Karviná – Opava | 3:1 (kon.) | | | Bohemians 1905 – Brno | 2:1 (kon.) | | | Plzeň – Liberec | 0:2 (kon.) |
Aston Villa – Arsenal | 1:0 (kon.) | | | Burnley – Brighton | 1:1 (kon.) | | | Newcastle – Southampton | 3:2 (kon.) |
Fulham – West Ham | 0:0 (kon.) | | | Manchester Utd. – Everton | 3:3 (kon.) |
Levante – Granada | 2:2 (kon.) | | | Huesca – Real Madrid | 1:2 (kon.) | | | Elche – Villarreal | 2:2 (kon.) |
Sevilla – Getafe | 3:0 (kon.) |
Augsburg – Wolfsburg | 0:2 (kon.) | | | Freiburg – Dortmund | 2:1 (kon.) | | | Leverkusen – Stuttgart | 5:2 (kon.) |
Mohuč – Union Berlín | 1:0 (kon.) | | | Schalke – RB Lipsko | 0:3 (kon.) | | | Mönchengladbach – Kolín nad Rýnem | 1:2 (kon.) |
Atalanta BC – Turín | 3:3 (kon.) | | | Sassuolo – Spezia | 1:2 (kon.) | | | Juventus – AS Řím | 2:0 (kon.) |
Janov – Neapol | 2:1 (kon.) |
Lorient – Remeš | 1:0 (kon.) | | | Lyon – Štrasburk | 3:0 (kon.) | | | Lens – Rennes | 0:0 (kon.) |
Zlaté Moravce – Trnava | 2:4 (kon.) | | | Pohronie – Nitra | 3:1 (kon.) |
Osijek – Hajduk Split | 2:0 (kon.) | | | Loko Záhřeb – Rijeka | 2:3 (kon.) |
Piast Gliwice – Śląsk | 2:0 (kon.) | | | Pogoň – Cracovia | 1:0 (kon.) | | | Legia – Raków | 2:0 (kon.) |
Hradec Králové – Chrudim | 2:3 (kon.) | | | Líšeň – Prostějov | 2:1 (kon.) | | | Vlašim – Žižkov | 1:0 (kon.) |
Vyšehrad – Dukla Praha | 1:2 (kon.) | | | Trenčín – Šamorín | 1:3 (kon.) | | | Ružomberok – FC Košice | 1:0 (kon.) |
Žilina – Tychy | 3:2 (kon.) |
konec
MFK Ružomberok
1:0
(0:0)
FC KOŠICE

Ján Kmeť
Branky:
69. Boďa
Rozhodčí: Dančo – Považan, Matej
Diváci:
Neproměněná penalta:
MFK Ružomberok:
Krajčírik – Mojžiš, Maslo (C) (67. Luka), Mrva, Regáli (78. Kružliak), Madleňák (78. Macejko), Kostadinov (53. Boďa), Zsigmund (78. Filinský), Múdry (78. Luterán), Brenkus (53. Kubík), Kojnok (67. Ďungel)
Náhradníci: Frühwald – Luterán, Luka, Kubík, Boďa, Macejko, Kružliak, Filinský, Ďungel
Trenér:
FC KOŠICE: Kira – Kis, Jonec, Keresteš, Kim, Karaš, Jakúbek, Ristovski, Novák, Jung, Pačinda
Náhradníci: Šeremeta – Elexa, Krčmarević, Borok, Košuda, Komazec, Sabol, Gladiš, Liener
Trenér:
Náhradníci: Frühwald – Luterán, Luka, Kubík, Boďa, Macejko, Kružliak, Filinský, Ďungel
Trenér:
FC KOŠICE: Kira – Kis, Jonec, Keresteš, Kim, Karaš, Jakúbek, Ristovski, Novák, Jung, Pačinda
Náhradníci: Šeremeta – Elexa, Krčmarević, Borok, Košuda, Komazec, Sabol, Gladiš, Liener
Trenér:
Rozhodčí: Dančo – Považan, Matej
Diváci:
Ďakujeme za pozornosť a tešíme sa na vás pri ďalších textových prenosoch. (14:54:13)
O otvorenie skóre sa postarali prví dvaja striedajúci hráči, keď MARTIN BOĎA zužitkoval prihrávku od Tomáša Kubíka a poslal Ružu do vedenia!
MFK Ružomberok: Krajčírik – Mojžiš, Maslo (C), Mrva, Regáli, Madleňák, Kostadinov, Zsigmund, Múdry, Brenkus, Kojnok
Náhradníci: Frühwald – Luterán, Luka, Kubík, Boďa, Macejko, Kružliak, Filinský, Ďungel
FC Košice: Kira – Kis, Jonec, Keresteš, Kim, Karaš, Jakúbek, Ristovski, Novák, Jung, Pačinda
Náhradníci: Šeremeta – Elexa, Krčmarević, Borok, Košuda, Komazec, Sabol, Gladiš, Liener
Rozhodca: Dančo – Považan, Matej.
Hostia z Košíc získali v jeseni 23 bodov a v 2. lige im patrí priebežná piata pozícia. Na druhú priečku znamenajúcu baráž o účasť vo Fortuna lige, ktorá momentálne patrí Liptovskému Mikulášu, strácajú osem bodov a od prvej Banskej Bystrice ich delia štyri víťazstvá. Napriek tomu sa pred začiatkom jarnej časti dá očakávať, že ešte nepovedali posledné slovo a na jar budú chcieť svoju pozíciu čo najviac vylepšiť, čomu nasvedčuje aj príchod posíl Mareka Václava a skúseného Erika Pačindu. V Košiciach však došlo aj k niekoľkým odchodom. Ich dres už na jar nebudú obliekať Maksym Rizie, Oleg Vyshnevskyi, Predrag Radovanović, Robinson Blandon, Samuel Ford, Jozef-Šimon Turik a brankár Jakub Giertl, ktorý ukončil kariéru. Klub z druhého najväčšieho slovenského mesta v doterajšom priebehu zimnej prípravy prehral s Trebišovom 2:3, vyhral s Bardejovom 2:1 a následne si dvakrát zmerali sily s Michalovcami, ktorým v prvom prípade podľahol 0:3 a v druhom zvíťazil 1:0.
Domáci Ružomberok má na svojom konte 22 bodov a vo Fortuna lige mu patrí priebežné šieste miesto. Na začiatku jarnej časti bude preto potrebovať minimálne obhájiť súčasnú pozíciu, aby mohol byť súčasťou nadstavbovej skupiny o titul. Ružu počas zimy opustili brankár Matúš Macík, stredopoliar Matúš Kmeť a na hosťovanie odišli obranca Alex Holub a útočník Ladislav Almási. Naopak, pod Čebrať zamierili obranca Jakub Luka a stredopoliar Oliver Luterán. Ruža v doterajšom priebehu prípravy remizovala s Liptovským Mikulášom 2:2, prehrala s Banskou Bystricou 2:4, vyhrala nad Bardejovom 3:0 a podľahla Pohroniu 0:2.