Brest – Dijon 3:1 (kon.) | Lyon – Rennes 1:0 (kon.) | Méty – Angers 0:1 (kon.)
Nice – Nîmes 2:1 (kon.) | Saint-Étienne – Lens 2:3 (kon.) | Bordeaux – PSG 0:1 (kon.)
Lille – Marseille 2:0 (kon.) | Montpellier – Lorient 1:1 (kon.) | Nantes – Remeš 1:2 (kon.)
Štrasburk – Monaco 1:0 (kon.)
AS Saint-Étienne
2:3 (1:2)
Racing Lens
Středa 03.03.2021, 19:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 28. kolo

84
    Florian Sotoca zasáhl soupeře rukou do obličeje, za což vidí oprávněnou žlutou.

77
    Žlutou kartu dostává Simon Banza (Racing Club De Lens).

66
    Domácí Lucas Douath nejprve ztratil míč na středu hřiště a poté musel takticky fauloval soupeře postupujícího vpřed.

26
    Mathieu Debuchy (Saint-Étienne) sáhl zezadu na hostujícího hráče a rozhodčí to ocenil kartou.

19
    Za penaltový zákrok byl ještě Harold Moukoudi oceněn žlutou kartou.

Ondřej Černý

Branky: 40. Moukoudi (Aouchiche), 90+5. Bouanga (pen.) – 20. Sotoca (pen.), 24. Kalimuendo (Fofana), 90+3. da Costa (Michelin)

Karty:   19. Moukoudi (SET), 26. Debuchy (SET), 66. Douath (SET) – 77. Banza (LNS), 84. Sotoca (LNS)

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 10:4. Rohy: 13:3. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 13:12.
    AS Saint-Étienne: Moulin – Debuchy (C), Moukoudi, Cissé, Kolodziejczak (71. Trauco) – Aouchiche (71. Neyou) – Nordin (61. Modeste), Douath (82. Boudebouz), M. Camara, Monnet-Paquet (61. Bouanga) – Abi.
    Náhradníci: Bajič – Sow, Trauco, Neyou, Bouanga, Boudebouz, Youssouf, Modeste, Rivera.

Racing Lens: Leca – Gradit, Badé, Medina – Clauss (85. Michelin), Cahuzac (C), Fofana, Haidara – Mauricio (75. da Costa) – Kalimuendo (75. Banza), Sotoca.
    Náhradníci: Faríñez – Fortes, Boura, Michelin, da Costa, Traoré, Jean, Banza, Oudjani.