Granada – Mallorca 1:0 (kon.) | Real Sociedad – Villarreal 1:2 (kon.) | Alavés – Real Betis 1:1 (kon.)
Celta Vigo – Osasuna 1:1 (kon.)
Granada CF
1:0 (1:0)
RCD Mallorca
Neděle 05.01.2020, 12:00 • Estadio Nuevo Los Cármenes (Granada) • Španělská LaLiga • 19. kolo

V dnešním zápase jsme viděli velice bojovný výkon obou týmů, díky gólu z 24. minuty vítězí domácí Granada. Mallorca se ve druhém poločase zvedla a v závěru zápasu byla lepším celkem na hřišti, bohužel pro ně, nedokázala si vytvořit větší množství gólových šancí, i z tohoto důvodu všechny body zůstávají v Granadě. (13:57:43)

90+5

90+4
    Rui Silva v samotném závěru chytá přízemní střelu jednoho z hostujících hráčů.

90+3
    Roberto Soldado se snaží dohrát utkání u rohového praporku soupeře.

90+2
    Žlutou kartu dostává Antonio Raíllo (RCD Mallorca).

90+1
    Dnešní zápas sleduje 16395 diváků.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Žlutou kartu dostává Ramon Azeez (Granada CF).

89
    Hráč je již na nohou, hra může pokračovat.

87
    Jeden z hostujících hráčů se ocitl na hrací ploše, sudí přerušuje hru.

86
    Domácí obránci bez jakéhokoliv problému odvrátili míč do bezpečí.

85
    Hosté mají k dispozici další rohový kop.

84
    Střídání v týmu Granada CF: ze hřiště odchází Darwin Machís, přichází Álvaro Vadillo.

83
    Hlavička Hernandéze míří vysoko nad bránu soupeře.

83
    Hosté rozehrávají přímý kop z úrovně rohového praporku.

82
    Hosté kombinují na půli hřiště a snaží se dostat skrz obranu soupeře.

81
    Do velké šance se dostal jeden z domácích hráčů, gólman Reina vytáhl skvělý zákrok a nadále drží šance svého týmu na zisk bodů.

80
    Machís se provinil útočným faulem, rozehrávat tedy budou hosté, kteří každým momentem zesilují tlak na soupeřovu bránu.