Kazachstán – Francie 0:2 (kon.) | Gruzie – Španělsko 1:2 (kon.) | Dánsko – Moldavsko 8:0 (kon.)
Albánie – Anglie 0:2 (kon.) | Arménie – Island 2:0 (kon.) | Kosovo – Švédsko 0:3 (kon.)
Bulharsko – Itálie 0:2 (kon.) | Švýcarsko – Litva 1:0 (kon.) | Ukrajina – Finsko 1:1 (kon.)
Rakousko – Faerské ostrovy 3:1 (kon.) | Izrael – Skotsko 1:1 (kon.) | Polsko – Andorra 3:0 (kon.)
San Marino – Maďarsko 0:3 (kon.) | S. Makedonie – Lichtenštejnsko 5:0 (kon.) | Rumunsko – Německo 0:1 (kon.)
Ukrajina
1:1 (0:0)
Finsko
Neděle 28.03.2021, 20:45Kvalifikace MS (Evropa) • Skupina D

Júnior Moraes (Ukrajina) poslal v 80. minutě domácí celek do vedení, ale pak způsobil Vitalij Mykolenko pokutový kop. Teemu Pukki (Finsko) penaltu proměnil, a tak tento mač končí plichtou. (22:41:38)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 7:3. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 10:10.

90+5

90+5
    Júnior Moraes (Ukrajina) si nakonec ještě šanci vypracoval, ale jeho ránu přes obránce zastavil brankář.

90+4
    Finský fotbalista poslal soupeře k zemi, žlutá karta a míč pro Ukrajinu.

90+4
    Žlutou kartu dostává Joona Toivio (Finsko).

90+4
    V poklidném tempu se zápas dohrává, domácí celek marně čeká na nějakou výraznější šanci.

90+1
    Joel Pohjanpalo (Finsko) si nabíhal do dobré pozice, ale obrana si s jeho akcí dokázala poradit. Následně se píská ofsajd Finsku.

90+1
    Pět minut uvidíme navíc ve druhém poločase.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
    89. Teemu PUKKI - 1:1

89
    Finsko právě vstřelilo branku!
    Je srovnáno, jednu z mála šancí Finsko dokázal nyní proměnit TEEMU PUKKI. Georgij Buščan směr střely vystihl, ale nedokázal důraznou střelu zastavit. Finsko proměnilo pokutový kop.

88
    Penalta pro Finsko.
    88. Červená karta

88
    Červenou kartu dostává Vitalij Mykolenko (Ukrajina). Domácí hráč zatáhl soupeře za dres v pokutovém území. Penalta, tady není čem.