Atalanta BC – PSG | 1:2 (kon.) |
Sereď – Senica | 4:0 (kon.) | | | Pohronie – Dunajská Streda | 1:2 (kon.) | | | Trenčín – Zlaté Moravce | 1:1 (kon.) |
Karviná – Jastrzębie | 2:0 (kon.) | | | Liberec B – Varnsdorf | 2:4 (kon.) | | | Horn – Sparta | 0:4 (kon.) |
Žižkov – Jihlava | 3:2 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Chrudim | 0:0 (zruš.) | | | Liberec – Blansko | 1:1 (kon.) |
Č. Budějovice – St. Pölten | 3:0 (kon.) | | | Admira – Ostrava | 2:1 (kon.) | | | Rapid – Opava | 5:3 (kon.) |
Brno – Líšeň | 2:3 (kon.) | | | Wolfsberger – Sparta | 2:2 (kon.) | | | Vyšehrad – Vltavín | 4:1 (kon.) |
konec
FC Admira Wacker Mödling
2:1
(0:0)
FC Baník Ostrava
Vendula Zdražilová
Branky:
56. Pink, 81. Ristanic – 88. Jirásek
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
FC Admira Wacker Mödling:
Leitner (46. Haas) – Bauer (85. Washington), Schösswendter (62. Petlach), Koller (85. Pejovic) – Lukacevic – Tomic (46. Buchta), Hjulmand (80. Vorsager) – Maier (69. Cirkovic), Hoffer (62. Saracevic), Kadlec (69. Ristanic) – Maierhofer (46. Pink)
Náhradníci: Haas – Buchta, Pink, Ristanic, Cirkovic, Vorsager, Petlach, de Oliveira, Saracevic, Pejovic
Trenér:
FC Baník Ostrava: Budinský – Fillo (61. Juroška), Svozil (46. Pokorný), Šindelář (76. Stronati), Fleišman (76. Holzer) – Kaloč (76. Jánoš), Chvěja (76. Drozd) – Lalkovič (46. Reiter), Šašinka (46. Jirásek), Buchta (61. Potočný) – Smola (61. Zajíc)
Náhradníci: Murín – Juroška, Pokorný, Stronati, Holzer, Jánoš, Jirásek, Drozd, Reiter, Potočný, Zajíc
Trenér:
Náhradníci: Haas – Buchta, Pink, Ristanic, Cirkovic, Vorsager, Petlach, de Oliveira, Saracevic, Pejovic
Trenér:
FC Baník Ostrava: Budinský – Fillo (61. Juroška), Svozil (46. Pokorný), Šindelář (76. Stronati), Fleišman (76. Holzer) – Kaloč (76. Jánoš), Chvěja (76. Drozd) – Lalkovič (46. Reiter), Šašinka (46. Jirásek), Buchta (61. Potočný) – Smola (61. Zajíc)
Náhradníci: Murín – Juroška, Pokorný, Stronati, Holzer, Jánoš, Jirásek, Drozd, Reiter, Potočný, Zajíc
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Střídání v týmu FC Admira Wacker Mödling: ze hřiště odchází Paul Fridrich Koller, přichází Nikola Pejovic.
Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Jiří Fleišman, přichází Daniel Holzer.
Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Filip Kaloč, přichází Adam Jánoš.
Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Ondřej Chvěja, přichází Jakub Drozd.
Střídání v týmu FC Admira Wacker Mödling: ze hřiště odchází Marco Kadlec, přichází Filip Ristanic.
Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází David Buchta, přichází Roman Potočný.
Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Tomáš Smola, přichází Tomáš Zajíc.
Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Milan Lalković, přichází Rudolf Reiter.
Střídání v týmu FC Baník Ostrava: ze hřiště odchází Ondřej Šašinka, přichází Milan Jirásek.
Střídání v týmu FC Admira Wacker Mödling: ze hřiště odchází Stefan Maierhofer, přichází Markus Pink.