Ufa – Omsk | 3:2 (kon.) | | | Magnitogorsk – N.Novgorod | 3:1 (kon.) | | | Jaroslavl – Čeljabinsk | 2:1 (kon.) |
Soči – Kazaň | 0:4 (kon.) | | | Spartak Moskva – Minsk | 3:4 (po pr.) | | | Viťaz – Čerepovec | 2:1 (2:0 po s.n.) |
Petrohrad – Nižněkamsk | 5:2 (kon.) |
UK Kings Prague – Engineers Prague | 6:5 (3:1 po s.n.) | | | BO Ostrava – HC UP Olomouc | 3:7 (kon.) |
Linz – Č. Budějovice | 4:2 (kon.) |
konec
Metallurg Magnitogorsk
3:1
(1:0, 2:1, 0:0)
Torpedo Nižnij Novgorod
58:00
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Kirill Urakov – 2 min., vysoká hůl).
|
|
48:04
|
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Nikita Chlystov – 2 min., vysoká hůl).
|
|
47:35
|
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Michail Pašnin – 2 min., hákování).
|
|
33:07
|
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Arťom Zemčonok – 2 min., podrážení).
|
|
30:50
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Michail Orlov – 2 min., podrážení).
|
|
29:04
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Georgij Mišarin – 2 min., podrážení).
|
|
24:35
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Andrej Tichomirov – trestné střílení, podrážení).
|
|
24:26
|
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Juho Lammikko – 2 min., podrážení).
|
|
11:54
|
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Sergej Mozjakin.
|
|
06:59
|
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Grigorij Dronov – 2 min., držení).
|
|
01:12
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Michail Orlov – 2 min., držení).
|
Branky a nahrávky:
4. Prochorkin (A. Nestrašil), 25. Karpov (TS), 33. A. Nestrašil (J. Jakovlev, Lammikko) – 35. Urakov (Austin, Varnakov)
Rozhodčí: Ansons, Odinš – Maximovskij, Zacharov
Diváci: 968
Neproměněná penalta:
Metallurg Magnitogorsk:
Olkinuora (Košečkin) – Zemčonok, J. Jakovlev, Pašnin, Minulin, Dronov, N. Chlystov, Va. Antipin – S. Plotnikov, Prochorkin, Karpov – Beck, Lammikko, Pesonen – Mozjakin (C), A. Nestrašil, Potěchin – Čibisov, Korobkin, Švyrjov.
Náhradníci:
Trenér:
Torpedo Nižnij Novgorod: Tichomirov (Serebrjakov) – Austin, Ch. Wideman, Marin, Orlov, Aljajev, Mišarin, Bobrjašov – Žafjarov (C), Miele, Szwarz – Varnakov, Kloos, Vojevodin – Urakov, D. Iljin, Verjajev – Gončaruk, Belevič, Drobin.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Torpedo Nižnij Novgorod: Tichomirov (Serebrjakov) – Austin, Ch. Wideman, Marin, Orlov, Aljajev, Mišarin, Bobrjašov – Žafjarov (C), Miele, Szwarz – Varnakov, Kloos, Vojevodin – Urakov, D. Iljin, Verjajev – Gončaruk, Belevič, Drobin.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Ansons, Odinš – Maximovskij, Zacharov
Diváci: 968
Tomáš Němčík