Chabarovsk – Čeljabinsk 1:2 (kon.) | Kunlun – CSKA Moskva 2:3 (kon.) | Spartak Moskva – Soči 4:1 (kon.)
Minsk – Čerepovec 1:2 (po pr.)
HC Dinamo Minsk
1:2 (0:0, 0:0, 1:1 - 0:1)
Severstal Čerepovec
Neděle 25.10.2020, 15:10 • Minsk Arena, Minsk • KHL

51:20
    Možná nyní chápu zlobu hráčů Dinama Minsk, protože opět budou hrát oslabení. Od konce druhé třetiny je to již třetí početní nevýhoda domácích, přičemž právě Minsk ani jednu přesilovku nehrál. Nyní se ale není čemu divit, protože Adam Almqvist na útočné modré prostě pozdržel Adama Lišku. A krátce poté mu ubalil ještě jeden políček do zad.

44:04
    Ilja Usov ve středním pásmu podrazil soupeře a je z toho další oslabení Dinama.

39:57
    Téměř celé dvě třetiny sudí neposlali za katr ani jednoho hráče. V posledních deseti sekundách druhé periody přichází hned tři vyloučení. Krátce po buly zahákoval Ilja Šinkevič soupeře na obranné modré a jde také ven. Hosté tak začnou třetí část přesilovkou čtyři na tři.

39:50
    Nyní již vyloučení přijde. Brandon Kozun byl ve středním pásmu poslán na zem Alexanderem Petuninem. Když se zvedl z ledu, oplatil mu stejnou mincí a oba dva jdou ven za krosček.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 60. Šarangovič (Menell, Spooner) – 50. Lalonde (Petunin, Vicharev), 63. Provolněv (Dumbadze)

HC Dinamo Minsk: Kolosov (Tolopilo) – Menell, Znacharenko (A), Děrjabin, Šinkevič (A), Almqvist, Jerjomenko, Solovjov, Nogačjov – Kozun, Suško, Spooner – Martynov, Šarangovič (C), Prince – Protas, Usov, Alistrov – Pinčuk, Anosov, Litvinov.
    Severstal Čerepovec: Šugajev (Rybalkin) – Vittasmäki, Provolněv, Kudako, Afanasjev, Lalonde (A), Adamčuk, M. Tichonov, Čižikov – Kapustin, Dumbadze (A), Geraskin (C) – Vicharev, Kodola, Petunin – Jo. Nättinen, Liška, Roberts Bukarts – A. Alexejev, Kazakov, Kara.

Rozhodčí: Artur Kuljov, Sergej Morozov – Konstantin Gordenko, Daniil Zacharov