Philadelphia – Pittsburgh 3:2 (po pr.) | Montreal – Toronto 2:4 (kon.) | Calgary – Edmonton 1:4 (kon.)
Florida – Tampa 0:5 (kon.) | Minnesota – Colorado 2:3 (kon.) | Washington – Carolina 3:2 (kon.)

57:26
    Po střele Nazema Kadriho pomohla Dubnykovi tyčka! Následně se puk odrazil do výstroje gólmana Minnesoty, kde zůstal.

55:37
    Kapitán Divočáků Mikko Koivu dostává zbytečné dvě minuty za to, že zahákoval Zadorova v útočném pásmu. Zkušený útočník tak Minnesotě zkomplikoval případný závěrečný nápor.

50:40
    Za vzájemné pošťuchování dostali tresty za hrubost Gabriel Landeskog a Matt Dumba. Hrát se bude ve čtyřech na obou stranách.

48:56
    Tak přeci jen šance! Tečovanou střelu Ryana Sutera vyrazil Francouz ke Kevinovi Fialovi, který nedorážel dostatečně důrazně na to, aby brankáře Lavin překonal. Francouz kotouč zalehl.

45:04
    Conor Timmins zasáhl holí do tváře Marcuse Foligna a způsobil útočníkovi Wild krvavé zranění! Následuje trest na 2 + 2 minuty.

44:39
    Tyson Jost naskočil na led z trestné lavice a hned se zapojil do útočné akce. Po jeho přihrávce mohl střílet do poloodkryté branky Mikko Rantanen, který se snažil zvednout puk nad padajícího Dubnyka, jenž se přesouval skluzem, ovšem zamířil až příliš vysoko.

42:30
    Dvě minuty za vysokou hůl dostal Tyson Jost. Přesilovku má k dispozici Minnesota.

39:19
    Ránu Mikka Rantanena z pravého kruhu vyrazil Dubnyk. Dorážka Gabriela Landeskoga pak skončila těsně vedle pravé tyčky!

37:52
    Alex Galchenyuk dostává dvě minuty za to, že chytil Naměstnikovovi hůl. Přesilovou hru si zahraje Colorado.

35:32
    Nyní si ale Andre Burakovski přidržel Hartmana a je poslán na trestnou lavici. Přesilovka Wild začne po reklamní pauze.

31:13
    Za sekání je vyloučen kapitán Colorada Gabriel Landeskog. Přesilovku si zahrají Divočáci.

30:29
    Oba týmy vystřídaly brankáře. Místo Grubauera se staví do branky Colorada Pavel Francouz. Alexe Stalocka pak nahradil Devan Dubnyk.

27:37
    Po přihrávce Kadriho neuspěl zblízka Vladislav Naměstnikov. Ruský útočník přestřelil poloodkrytou branku!
    24:31 Gabriel LANDESKOG - 2:3

24:31
    Colorado právě vstřelilo branku!
    Avs svou šanci rychle využili! Rantanen našel od brankové čáry Calea Makara, proti jehož střele se ještě stačil Stalock přesunout, ale s dorážkou GABRIELA LANDESKOGA už nic dělat nemohl – 2:3. Asistence: Cale Makar a Mikko Rantanen.

24:15
    Wild jdou do tří! Marcus Foligno dostal trest za sekání.

23:41
    Vyloučení v týmu Minnesota Wild: Mikko Koivu – 2 min., hákování.

23:41
    Rantanen tentokrát připravil tutovku pro Nathana MacKinnona. Ten už měl před sebou téměř odkrytou branku, Stalock však proti jeho zakončení natáhl levý beton! Bude se ale vylučovat...

17:00
    Hráči Minnesoty špatně střídali a na ledě jich bylo příliš. Přesilovku si zahraje Colorado.
    14:06 Eric STAAL - 2:2

14:06
    Minnesota právě vstřelila branku!
    Wild se prosadili až po skončení přesilovky! Po několikrát tečovaném nahození Carsona Soucyho kotouč vyplul u pravé tyčky (z pohledu střelce) před ERICEM STAALEM, který ho zametl za záda bezmocného Grubauera. Asistence: Carson Soucy a Zach Parise.

11:58
    Vyloučení v týmu Colorado Avalanche: Gabriel Landeskog – 2 min., podrážení.

11:56
    Signalizovaná výhoda pro Minnesotu. Ta předvedla hezkou kombinaci, kterou zakončoval střelou z pravé strany Kevin Fiala. Grubauer se však proti střelci stačil přemístit!
    04:47 Nathan MACKINNON - 1:2

04:47
    To je divoký začátek zápasu! Už v době, kdy byly oba celky kompletní, posunul Gabriel Landeskog ve středním pásmu Zadorovovu přihrávku na rozjetého NATHANA MACKINNONA, který najížděl na branku Minnesoty mírně z pravé strany a zakončil k bližší tyčce – 1:2. Asistence: Gabriel Landeskog a Nikita Zadorov.
    03:05 Matt DUMBA - 1:1

03:05
    Divočáci tuto výhodu využívají! Kros Erica Staala nalezl MATTA DUMBU, který se z levého kruhu trefil pod vyrážečku přesouvajícího se brankáře Grubauera – 1:1. Asistence: Eric Staal a Brad Hunt.

02:45
    S vyloučeními se roztrhl pytel! Na trestnou lavici odchází Mikko Rantanen za sekání. Minnesota tak bude hrát přesilovku 4 na 3.

02:21
    Síly na ledě se vyrovnávají. Kevin Fiala dostává dvě minuty za vysokou hůl, kterou zasáhl Calverta.

01:50
    Nikita Zadorov je vyloučen za podražení Koivua. Přesilovka pro Minnesotu.
    01:25 Joonas DONSKOI - 0:1

01:25
    Laviny se rychle ujímají vedení! Nahození Johnsona, které se odrazilo od zadního mantinelu, dobruslil Vladislav Naměstnikov. Ten na nic nečekal a od levého hrazení nastřelil puk na Stalocka, který ho vyrazil pouze k JOONASOVI DONSKOIOVI a ten dorážel do odkryté branky. Asistence: Vladislav Naměstnikov a Erik Johnson.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 4. Dumba (E. Staal, Hunt), 15. E. Staal (Soucy, Parise) – 2. Donskoi (Naměstnikov, E. Johnson), 5. MacKinnon (Landeskog, Zadorov), 25. Landeskog (Makar, Rantanen)

Minnesota Wild: Stalock (31. Dubnyk) – Spurgeon, Suter (A), Dumba, Brodin, Hunt, Soucy – Fiala, E. Staal, Greenway – Kunin, J. Eriksson Ek, Parise (A) – Zuccarello, Galchenyuk, M. Foligno – Hartman, M. Koivu (C), Donato.
    Colorado Avalanche: Grubauer (31. Francouz) – Makar, Graves, E. Johnson (A), Cole, Zadorov, Timmins, Connauton – Rantanen, MacKinnon (A), Burakovsky – Ničuškin, Kadri, Landeskog (C) – Naměstnikov, Compher, Donskoi – Calvert, Bellemare, Nieto – Jost.

Rozhodčí: Pochmara, Kozari (Joannette) – Cherrey, Racicot, Murchison