Č. Hora – Španělsko 26:26 (kon.) | Nizozemsko – Rumunsko 35:24 (kon.) | Francie – Švédsko 31:25 (kon.)
Chorvatsko – Německo 23:20 (kon.) | Dánsko – Rusko 30:23 (kon.) | Maďarsko – Norsko 21:32 (kon.)
Maďarsko
21:32 (9:17)
Norsko
Úterý 15.12.2020, 20:30 • Sydbank Arena, Kolding (DEN) • Mistrovství Evropy žen • Skupina 2

Maďarsko – Norsko 21:32 (9:17)
    Nejvíce branek: Kovacsicsová 7/1, Klujberová 5/2, Faluvégiová 3 – Mörková 7/4, Skograndová 5/2, Herremová 5. Rozhodčí: Christidiová – Papamattheouová (GRE). Sedmimetrové hody: 5/3 – 8/6. Vyloučení: 3:1. (22:00:58)

Šestý zápas Norska na turnaji přinesl šesté jasné vítězství! O dnešní výhře Seveřanek nebylo v podstatě od začátku pochyb. Opět jsme viděli rychlou a nápaditou hru v útoku, kvalitní obranu a výtečný výkon obou brankářek. Na Solbergovou z první půle navázala po změně stran i Lundeová. Maďarkám ve druhé půli slušně zachytala Bíróvá, to ale bylo na přibrzdění norského stroje málo. Maďarky tedy na turnaji končí, to Norky se mohou těšit na čtvrteční semifinále.

Konec zápasu. (21:32)
    60
    V čase 59:58 uzavírá skóre utkání Emilie Arntzenová. Norky si připíší dvojciferné vítězství. (21:32)
    60
    V poslední minutě ještě upravuje skóre Aniko Kovacsicsová. (21:31)
    59
    Reistadová dohrála akci doprava na Malin Auneovou a ta přidala další zásah pro svůj tým. (20:31)
    58
    Nora Mörková sedmimetrový hod zužitkovala. Norky vstřelily třicátý gól! (20:30)

58
    Helembaiová stáhla na zem Lökeovou. Dvouminutové vyloučení pro Maďarku a sedmička. (20:29)

56
    Kovacsicsová neprostřelila Lundeovou. Na druhé straně se blýskla výtečným zákrokem Blanka Bíróvá. (20:29)
    55
    Další parádní akce. Heidi Lökeová byla na jejím konci sama před brankářkou. (20:29)
    55
    Pohledná akce Norek dohraná na levé křídlo. Odtud se prosazuje Camilla Herremová. (20:28)
    54
    Katrin Klujberová zaznamenala dvacátý gól Maďarek. Trefila se ze sedmičky. (20:27)

53
    Čtyřicátnice v norské bráně Katrine Lundeová si vychutnala soupeřky skvělým dvojitým zákrokem a ukazuje, že je stále výbornou brankářkou! (19:27)
    52
    Stine Skograndová vyzrála i na druhou maďarskou brankářku. (19:27)

52
    Reistadová byla faulována a Norky budou střílet sedmičku. Na ní jde do branky Szikorová. (19:26)
    51
    Katrin Klujberová skórovala z poměrně velké dálky. Její bomba zapadla k bližší tyči. (19:26)
    51
    Stine Skograndová proměnila sedmičku střelou k levé tyčce z pohledu brankářky. (18:26)
    50
    Rita Lakatosová se na pivotu protlačila do zakončení a snižuje na rozdíl sedmi branek. (18:25)

49
    Nějak nám přestaly padat góly. Na změnu skóre čekáme už přes tři minuty hracího času. (17:25)