Bastia-Borgo – Saint-Étienne 0:3 (kon.) | Trélissac – Marseille 1:1 (2:4 po pen.) | Lorient – Brest 2:1 (po pr.)
Dieppe – Angers 1:3 (kon.) | Nice – Fréjus St-Raphaël 2:0 (kon.) | Valenciennes – Dijon 1:2 (kon.)
Linas-Montlhéry – PSG 0:6 (kon.)
OGC Nice
2:0 (0:0)
Fréjus St-Raphaël FC
Neděle 05.01.2020, 17:15 • Allianz Riviera, Nice • Francouzský pohár

To už je z mé strany vše. Mějte se fajn! (19:16:12)

Fotbalisté Nice splnili roli favorita a soupeře ze čtvrté nejvyšší soutěže zdolali 2:0. Domácím hodně pomohlo vyloučení Fachana ve 25. minutě, po němž se už celek Fréjusu jen bránil. Hosté přesto drželi bezgólové skóre až do 55. minuty, kdy se trefil po rohovém kopu Hicham Boudaoui. V samotném závěru pak zpečetil postup Nice Adam Ounas.

90+4
    90+2. Adam Ounas definitivně zpečetil postup Nice.
    90+2. Adam OUNAS - 2:0

90+2
    Nice právě vstřelilo branku!
    Pojistku na postup domácích dává ADAM OUNAS! Alžírský fotbalista se dostal za záda obránců Fréjusu a tváří v tvář Oussenimu nezaváhal.

90+1
    Hráči Fréjusu už musejí riskovat a poslat vše dopředu. Cestou mohou být dlouhé nákopy a případně nějaká standardka.

90+1
    Rozhodčí nastaví čtyři minuty!

87
    Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Myziane, přichází Evann Guessand.

86
    Vynikající výkon dnes předvádí hostující brankář Moyadh Ousseni! Ten vychytal v krátkém sledu Danteho, Dolberga a nakonec i Ounase!

83
    Střely na bránu – 9:1

82
    Opět Cyprien. Domácí hráč to zkusil z ostrého úhlu, brankáře Ousseniho nepřekvapil.

80
    Další příležitost na navýšení domácího náskoku měl Wylan Cyprien. Jeho střela skončila těsně vedle brány Fréjusu.

76
    Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Hicham Boudaoui, přichází Danilo.

73
    Střídání v týmu Fréjus St-Raphaël FC: ze hřiště odchází Riza Durmisi, přichází Racine Coly.

71
    Do konce utkání schází zhruba dvacet minut. Nice drží těsný náskok, který se ale domácí snaží navýšit.

68
    Riza Durmisi, který přišel do Nice na hostování z Lazia, se mohl zapsat mezi střelce hned při premiéře za svůj nový klub. Z přímého kopu orazítkoval brankovou konstrukci!

65
    Domácí mohli navýšit svůj náskok. Po centru Leese-Meloua zakončoval těsně vedle brány Kasper Dolberg!