Magnitogorsk – Viťaz 1:4 (kon.) | Ufa – Čeljabinsk 3:1 (kon.) | N.Novgorod – Chabarovsk 2:3 (po pr.)
CSKA Moskva – Čerepovec 5:0 (kon.) | Soči – Dynamo Moskva 2:3 (kon.)
HK Soči
2:3 (0:0, 0:1, 2:2)
Dynamo Moskva
Čtvrtek 24.09.2020, 18:30 • Bolšoj dvorec sporta, Soči • KHL

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:52:36)

Československá stopa v utkání:

Dmitrij Jaškin (DMS) 1+1, 3 střely, čas na ledě 15:55
    Michal Čajkovský (DMS) 1+0, 4 střely, čas na ledě 16:31

Je konec! Dynamo Moskva nakonec zvítězilo nad Soči poměrem 3:2 a pokračuje tak ve vítězné sérii. O jedinou branku v prvních dvou třetinách se postaral ve 32. minutě Juuso Hietanen. Ve 44. minutě sice snížil Strömwall, ale v 50. minutě poslal hosty zpět do vedení Jaškin. O minutu později ale srovnal Nilsson. Nakonec ale rozhodl o vítězství Dynama v 58. minutě Čajkovský.

59:46
    Posléze opět Moskva vyhodila kotouč a je konec.

59:28
    Následně se Soči nemohlo dostat do třetiny soupeře a Dynamo se skvěle brání.

59:13
    Hostům se pod tlakem podařilo vyhodit kotouč ze svého vápna.

58:45
    Domácí mužstvo hraje v šesti bez brankáře!
    57:52 Michal ČAJKOVSKÝ - 2:3

57:52
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Hosté nakonec jdou dvě minuty před koncem základní hrací doby opět do vedení! MICHAL ČAJKOVSKÝ dostal na pravé straně přihrávku, kterou si zpracoval a posléze vypálil pod lapačku brankáře! Asistence: Dmitrij Jaškin a Vadim Šipačov.

57:15
    Joel Lassinantti svým betonem vyrazil nepříjemnou střelu soupeře.

56:39
    Tentokrát to byl Linus Johansson jenž prověřil brankáře Bočarova, který si poradil s jeho pokusem z úhlu.

55:50
    Nyní nám tempo hry trochu opadlo a pomalu to vypadá, že uvidíme prodloužení.

54:35
    Joel Lassinantti raději přikryl kotouč svou lapačkou a následuje komerční přestávka.

53:39
    Domácí hráč Nikita Kvartalnov se sice prodral do zakončení, ale to poslal vedle svatyně soupeře.

52:54

52:50

52:29
    Hostům se ale v oslabení už poněkolikáté podařilo vyhodit kotouč do bezpečí.

Michal Raška

Branky a nahrávky: 44. Strömwall (Nilsson), 51. Nilsson (Miromanov, Strömwall) – 32. Hietanen (Kagarlickij, Šipačov), 50. Jaškin (Šipačov, Hietanen), 58. Čajkovský (Jaškin, Šipačov)

HK Soči: Lassinantti (Treťjak) – Rundblad, J. Alexandrov (C), Pogorišnyj (A), Miromanov, Batyršin, Klimontov, Sedov, Garajev – Strömwall, Linus Johansson, Nilsson – Šmeljov, Točickij (A), Kolgotin – Michajlov, A. Galimov, Rubcov – Kukštel, Petkov, N. Kvartalnov.
    Dynamo Moskva: Bočarov (Kuzněcov) – Čajkovský, Hietanen, An. Sergejev, Mironov (A), J. Zajcev, Grigorjev, Volkov – Šipačov (C), Tarasov, Jaškin – O. Lindberg, Kagarlickij, Pulkkinen – Brjukvin (A), Jefremov, Alexejev – V. Kuljomin, Kruglov, Igumnov – Zajcev.

Rozhodčí: Akuzovskij, Sidorenko – Kučava, Sadovnikov