bere oddechový čas.

55:37
    Vyloučení v týmu Jižní Korea U18 (Dowon Kimová – 2 min., nedovolené bránění).

53:52
    Pěkným zákrokem se nyní předvedla Barbora Hromádková, která do lapačky ukryla tečovanou střelu z hole Eunji Leeové.

53:00
    Střelu Dowon Kimové zastavila Janotová a Češky šly do protiútoku, který neskončil střelou. Naopak znovu útočí Korea.

51:19
    Korea se znovu hnala kupředu, nyní ji zastavil ofsajd, ve kterém se objevila Nahyun Anová.

49:35
    Korejky v boji o kotouč u mantinelu ve svém pásmu uspěly a dostaly se ke kotouči, zatím se ale stále pohybují před modrou čarou pásma Česka.

46:39
    Po střele Seungmin Wooové si Hromadová připsala první zákrok v poslední třetině.

45:14
    Střela Yooové od modré čáry skončila vedle a tak domácí šly do protiútoku, Viktorie Jílková se však nedostala přes protihráčku.

44:08
    S pukem z rohu vyjela Tereza Plosová, její následná přihrávka nenašla nikoho v bílých dresech.

41:38
    Česko právě vstřelilo branku!
    Domácí hokejistky se konečně prosazují! Na obranné modré čáře se totiž puku zmocnila ANDREA TRNKOVÁ. Ta jela na samotnou obránkyni, kterou v klidu objela a backhandem prostřelila Huhovou mezi betony! Bez asistence.

40:53
    Sihyun Kangová obrala o puk Dubovou a vystřelila, trefila jen nohu jedné z domácích obránkyň, které následně vyhazují na icing.