Bologna – Fiorentina 1:1 (kon.) | AC Milán – Sampdoria 0:0 (kon.) | Atalanta BC – Parma 5:0 (kon.)
Juventus – Cagliari 4:0 (kon.) | Lecce – Udinese 0:1 (kon.) | Neapol – Inter 1:3 (kon.)
Bologna FC
1:1 (0:1)
ACF Fiorentina
Pondělí 06.01.2020, 12:30 • Stadio Renato Dall'Ara • Italská Serie A • 18. kolo

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí nerozhodným výsledkem 1:1. I druhý poločas byl v režii domácího celku, avšak ten si dlouhou dobu nedokázal poradit se zodpovědnou obranou soupeře, která dnes podala velice dobrý výkon. Fiorentina se sice většinu času pouze bránila, avšak měla na svědomí několik zajímavých šancí, ke konci však inkasovala vyrovnávací branku. (14:23:11)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 5:3. Rohy: 14:2. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 14:22.

90+5
    90+4. Riccardo ORSOLINI - 1:1

90+4
    Bologna právě vstřelila branku!
    Domácím se přeci jenom povedlo srovnat krok, a to ve čtvrté minutě nastaveného času! RICCARDO ORSOLINI si vzal na starost provedení standardní situace z velice ostrého úhlu. Jeho prudká rána přeci jenom proletěla až na přední tyč, kde se Dragowskimu sotva povedlo zareagovat.

90+4
    Avšak ani avizovaný rohový kop nepřinesl nic nebezpečného. Naopak si sudí všiml útočného faulu Santandera, Dragowski tak nebude s odkopem nikam spěchat.

90+3
    Bologna měla jednu z posledních šancí na vyrovnání, zahrávala totiž standardní situaci. Ta ovšem přistála pouze na hlavě Milenkoviće, který odklízel za cenu rohu.

90+1
    Taktický zákrok vytasil hostující Venuti, který špičkou nohy poslal k zemi jednoho z protihráčů.

90
    Druhý poločas bude nastaven o pět minut.

90
    Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Gaetano Castrovilli, přichází Federico Ceccherini.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, domácí se nadechují k náporu. Ještě můžeme počítat s nastaveným časem.

88
    Dragowski si dával s odkopem od své branky celkem načas, nakonec se mu povedlo poslat hrací předmět na druhou stranu, kde Lirola neodhal odskok balónu.

87
    Do konce zápasu zbývá zhruba pět minut, i nadále jsme zatím viděli pouze jednu branku. Fiorentina stále vede o jedinou branku, koncovka bude hodně zajímavá.

86
    Venuti se ihned po svém příchodu na hrací plochu ujal autového vhazování. Po něm si nedovoleně počínal jeho kolega Pulgar, který šel do souboje loktem.

83
    Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Gary Medel, přichází Mattias Svanberg.

82
    Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Dalbert, přichází Lorenzo Venuti.

81
    Skorupski si tak oddychl, nicméně se pokračuje ve hře. Dalbert se po předchozím zakončení poroučel k zemi, Fiorentina však rozjíždí akci po pravém křídle.

80
    Bologna vykřesala zisk rohového kopu z pravé strany. Nakonec se jednalo o přízemní rozehrávku, po které se soupeř dostal do protiútoku, Dalbert však nepřehodil brankáře.