Hvězda Praha – PZ Kladno 0:0 (odl.) | Sparta – Tábor 0:0 (odl.) | Technika Brno – Havlíčkův Brod 0:0 (odl.)
Kladno – HC Litvínov 5:1 (kon.) | Motor ČB – Jihlava 0:0 (odl.) | Vítkovice – Olomouc 15:1 (kon.)
Plzeň – Třemošná 9:1 (kon.) | Mountfield HK – Slavia 3:5 (kon.) | Kometa Brno – Zlín 7:3 (kon.)
Poruba – Třinec 4:12 (kon.) | Sparta – Jihlava 1:8 (kon.) | HK MD Šumperk – Přerov 0:3 (kon.)
Chomutov – K. Vary 1:4 (kon.) | Vsetín – Havířov 1:4 (kon.)
HC Škoda Plzeň
9:1 (4:0, 2:0, 3:1)
HC Meteor Třemošná
Čtvrtek 24.09.2020, 17:00 • Malá hala, LOGSPEED CZ Aréna • Extraliga dorostu • Skupina Západ

To je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku čtvrtečního večera se s vámi loučím a u dalších zápasů se opět budu těšit, na shledanou. (19:23:52)

Je dobojováno! Škodovka v malém plzeňském derby jasně zničila Třemošnou. Od první minuty byla jasně lepším celkem a po zásluze bere všechny tři body. V poslední třetině padly další čtyři branky, nicméně jedna i do plzeňské sítě.

58:50
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Houdek – 2 min., nedovolené bránění).
    58:10 KREUZMAN - 9:1

58:10
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Devět! JAROSLAV KREUZMAN prokázal důraz na brankovišti a kotouč po jeho ráně skončil až za brankovou čárou. Asistence: Jakub Šiler.

58:01
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
    56:50 STEJSKAL - 8:1

56:50
    Třemošná právě vstřelila branku!
    Hosté se dočkávají čestného úspěchu. SAMUEL STEJSKAL ujel všem ze samostatného úniku překonává Vondraše. Asistence: Šimon Kaiser, Le Khanh Tran.
    54:54 N. SCHINDLER - 8:0

54:54
    Ondřej Pešek vjel podél levého mantinelu do útočného pásma, bekhendem našel na brankovišti NICOLASE SCHINDLERA, který puk pohotově trefil a ten zastavila až síťka v bráně. Asistence: Ondřej Pešek, Marek Soukup.

52:23
    Ofsajd indiánů.

51:27
    50:37 PEŠEK - 7:0

50:37
    Hattrick! ONDŘEJ PEŠEK si nabruslil do útočné třetiny a prudkou střelou se trefil přesně do černého. Asistence: Jan Hodinář.

49:27
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Kreuzman – 2 min., vysoká hůl).

47:27

46:42
    Jakub Šiler mohl skórovat v oslabení, leč sám před golmanem neuspěl.

Jakub Štěrba

Branky a nahrávky: 11. Pešek (Beníšek), 13. Šiler (Pešek, Bláha), 17. Soukup (Šiler), 20. Pešek (Šiler, Hodinář), 21. Soukup (Pešek, Hodinář), 26. Beníšek (N. Schindler, Houdek), 51. Pešek (Hodinář), 55. Schindler (Pešek, Soukup), 59. Kreuzman (Šiler) – 57. Stejskal (Kaiser, Tran)

HC Škoda Plzeň: Vondraš (Lokajíček ) – S. Schindler, Houdek, Bláha, Hodinář (C), Buzek, Lučan, Černý – Beníšek, Šiler, Mazanec, N. Schindler, Pešek (A), Řehoř, Hájek, Hořejší, Soukup (A), Kučera, Kreuzman
    HC Meteor Třemošná: Ženíšek (30. Smola) – Tran, Matoušek, Hromádka, Šipla, Malkovský (C), Čarda (A), Staněk – Albrecht (A), Krištof, Stejskal, Kaiser, Pluhař, Uhlík, Fiala, Komínek, Beran, Prokop

Rozhodčí: Kosnar – Zimmermann, Sedláček