Chicago – NY Rangers 3:6 (kon.) | Dallas – Arizona 3:2 (kon.) | Edmonton – Boston 1:2 (po pr.)
Anaheim – Florida 1:4 (kon.) | Colorado – NY Islanders 3:1 (kon.) | Vancouver – Minnesota 3:4 (2:3 po s.n.)
Dallas Stars
3:2 (1:0, 1:2, 1:0)
Arizona Coyotes
Čtvrtek 20.02.2020, 02:30 • American Airlines Center, Dallas • NHL

34:12
    Carl Söderberg se u pravé tyče neprosadil a dostal dvě minuty za hákování. Bude se tedy hrát ve hře 4 na 4.

30:27
    Jamie Benn byl za vražení na hrazení vyloučen na pět minut plus do konce utkání. Arizona má velkou šanci. Pětiminutový trest nyní odpyká útočník Corey Perry.

28:36
    Alex Goligoski byl vyloučen za sekání, zatímco Corey Perry za krosček, a bude se tedy hrát ve hře 4 na 4.

16:21
    Joe Pavelski dostal dvě minuty za držení a Arizona si po komerční přestávce zahraje svou první přesilovou hru.

00:51
    Jakob Chychrun byl vyloučen za vysokou hůl a Dallas si zahraje po 51 sekundách první přesilovou hru zápasu.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 3. Perry (Hintz, Gurjanov), 37. Faksa (Perry, Gurjanov), 52. Oleksiak (Radulov, Heiskanen) – 33. Hall (Oesterle, Schmaltz), 39. Fischer (Dvorak, Ljubuškin)

Dallas Stars: Bishop (Chudobin) – J. Klingberg, Lindell (A), Johns, Heiskanen, Sekera, Oleksiak – Perry, Seguin (A), Hintz – Radulov, Pavelski, Janmark – Gurjanov, Dickinson, Ja. Benn (C) – Comeau, Faksa, Cogliano. Hlavní trenér: Rick Bowness.
    Arizona Coyotes: Hill (Raanta) – Hjalmarsson (A), Ekman-Larsson (C), Goligoski, Chychrun, Ljubuškin, Oesterle – Garland, Dvorak, Hall – Hinostroza, Stepan (A), Crouse – Kessel, Schmaltz, Keller – Fischer, Richardson, Söderberg. Hlavní trenér: Rick Tocchet.

Rozhodčí: Pierre Lambert, Justin StPierre. Čároví: Mark Shewchyk, Steve Barton

Diváci: 18227