Partizán Bardejov
sk Neděle 28.03.2021, 10:30 • FC ŠTK 1914 Šamorín • MONACObet liga • 22. kolo

Odo mňa je to pre túto chvíľu všetko. Ďakujem vám za pozornosť a prajem pekný zvyšok dňa.

Do čítania, priatelia! (12:24:19)

Šamorín dnes zaslúžene zdolal Bardejov 5:0. Sčasti tomu pomohlo aj zranenie Lukáša Horvátha, stopéra hostí, ktorý bol ošetrovaný už pri prvom góle Stašíka. Napriek tomu FC ŠTK podal výborný výkon berie cenné tri body do tabuľky. Šarišiania zostávajú na trinástom mieste a o malý kúsok sa im záchrana vzďaľuje.

90+1

90
    Úplne zbytočný faul od Taiwa pri pressingu. Striedajúci Filip Tatar len pomaly vstáva zo zeme.

89
    Bola tu ešte snaha od oboch celkov skóre upraviť, videli sme však iba nepresné koncovky.
    87. Pančík (SAM)
    Zdroj: livestream.com/futbalnet

87
    Potešiť šamorínskych fanúšikov mohol aj Pančík, lenže zakončenie z podobnej pozície, ako ukázal Andzouana pred 22 minútami, v bráne neskončilo. Celkovo takmer identická akcia, "len" s iným koncom.

86
    Päť minút do konca, rozhodca Maroš Libiak ho v nadstavenom čase ani nebude zbytočne naťahovať, uvidíme maximálne obligátnu minútku.
    84. Abdulrahman TAIWO - 5:0

84
    Šamorín dáva gól! ABDULRAHMAN TAIWO si vychutnal vybehnutého Čikoša-Pavlička! Taiwo si gól zaslúžil a aj ho dosiahol krásnym spôsobom – kľučkou na brankára a zakončením do prázdnej brány.

83
    Bardejovčania si nevedia už ani prihrať na malom území. Nuž, dnes to bude dlhá a tichá cesta domov na východ Slovenska.

82
    O víťazovi je už pár minút rozhodnuté. Zostáva už iba rozlúštiť to, akým výsledkom sa duel skončí.

80
    Pre dnešok už viac zásahov do zostáv neuvidíme. Problém však nastáva pri ošetrovaní jedného z bardejovských borcov, ktorého by už nik nemohol nahradiť.

80
    Striedanie v tíme FC ŠTK 1914 Šamorín: z ihriska odchádza Martin Rymarenko, prichádza Zoárd Kornél Nagy.
    Striedanie v tíme FC ŠTK 1914 Šamorín: z ihriska odchádza Konstantinos Oinkonomou, prichádza Ľubomír Mezovský.
    79. Petko (BAR)

79
    Petko zakončuje po zaujímavom signáli, ani nie o meter míňa pravú žrď Szárazovej svätyne.

78
    Po veľmi dlhej dobe šanca pre Bardejov. Priamy kop z ani nie dvadsiatich metrov. Dočkajú sa hostia čestného zásahu?

77
    Striedanie v tíme Partizán Bardejov: z ihriska odchádza Tomáš Brigant, prichádza Leon Selimi.
    Striedanie v tíme Partizán Bardejov: z ihriska odchádza Lutfi Bilali, prichádza Marko Lukáč.