Chelsea – Nottingham | 2:0 (kon.) | | | Crystal Palace – Derby | 0:1 (kon.) | | | Middlesbrough – Tottenham | 1:1 (kon.) |
Sheffield Utd. – AFC Fylde | 2:1 (kon.) | | | Liverpool – Everton | 1:0 (kon.) | | | Gillingham – West Ham | 0:2 (kon.) |
Granada – Mallorca | 1:0 (kon.) | | | Real Sociedad – Villarreal | 1:2 (kon.) | | | Alavés – Betis | 1:1 (kon.) |
Celta Vigo – Osasuna | 1:1 (kon.) |
Brescia – Lazio | 1:2 (kon.) | | | Spal – Hellas | 0:2 (kon.) | | | Janov – Sassuolo | 2:1 (kon.) |
AS Řím – Turín | 0:2 (kon.) |
Bastia-Borgo – Saint-Étienne | 0:3 (kon.) | | | Trélissac – Marseille | 1:1 (2:4 po pen.) | | | Lorient – Brest | 2:1 (po pr.) |
Dieppe – Angers | 1:3 (kon.) | | | Nice – Fréjus St-Raphaël | 2:0 (kon.) | | | Valenciennes – Dijon | 1:2 (kon.) |
Linas-Montlhéry – PSG | 0:6 (kon.) |
konec
ESA Linas-Montlhéry
0:6
(0:2)
Paris Saint-Germain
Aleš Pur
Branky:
30. Aouchiche, 41. Cavani, 60. Cavani, 63. Sarabia, 69. Sarabia, 87. Choupo-Moting
Rozhodčí: Frank Schneider – Djemel Zitouni, Bastien Courbet
Diváci:
Neproměněná penalta: 39. Kanoute (LMN), brankář Rico zneškodnil
ESA Linas-Montlhéry:
Lutumba – Tchabo, Diallo, Tsota, Kouassi – Kanoute, Roca, Ghobouo, Duval (80. Milongo) – Leno (64. Mejri), Cissé (73. El Gachbour).
Náhradníci: Madureira – Bathily, Bervin, El Gachbour, Mejri, Milongo, Remy.
Trenér:
Paris Saint-Germain: Rico – Dagba, Kouassi, Kehrer, Kurzawa (73. Meunier) – Herrera (65. Choupo-Moting), Paredes (73. Gueye) – Sarabia, Aouchiche, Draxler – Cavani.
Náhradníci: Bulka – Marquinhos, Di Maria, Gueye, Choupo-Moting, Meunier, Verratti.
Trenér:
Náhradníci: Madureira – Bathily, Bervin, El Gachbour, Mejri, Milongo, Remy.
Trenér:
Paris Saint-Germain: Rico – Dagba, Kouassi, Kehrer, Kurzawa (73. Meunier) – Herrera (65. Choupo-Moting), Paredes (73. Gueye) – Sarabia, Aouchiche, Draxler – Cavani.
Náhradníci: Bulka – Marquinhos, Di Maria, Gueye, Choupo-Moting, Meunier, Verratti.
Trenér:
Rozhodčí: Frank Schneider – Djemel Zitouni, Bastien Courbet
Diváci:
Tak ještě jeden gól. Cavani prostrčil míč do vápna, Sarabiovu střelu Lutumba ještě vyrazil, jenže dobíhající MAXIM CHOUPO-MOTING byl u míče včas a zblízka jej dorazil do sítě – 0:6.
Pátý gól hostů. Ti se hravě dostali na útočnou polovinu a i když PABLU SARABIOVI nevyšla narážečka podle jeho představ, míč se k němu vrátil a on jej pohotovou ranou uklidil k tyči.
Útočná stavidla hostů se otevřela naplno. Po další bleskové kombinaci mohl Cavani završit hattrick, jenže nehamounil, přihrál doprava na PABLA SARABIU a ten snadno překonal Lutumbu.
Teď už se ale může radovat. V pokutovém území vybojoval míč, toho se na chvíli chopil Draxler a po jeho přihrávce od brankové čáry trefil EDINSON CAVANI odkrytou část domácí branky – 0:3.
Nedáš – dostaneš. Hosté předvedli rychlý brejk, po náběhu dostal přihrávku do pokutového území EDINSON CAVANI a střelou doprostřed branky upravil na 0:2.
A je tu první gól, který završil tlak hostů. Po narážečce nacentroval pod sebe Dagba, našel ADILA AOUCHICHEHO, ten naznačil střelu, tím se zbavil obránce a poté nekompromisně zakončil – 0:1.
ESA Linas-Montlhéry: Lutumba – Tchabo, Diallo, Tsota, Kouassi – Kanoute, Roca, Ghobouo, Duval – Leno, Cissé.
Náhradníci: Madureira – Bathily, Bervin, El Gachbour, Mejri, Milongo, Remy.
Paris Saint-Germain FC: Rico – Dagba, Kouassi, Kehrer, Kurzawa – Herrera, Paredes – Sarabia, Aouchiche, Draxler – Cavani.
Náhradníci: Bulka – Marquinhos, Di Maria, Gueye, Choupo-Moting, Meunier, Verratti.
Rozhodčí: Frank Schneider – Djemel Zitouni, Bastien Courbet.
Hosté zažijí v letošním ročníku Francouzského poháru svou premiéru, o roli obrovského favorita ale nelze vůbec pochybovat. PSG má navíc skvělou formu, poslední porážku napříč soutěžemi zaznamenal klub na začátku listopadu v lize proti Dijonu, od té doby jednou remizoval a devětkrát vyhrál. A cokoliv jiného, než desátá výhra by byla obrovským šokem.
Domácí tým, hrající až šestou nejvyšší soutěž jde do tohoto utkání proti fotbalovému obru v roli jasného outsidera, v poháru však zatím předvádí pěkné výkony. Nejprve zdolal La Flèche RC na jeho půdě a poté doma i Évreux. Dnes se tak klub může připravit na velký svátek.
Cesta pohárem
La Flèche RC – Linas-Montlhéry 2:3
Linas-Montlhéry – Évreux 3:1