Bordeaux – Méty 1:2 (kon.) | Dijon – PSG 0:4 (kon.)
Girondins Bordeaux
1:2 (1:0)
FC Méty
Sobota 27.02.2021, 13:00 • Matmut Atlantique, Bordeaux • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 27. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (14:52:21)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 1:5. Střely mimo: 5:5. Rohy: 1:10. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 18:12.

Domácí tým nezvítězil v Ligue 1 už pošesté za sebou a jeho propad tabulkou nekončí. Naopak Méty podruhé v řadě vítězí a stále mohou živit dobrou naději na postup do pohárů.

Bordeaux vstoupilo do zápasu lépe a od čtrnácté minuty disponovalo jednogólovým vedením, které mu zařídil Samuel Kalu. Pak ale domácí přestali hrát a přenechali taktovku Métám, které ovládaly celou druhou půli. Odměnou pro ně byla dvaasedmdesátá minuta a vyrovnání Delaineho, načež se pár desítek vteřin před koncem dokázal prosadit také střídání Vagner.

90+2

90+2
    Bordeaux dostalo na samotný závěr standardní situaci, jenže Ben Arfův centr proletěl nad hlavami všech až do zámezí.
    90+1. VAGNER - 1:2

90+1
    Méty právě vstřelily branku!
    Obrovská radost v táboře hostů! Střídající VAGNER vybojoval míč uprostřed hřiště a zahájil rychlý protiútok. Farid Boulaya nahrál doprava Ambrosemu, který asi úmyslně přihrával na zadní tyč a tam si celou akci sám dokončil Vagner.

90
    Až na střídání nebyly ani ve druhé půli žádné prodlevy. Nastavují se pouze dvě minuty.

89
    Ben Arfa se konečně dostal do hry, jenže se v moc dobrém světle neukázal. Přihrávku z pravého kraje poslal na soupeřovy kopačky.

87
    Hwang Ui-jo kvůli pasivitě Bordeaux není vůbec ve hře. Nyní se mu nepovedlo přihrát, nicméně Úkíddžá svým špatným odkopem vrátil míč domácím.

86
    Sabaly byl nepříjemně napadán vedle vlastního vápna. Získal tam alespoň vhazování a v pokračujícím presinku už byl pískán hostující faul.
    85. Vagner (MTZ)

85
    Poprvé od nástupu o sobě dal vědět hostující útočník Vagner. Boulaya ho našel centrem z pravé strany, ale přece jenom nebyl v tak dobrém postavení, aby vyrobil kvalitnější hlavičku.

84
    Střídání v týmu Girondins Bordeaux FC: ze hřiště odchází Rémi Oudin, přichází Sekou Mara.

83
    Střídání v týmu FC Méty: ze hřiště odchází Lamine Gueye, přichází Thierry Ambrose.

83
    Aspoň pár vteřin klidu pro domácí fotbalisty. Hwang Ui-jo byl totiž ve středovém kruhu očividně faulován Kouyatém.

82
    Centrující Lamine Gueye žádnou šanci nevytvořil, protože v chumlu těl se nejlépe zorientoval obránce Paul Baysse.

81
    Boulaya čepoval míč před Costila, kde ho vpádu uklidil mimo hrací plochu domácí kapitán Koscielny. Na programu bude rohový kop.