Hvězda Praha – PZ Kladno | 0:0 (odl.) | | | Sparta – Tábor | 0:0 (odl.) | | | Technika Brno – Havlíčkův Brod | 0:0 (odl.) |
Kladno – HC Litvínov | 5:1 (kon.) | | | Motor ČB – Jihlava | 0:0 (odl.) | | | Vítkovice – Olomouc | 15:1 (kon.) |
Plzeň – Třemošná | 9:1 (kon.) | | | Mountfield HK – Slavia | 3:5 (kon.) | | | Kometa Brno – Zlín | 7:3 (kon.) |
Poruba – Třinec | 4:12 (kon.) | | | Sparta – Jihlava | 1:8 (kon.) | | | HK MD Šumperk – Přerov | 0:3 (kon.) |
Chomutov – K. Vary | 1:4 (kon.) | | | Vsetín – Havířov | 1:4 (kon.) |
Dallas – Tampa | 2:5 (kon.) |
Magnitogorsk – Viťaz | 1:4 (kon.) | | | Ufa – Čeljabinsk | 3:1 (kon.) | | | N.Novgorod – Chabarovsk | 2:3 (po pr.) |
CSKA Moskva – Čerepovec | 5:0 (kon.) | | | Soči – Dynamo Moskva | 2:3 (kon.) |
Vlci Žilina – Košice | 6:3 (kon.) | | | Martin – Levice | 4:5 (kon.) |
Banská Bystrica – Michalovce | 4:6 (po pr.) | | | Detva – Poprad | 3:3 (kon.) | | | Trenčín – Nitra | 2:0 (kon.) |
HC Slovan – Topoľčany | 5:0 (kon.) |
po prodl.
Torpedo Nižnij Novgorod
2:3
(1:1, 0:1, 1:0 - 0:1)
Amur Chabarovsk
Denisa Józsová
Branky a nahrávky:
8. Szwarz (Šenfeld, Žafjarov), 49. Šenfeld (Miele) – 10. V. Vasiljev (Jakupov, Ignatovič), 35. Korjagin (T. Zohorna), 65. Jakupov (H. Zohorna)
Rozhodčí: Bukin, Fraňo – Prikov, Strelcov
Diváci: 1650
Neproměněná penalta:
Torpedo Nižnij Novgorod:
Tichomirov (Serebrjakov) – Ch. Wideman, Ručkin, Bobrjašov, Orlov, Mišarin, Juzlenko – Szwarz, Miele, Žafjarov – Šenfeld, D. Iljin, Belevič – Drobin, Gončaruk, Vojevodin – Fedotov, Vengrižanovskij, Počivalov.
Náhradníci:
Trenér:
Amur Chabarovsk: Alikin (Langhamer) – Korjagin, S. Těreščenko, Ignatovič, V. Vasiljev, Kamalov, Turbin, Zimin – A. Kuzněcov, V. Butuzov, Polunin – Jakupov, H. Zohorna, T. Zohorna – Vl. Ušenin, Gorškov, Vj. Ušenin – Gizdatullin, Železkov, Kacuba.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Amur Chabarovsk: Alikin (Langhamer) – Korjagin, S. Těreščenko, Ignatovič, V. Vasiljev, Kamalov, Turbin, Zimin – A. Kuzněcov, V. Butuzov, Polunin – Jakupov, H. Zohorna, T. Zohorna – Vl. Ušenin, Gorškov, Vj. Ušenin – Gizdatullin, Železkov, Kacuba.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Bukin, Fraňo – Prikov, Strelcov
Diváci: 1650
Marek Langhamer (CHA) – náhradní gólman.
Hynek Zohorna (CHA) 0+1, 3 střely na branku, čas na ledě – 18:50.
Tomáš Zohorna (CHA) 0+1, 3 střely na branku, 9/21 vyhraných vhazování, čas na ledě – 19:24.
Střely na branku: 28 – 38
Trestné minuty: 8 – 10
Vhazování: 35 – 25
Zblokované střely: 22 – 9
Hity: 9 – 11
Je rozhodnuto! Hostující hokejisté využívají početní výhodu, když NAIL JAKUPOV napřáhl na vrcholku kruhu a svou ranou prostřelil gólmana v bráně. Asistence: Hynek Zohorna.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku prodloužení.