Žilina – Sereď 0:0 (kon.) | Senica – Zlaté Moravce 1:1 (kon.) | Ružomberok – Dunajská Streda 1:1 (kon.)
MFK Ružomberok
1:1 (0:0)
DAC 1904 Dunajská Streda
Sobota 12.12.2020, 16:00 • Štadión Pod Čebraťom, Ružomberok • Niké liga • 17. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše! Loučím se s vámi a přeji vám hezký zbytek dnešního dne! (17:51:37)

Držení míče: 35 % : 65 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 5:6. Rohy: 2:2. Ofsajdy: 6:1. Fauly: 15:16.

90+2

90+2
    Ružomberok získal v závěru utkání přímý kop.

90+2
    Sharani se mohl stát hrdinou zápasu, jenže jeho hlavičku zastavuje břevno.

90+1
    Brenkus posouval míč do šestnáctky Regálimu, toho připravil hráč hostů o míč.

90+1
    Rozhodčí v druhém poločase nastavuje dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Dalibor Takáč, přichází Adam Brenkus.

90
    Mojžíš přihrál Zsigmundovi, který pálí zpoza šestnáctky těsně nad břevno.

88
    Zsigmund se snažil dostat do šance, po souboji končí na trávníku. Hraje se dál a dopředu šli hosté. Jejich protiútok ale domácí zastavili ve své šestnáctce.

87
    Po Kmeťově ofenzivní snaze se nakonec dostává do šance Takáč, ale asistent rozhodčího signalizuje ofsajd.

86
    Žlutou kartu dostává Andrija Balić (FK DAC Dunajská Streda).

86
    Do konce utkání nám zbývá posledních pár minut. Oba týmy si nyní musí dávat velký pozor, aby nedělaly zbytečné chyby.

85
    Střídání v týmu FK DAC Dunajská Streda: ze hřiště odchází Andrej Fábry, přichází Zuberu Sharani.

84
    Kmeť hledal centrem z pravé strany Almásiho, ten si před bránou počíná nedovoleně v souboji s obráncem.

83
    Kalmár našel v šestnáctce Ramireze, který míč naservíroval na hlavu Divkovićove a ten u bližší tyče hlavičkuje nad břevno.
    82. Martin Jedlička (DUN), Martin Regáli (RUZ)

82
    Po rohovém kopu následovala nebezpečná domácí hlavička, kterou vyrazil Jedlička a následně Regáli trefuje do tyče.

81
    Střídání v týmu MFK Ružomberok: ze hřiště odchází Tihomir Kostadinov, přichází Marek Zsigmund.