Tisková konference FC Fastav Zlín | (kon.) | | | TK s Jiřím Veselým | (kon.) |
Tisková konference SK Slavia Praha | (kon.) | | | Tisková konference Bohemians Praha 1905 | (kon.) |
Smíšená štafeta, Anterselva | Vítěz: Norsko (kon.) |
Závod na 3000 metrů žen | Vítěz: M. Sáblíková (CZE) (kon.) |
Sjezd mužů, Saalbach | Vítěz: T. Dressen (GER) (kon.) |
Rob Cross - Nathan Aspinall | 7:5 (kon.) | | | Gerwyn Price - Michael Smith | 6:6 (kon.) |
Gary Anderson - Peter Wright | 6:6 (kon.) | | | Glen Durrant - Fallon Sherrocková | 6:6 (kon.) |
Daryl Gurney - Michael van Gerwen | 1:7 (kon.) |
konec
MS - Smíšená štafeta, Anterselva
Vítěz: Norsko
Tomáš Kubečka
Konečné pořadí
1. Norsko 1:02:27.7 (0+7)
2. Itálie +15.6 (0+6)
3. Česká republika +30.8 (0+2)
4. Německo +49.2 (1+11)
5. Ukrajina +56.1 (1+7)
6. Rusko +59.4 (0+8)
7. Francie +1:08.6 (1+9)
8. Rakousko +1:39.2 (1+7)
9. Finsko +1:39.5 (0+10)
10. Švýcarsko +1:50.5 (2+14)
11. Švédsko +2:05.0 (2+13)
12. Bělorusko +2:24.1 (1+6)
13. USA +2:46.1 (0+9)
14. Kanada +2:57.5 (1+11)
15. Estonsko +3:11.8 (1+9)
16. Litva +4:22.3 (0+8)
17. Polsko +1 kolo (3+14)
18. Slovensko +1 kolo (0+2)
19. Čína +1 kolo (1+8)
20. Japonsko +1 kolo (5+9)
21. Lotyšsko +1 kolo (1+10)
22. Kazachstán +1 kolo (5+16)
23. Slovinsko +1 kolo (2+16)
24. Bulharsko +1 kolo (1+9)
25. Belgie +1 kolo (0+2)
26. Rumunsko +1 kolo (3+4)
27. Jižní Korea +1 kolo (6+7)
Pořadí po osmé střelbě
1. Norsko 58:01.3 (0+7)
2. Itálie +9.3 (0+6)
3. Česká republika +22.8 (0+2)
4. Německo +53.2 (1+10)
5. Ukrajina +54.2 (1+7)
6. Rusko +1:03.3 (0+8)
Pořadí po sedmé střelbě
1. Norsko 52:39.5 (0+5
2. Itálie +3.1 (0+4)
3. Česká republika +16.0 (0+1)
4. Ukrajina +37.3 (0+4)
5. Německo +49.8 (1+8)
6. Švýcarsko +51.0 (0+11)
Pořadí po šesté střelbě
1. Itálie 43:25.3 (0+4)
2. Česká republika +1.4 (0+1)
3. Norsko +5.0 (0+5)
4. Švýcarsko +32.3 (0+9)
5. Ukrajina +33.9 (0+4)
6. Bělorusko +39.2 (0+2)
...
19. Slovensko +4:19.1 (0+2)
Pořadí po páté střelbě
1. Norsko 38:01.4 (0+3)
2. Itálie +10.1 (0+4)
3. Česká republika +11.8 (0+1)
4. Švýcarsko +40.5 (0+8)
5. Německo +40.9 (1+6)
6. Ukrajina +41.4 (0+2)
...
19. Slovensko +3:54.6 (0+1)
Pořadí po čtvrté střelbě
1. Norsko 28:06.0 (0+3)
2. Itálie +6.0 (0+4)
3. Česká republika +11.8 (0+1)
4. Bělorusko +21.3 (0+1)
5. Švýcarsko + 23.7 (0+7)
6. Ukrajina +26.8 (0+2)
....
21. Slovensko +3:06.2 (0+1)
Pořadí po třetí střelbě
1. Itálie 22:17.8 (0+3)
2. Rakousko +1.4 (0+1)
3. Česká republika + 9.2 (0+1)
4. Bělorusko +9.8 (0+0)
5. Norsko +10.8 (0+3)
6. Ukrajina +11.2 (0+0)
...
23. Slovensko +2:33.2 (0+1)
Pořadí po druhé střelbě
1. Itálie 11:33.8 (0+2)
2. Ukrajina +1.2 (0+0)
3. Norsko +4.9 (0+1)
4. Rakousko +5.6 (0+1)
5. Česká republika +6.4 (0+1)
6. USA + 6.8 (0+0)
....
21. Slovensko +1:20.4 (0+1)
Pořadí po první střelbě
1. Rakousko 5:45.7 (0+0)
2. USA +0.4 (0+0)
3. Norsko +2.2 (0+0)
4. Ukrajina +2.7 (0+0)
5. Bělorusko +4.5 (0+0)
6. Lotyšsko +4.9 (0+0)
...
12. Česká republika +10.6 (0+1)
20. Slovensko +27.8 (0+0)
Startovní listina
1. Norsko (Marte Olsbuová Röiselandová, Tiril Eckhoffová, Tarjei Bø, Johannes Thingnes Bø)
2. Francie (Julia Simonová, Justine Braisazová, Martin Fourcade, Quentin Fillon Maillet)
3. Itálie (Lisa Vittozziová, Dorothea Wiererová, Lukas Hofer, Dominik Windisch)
4. Švédsko (Linn Perssonová, Hanna Öbergová, Jesper Nelin, Sebastian Samuelsson)
5. Rusko (Irina Starychová, Jekatěrina Jurlovová-Perchtová, Matvej Jelisejev, Alexandr Loginov)
6. Německo ( Franziska Preussová, Denise Herrmannová, Arnd Peiffer, Benedikt Doll)
7. Rakousko (Lisa Theresa Hauserová, Katharina Innerhoferová, Felix Leitner, Dominik Landertinger)
8. Švýcarsko (Selina Gasparinová, Lena Häckiová, Benjamin Weger, Serafin Wiestner)
9. Česko (Eva Kristejn Puskarčíková, Markéta Davidová, Ondřej Moravec, Michal Krčmář)
10. USA (Susan Dunkleeová, Clare Eganová, Leif Nordgren, Sean Doherty)
11. Bělorusko (Iryna Krjuková, Jelena Kručinkinová, Sergej Bočarnikov, Anton Smolski)
12. Finsko (Mari Ederová, Kaisa Mäkäräinenová, Tero Seppälä, Olli Hiidensalo)
13. Polsko (Kinga Zbylutová, Kamila Żuková, Grzegorz Guzik, Łukasz Szczurek)
14. Kanada (Emily Dicksonová, Emma Lunderová, Scott Gow, Christian Gow)
15. Slovinsko (Nika Vindišarová, Lea Einfaltová, Klemen Bauer, Rok Tršan)
16. Slovensko (Terezia Poliaková, Veronika Machyniaková, Martin Otčenáš, Michal Šíma)
17. Bulharsko (Daniela Kadevová, Marija Zdravkovová, Vladimir Iliev, Dimitar Gerdžikov)
18. Estonsko (Regina Ojaová, Johanna Talihär, Rene Zachna, Kalev Ermits)
19. Japonsko (Fujoko Tačizakiová, Sari Maedaová, Kosuke Ozaki, Mikito Tačizaki)
20. Litva (Natalja Kočerginová, Gabriele Leščinskaiteová, Vytautas Strolia, Karol Dombrovski)
21. Čína (Jüan-meng Čchu, Jen Čang, Süe-č' Li, Ťin-le Tchang)
22. Kazachstán (Galina Višněvská, Jelizaveta Belčenková, Alexandr Muchin, Vladislav Kirejev)
23. Lotyšsko (Baiba Bendiková, Julija Matvijenková, Aleksandrs Patrijuks, Edgars Mise)
24. Ukrajina ( Anastasija Merkušinová, Julija Džimová, Artěm Prima, Dmitro Pidručnij)
25. Korea (Anna Frolinová, Marija Abeová, Timofej Lapšin, Čoi Du-šin)
26. Rumunsko (Eniko Martonová, Ana Larisa Cotrușová, George Buta, Cornel Puchianu)
27. Belgie (Lotte Lieová, Rieke De Maeyerová, Thierry Langer, Tom Lahaye-Goffar)
Pořadí SP smíšených štafet (4/8)
1. Francie 188 bodů
2. Norsko 187
3. Švédsko 177
4. Německo 168
5. Rakousko 154
13. Česko 115
16. Slovensko 92
Pořadí smíšených štafet na předchozím šampionátu
1. Norsko (Olsbuová, Eckhoffová, J. Bø, Christiansen)
2. Německo (Hinzová, Herrmannová, Peiffer, Doll)
3. Itálie (Vittozziová, Wiererová, Hofer, Windisch)
6. Česko (Vítková, Davidová, Moravec, Krčmář)
1. Norsko 1:02:27.7 (0+7)
2. Itálie +15.6 (0+6)
3. Česká republika +30.8 (0+2)
4. Německo +49.2 (1+11)
5. Ukrajina +56.1 (1+7)
6. Rusko +59.4 (0+8)
7. Francie +1:08.6 (1+9)
8. Rakousko +1:39.2 (1+7)
9. Finsko +1:39.5 (0+10)
10. Švýcarsko +1:50.5 (2+14)
11. Švédsko +2:05.0 (2+13)
12. Bělorusko +2:24.1 (1+6)
13. USA +2:46.1 (0+9)
14. Kanada +2:57.5 (1+11)
15. Estonsko +3:11.8 (1+9)
16. Litva +4:22.3 (0+8)
17. Polsko +1 kolo (3+14)
18. Slovensko +1 kolo (0+2)
19. Čína +1 kolo (1+8)
20. Japonsko +1 kolo (5+9)
21. Lotyšsko +1 kolo (1+10)
22. Kazachstán +1 kolo (5+16)
23. Slovinsko +1 kolo (2+16)
24. Bulharsko +1 kolo (1+9)
25. Belgie +1 kolo (0+2)
26. Rumunsko +1 kolo (3+4)
27. Jižní Korea +1 kolo (6+7)
Pořadí po osmé střelbě
1. Norsko 58:01.3 (0+7)
2. Itálie +9.3 (0+6)
3. Česká republika +22.8 (0+2)
4. Německo +53.2 (1+10)
5. Ukrajina +54.2 (1+7)
6. Rusko +1:03.3 (0+8)
Pořadí po sedmé střelbě
1. Norsko 52:39.5 (0+5
2. Itálie +3.1 (0+4)
3. Česká republika +16.0 (0+1)
4. Ukrajina +37.3 (0+4)
5. Německo +49.8 (1+8)
6. Švýcarsko +51.0 (0+11)
Pořadí po šesté střelbě
1. Itálie 43:25.3 (0+4)
2. Česká republika +1.4 (0+1)
3. Norsko +5.0 (0+5)
4. Švýcarsko +32.3 (0+9)
5. Ukrajina +33.9 (0+4)
6. Bělorusko +39.2 (0+2)
...
19. Slovensko +4:19.1 (0+2)
Pořadí po páté střelbě
1. Norsko 38:01.4 (0+3)
2. Itálie +10.1 (0+4)
3. Česká republika +11.8 (0+1)
4. Švýcarsko +40.5 (0+8)
5. Německo +40.9 (1+6)
6. Ukrajina +41.4 (0+2)
...
19. Slovensko +3:54.6 (0+1)
Pořadí po čtvrté střelbě
1. Norsko 28:06.0 (0+3)
2. Itálie +6.0 (0+4)
3. Česká republika +11.8 (0+1)
4. Bělorusko +21.3 (0+1)
5. Švýcarsko + 23.7 (0+7)
6. Ukrajina +26.8 (0+2)
....
21. Slovensko +3:06.2 (0+1)
Pořadí po třetí střelbě
1. Itálie 22:17.8 (0+3)
2. Rakousko +1.4 (0+1)
3. Česká republika + 9.2 (0+1)
4. Bělorusko +9.8 (0+0)
5. Norsko +10.8 (0+3)
6. Ukrajina +11.2 (0+0)
...
23. Slovensko +2:33.2 (0+1)
Pořadí po druhé střelbě
1. Itálie 11:33.8 (0+2)
2. Ukrajina +1.2 (0+0)
3. Norsko +4.9 (0+1)
4. Rakousko +5.6 (0+1)
5. Česká republika +6.4 (0+1)
6. USA + 6.8 (0+0)
....
21. Slovensko +1:20.4 (0+1)
Pořadí po první střelbě
1. Rakousko 5:45.7 (0+0)
2. USA +0.4 (0+0)
3. Norsko +2.2 (0+0)
4. Ukrajina +2.7 (0+0)
5. Bělorusko +4.5 (0+0)
6. Lotyšsko +4.9 (0+0)
...
12. Česká republika +10.6 (0+1)
20. Slovensko +27.8 (0+0)
Startovní listina
1. Norsko (Marte Olsbuová Röiselandová, Tiril Eckhoffová, Tarjei Bø, Johannes Thingnes Bø)
2. Francie (Julia Simonová, Justine Braisazová, Martin Fourcade, Quentin Fillon Maillet)
3. Itálie (Lisa Vittozziová, Dorothea Wiererová, Lukas Hofer, Dominik Windisch)
4. Švédsko (Linn Perssonová, Hanna Öbergová, Jesper Nelin, Sebastian Samuelsson)
5. Rusko (Irina Starychová, Jekatěrina Jurlovová-Perchtová, Matvej Jelisejev, Alexandr Loginov)
6. Německo ( Franziska Preussová, Denise Herrmannová, Arnd Peiffer, Benedikt Doll)
7. Rakousko (Lisa Theresa Hauserová, Katharina Innerhoferová, Felix Leitner, Dominik Landertinger)
8. Švýcarsko (Selina Gasparinová, Lena Häckiová, Benjamin Weger, Serafin Wiestner)
9. Česko (Eva Kristejn Puskarčíková, Markéta Davidová, Ondřej Moravec, Michal Krčmář)
10. USA (Susan Dunkleeová, Clare Eganová, Leif Nordgren, Sean Doherty)
11. Bělorusko (Iryna Krjuková, Jelena Kručinkinová, Sergej Bočarnikov, Anton Smolski)
12. Finsko (Mari Ederová, Kaisa Mäkäräinenová, Tero Seppälä, Olli Hiidensalo)
13. Polsko (Kinga Zbylutová, Kamila Żuková, Grzegorz Guzik, Łukasz Szczurek)
14. Kanada (Emily Dicksonová, Emma Lunderová, Scott Gow, Christian Gow)
15. Slovinsko (Nika Vindišarová, Lea Einfaltová, Klemen Bauer, Rok Tršan)
16. Slovensko (Terezia Poliaková, Veronika Machyniaková, Martin Otčenáš, Michal Šíma)
17. Bulharsko (Daniela Kadevová, Marija Zdravkovová, Vladimir Iliev, Dimitar Gerdžikov)
18. Estonsko (Regina Ojaová, Johanna Talihär, Rene Zachna, Kalev Ermits)
19. Japonsko (Fujoko Tačizakiová, Sari Maedaová, Kosuke Ozaki, Mikito Tačizaki)
20. Litva (Natalja Kočerginová, Gabriele Leščinskaiteová, Vytautas Strolia, Karol Dombrovski)
21. Čína (Jüan-meng Čchu, Jen Čang, Süe-č' Li, Ťin-le Tchang)
22. Kazachstán (Galina Višněvská, Jelizaveta Belčenková, Alexandr Muchin, Vladislav Kirejev)
23. Lotyšsko (Baiba Bendiková, Julija Matvijenková, Aleksandrs Patrijuks, Edgars Mise)
24. Ukrajina ( Anastasija Merkušinová, Julija Džimová, Artěm Prima, Dmitro Pidručnij)
25. Korea (Anna Frolinová, Marija Abeová, Timofej Lapšin, Čoi Du-šin)
26. Rumunsko (Eniko Martonová, Ana Larisa Cotrușová, George Buta, Cornel Puchianu)
27. Belgie (Lotte Lieová, Rieke De Maeyerová, Thierry Langer, Tom Lahaye-Goffar)
Pořadí SP smíšených štafet (4/8)
1. Francie 188 bodů
2. Norsko 187
3. Švédsko 177
4. Německo 168
5. Rakousko 154
13. Česko 115
16. Slovensko 92
Pořadí smíšených štafet na předchozím šampionátu
1. Norsko (Olsbuová, Eckhoffová, J. Bø, Christiansen)
2. Německo (Hinzová, Herrmannová, Peiffer, Doll)
3. Itálie (Vittozziová, Wiererová, Hofer, Windisch)
6. Česko (Vítková, Davidová, Moravec, Krčmář)
1. Norsko 1:02.27 (0+7)
2. Itálie +15.6 (0+6)
3. Česko +30.8 (0+2)
4. Německo +49.2 (1+10)
5. Ukrajina +56.1 (1+7)
6. Rusko +59.4 (0+8)
7. Francie +1:08.6 (1+9)
8. Rakousko +1:39.2 (1+7)
9. Finsko +1:39.5 (0+10)
10. Švýcarsko +1:50.5 (2+14)
11. Švédsko +2:05.0 (2+13)
12. Bělorusko +2:24.1 (1+6)
13. USA +2:24.1 (0+9)
14. Kanada +2:57.5 (1+11)
15. Estonsko +3:11.8 (1+9)
16. Litva +4:22.3 (0+8)
17. Polsko +1 kolo (3+14)
18. Slovensko +1 kolo (0+2)
19. Čína +1 kolo (1+8)
20. Japonsko +1 kolo (5+9)
21. Lotyšsko +1 kolo (1+10)
22. Kazachstán +1 kolo (5+16)
23. Slovinsko +1 kolo (2+16)
24. Bulharsko +1 kolo (1+9)
25. Belgie +1 kolo (0+2)
26. Rumunsko +1 kolo (3+4)
27. Jižní Korea +1 kolo (6+7)
1. Norsko 58:01.3 (0+7)
2. Itálie +9.3 (0+6)
3. Česká republika +22.8 (0+2)
4. Německo +53.2 (1+10)
5. Ukrajina +54.2 (1+7)
6. Rusko +1:03.3 (0+8)