Ararat – Fehérvár 2:0 (kon.) | FC Struga – FK Liepāja 1:4 (kon.) | Kauno Žalgiris – Europa 2:0 (kon.)
Gagra – Sutjeska 1:1 (kon.) | KuPS – Noah 5:0 (kon.) | Urartu – Maribor 0:1 (kon.)
Valmiera – FK Sūduva 0:0 (kon.) | Dinamo Bt. – Tre Penne 3:0 (kon.) | FC Santa Coloma – Mons Calpe 4:0 (kon.)
St Joseph's – Levadia Tallinn 1:1 (kon.) | Runavík – Honka Espoo 1:3 (kon.) | CS Petrocub – FK Sileks 1:0 (kon.)
Sligo Rovers – Hafnarfjördur 1:2 (kon.) | Dila Gori – Žilina 2:1 (kon.) | Sfîntul Gheorghe – Partizani Tirana 2:3 (kon.)
New Saints – Glentoran 2:0 (kon.) | Gżira – Sant Juliá 1:1 (5:3 po pen.) | Laçi – Podgorica 3:0 (po pr.)
Llapi – Shkupi 1:1 (kon.) | Swift Hesperange – Domžale 1:1 (kon.) | Puskás Akadémia – Inter Turku 2:0 (kon.)
Larne FC – Bala Town 1:0 (kon.) | Trnava – Mosta 2:0 (kon.) | Bohemians Dublin – Stjarnan 3:0 (kon.)
La Fiorita – Birkirkara 1:1 (kon.) | Dečić – KF Drita 0:1 (kon.) | KÍ Klaksvík – RFS Riga 2:4 (po pr.)
Breidablik – Racing FC 2:0 (kon.) | Vllaznia Skadar – Široki Brijeg 3:0 (kon.) | Śląsk – Paide 2:0 (kon.)
FK Sarajevo – Milsami 0:1 (kon.) | Coleraine – Velež Mostar 1:2 (kon.)
NSÍ Runavík
1:3 (0:1)
FC Honka Espoo
Čtvrtek 15.07.2021, 19:00 • Toftir Stadium, Toftir • Evropská konferenční liga (předkola) • 1. předkolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (20:52:20)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 1:2. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 15:10.

Je konec. Honka Espoo vítězí na půdě Runavíku 3:1 a postupuje do 2. předkola Evropské konferenční ligy. Do zápasu hosté vstoupili velmi aktivně a v 8. minutě otevřel brankový účet Dongou. Následně se ale Honka stáhla Runavík tak měl místa pro kombinaci, ovšem nevytvořil si žádnou větší příležitost. Také ve druhém poločasu mělo více ze hry hostující mužstvo a v 60. minutě zvýšil vedení Dongou. V 64. minutě to bylo už 3:0 pro hosty po brance Kaufmanna. V 70. minutě sice dokázal snížit E. Nielsen, ale to bylo vše.

90+4

90+4
    Následný centr nebyl špatný, ale hostující obrana si s ním poradila a odkopla míč do bezpečí.

90+3
    Opět se Runavíku nedaří něco vymyslet, ale nakonec ještě získal volný kop.

90+2
    Domácí mužstvo to zkoušelo po pravé straně, ale centr nebyl přesný.

90+1
    Střídání v týmu FC Honka Espoo: ze hřiště odchází Ollikainen, přichází Rasimus.

90
    Střídání v týmu FC Honka Espoo: ze hřiště odchází Dongou, přichází Alegria.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty navíc.

88
    Opět nepovedená akce Runavíku a Honka má tak další odkop od své svatyně.

87
    Opět letěl míč pouze do zámezí a Murray má odkop od své svatyně.

85
    Přízemní centr z levé strany byl zblokován, ale Honka zůstává u míče i nadále.

84
    Pomalu to vypadá, že Runavíku se nepodaří srovnat stav utkání a dál tak postoupí Honka Espoo.

83
    Tentokrát přišel nedovolený zákrok ze strany hostů, ale standardní situace Honky nepřinesla nic.

81
    Kaufmann se snažil z pravého křídla dostat míč pod sebe, ale domácí obránce jej odkopl do bezpečí.

80
    Střídání v týmu NSÍ Runavík: ze hřiště odchází Jacobsen, přichází Davidsen H..

79
    Hansen se dostal ke střele zpoza vápna, ovšem ta byla zblokována do zámezí.

78
    Ovšem po centru z rohu přišel faul hostujícího hráče, který se navíc zranil a je ošetřován.

Michal Raška

Branky: 70. Nielsen E. (Olsen) – 8. Dongou (Arko-Mensah), 60. Dongou (Ollikainen), 64. Kaufmann

Karty:   43. Davidsen (RNI), 63. Hentze (RNI), 66. Jensen (RNI), 71. Nielsen J. (RNI) – 56. Arko-Mensah (HES)

NSÍ Runavík: Hansen K. – Hentze, Hojgaard, Jacobsen (80. Davidsen H.), Davidsen J. – Hansen B., Jensen, Nielsen R. – Trenskow, Olsen (C), Jakobsen (65. Nielsen J.)
    Náhradníci: Danielsen – Davidsen, Egilsson, Geyti, Knudsen, Mortensen, Nielsen J., Nielsen S., Nolsoe, Petersen, Sigvardsen, Skipanes

FC Honka Espoo: Murray – Hatakka, Koski, Aalto (C) – Modesto, Pyyhtia, Ollikainen (90+1. Rasimus), Arko-Mensah (65. Levanen) – Kaufmann – Dongou (90. Alegria), Smith (65. Koskinen)
    Náhradníci: Huuhtanen – Alegria, Banahene, Heikkila, Koskinen, Levanen, Rasimus, Voutilainen

Rozhodčí: Owen – Beckett, Bryant