Č. Hora – Španělsko 26:26 (kon.) | Nizozemsko – Rumunsko 35:24 (kon.) | Francie – Švédsko 31:25 (kon.)
Chorvatsko – Německo 23:20 (kon.) | Dánsko – Rusko 30:23 (kon.) | Maďarsko – Norsko 21:32 (kon.)
Chorvatsko
23:20 (12:12)
Německo
Úterý 15.12.2020, 18:15Mistrovství Evropy žen • Skupina 2

Z mé strany vše, u dalších on-line přenosů brzy na shledanou. (19:48:31)

Chorvatsko – Německo 23:20 (12:12)
    Nejvíce branek: Debelićová 6, Mičijevićová 4, Mamićová 3 – Maidhofová 9/8, Grossmannoná 3, Zapfová 2. Sedmimetrové hody: 4/2 – 9/8. Vyloučení: 5:5.

Chorvatky se můžou radovat. Němky předvedly doslova katastrofální výkon v první patnáctiminutovce druhé půle. Balkánský celek tak získal rozhodující náskok, který už pak nepustil. A může se radovat na úkor právě Německa radovat z postupu do semifinále.

Konec zápasu. (23:20)
    59
    Debelićová (CRO) asi udělala definitivní přítrž Němkám v boji aspoň o remízu. Chorvatsko vede zásluhou ní o tři branky 1 minutu a 11 sekund před koncem. (23:20)
    59
    1 minutu a 38 sekund před koncem snižuje na rozdíl dvou gólů po rychlém brejku Grossmannoná (GER)! (22:20)

58
    Tohle může být vážně ještě pořádné drama. Němky ale musí pospíchat, času jim nezbývá mnoho. (22:19)

58
    Přesně tohle Německo nepotřebovalo, sedmička nařízena v jeho neprospěch. Jenže Blaževićová (CRO) napálila jenom tyčku! (22:19)

57
    Oddechový čas pro Chorvatsko. (22:19)
    57
    Maidhofová (GER) proměnila sedmičku střelou do šibenice. A Němky navíc budou moci využít přesilovku. Mičijevićová (CRO) se totiž před pár okamžiky nechala zbytečně vyloučit. (22:19)

57
    Vyloučení v týmu Chorvatsko (Ćamila Mičijevićová). (22:18)

56
    Pijevićová (CRO), to je jistota v chorvatské bráně. Zastavila nyní perfektně střelu od soupeřky, nevyzrála na ní Grijseelsová (GER). (22:18)

56
    Blaževićová (CRO nezacílila dle vlastních představ. Zase bude u míče Německo. Chorvatky každopádně stále nemají vyhráno. (22:18)

55
    Chorvatky se nikam netlačí, drží míč na útočné polovině. A postupně připravují nějaký atak. K semifinále mají opravdu blízko. (22:18)
    54
    Parádní výskok z křídla, přesné zakončení. Nic jiného není potřeba. A tak Grossmannoná (GER) drží svůj tým nad vodou. (22:18)

53
    Maidhofová (GER) se svým zakončením neuspěla. Dohnat pět gólů ve zhruba posledních sedmi minutách, to bude pořádný oříšek pro německý výběr. (22:17)
    52
    Mamićová (CRO) a její přesný zásah. Němky by potřebovaly delší šňůru vstřelenmých branek, aby s výsledkem ještě něco udělaly. Jejich soupeřky si stále udržují bezpečný odstup. (22:17)
    52
    Němky se drží zuby, nehty. Z křídla nyní snížila na rozdíl čtyř gólů Zapfová (GER). (21:17)