Ararat – Fehérvár 2:0 (kon.) | FC Struga – FK Liepāja 1:4 (kon.) | Kauno Žalgiris – Europa 2:0 (kon.)
Gagra – Sutjeska 1:1 (kon.) | KuPS – Noah 5:0 (kon.) | Urartu – Maribor 0:1 (kon.)
Valmiera – FK Sūduva 0:0 (kon.) | Dinamo Bt. – Tre Penne 3:0 (kon.) | FC Santa Coloma – Mons Calpe 4:0 (kon.)
St Joseph's – Levadia Tallinn 1:1 (kon.) | Runavík – Honka Espoo 1:3 (kon.) | CS Petrocub – FK Sileks 1:0 (kon.)
Sligo Rovers – Hafnarfjördur 1:2 (kon.) | Dila Gori – Žilina 2:1 (kon.) | Sfîntul Gheorghe – Partizani Tirana 2:3 (kon.)
New Saints – Glentoran 2:0 (kon.) | Gżira – Sant Juliá 1:1 (5:3 po pen.) | Laçi – Podgorica 3:0 (po pr.)
Llapi – Shkupi 1:1 (kon.) | Swift Hesperange – Domžale 1:1 (kon.) | Puskás Akadémia – Inter Turku 2:0 (kon.)
Larne FC – Bala Town 1:0 (kon.) | Trnava – Mosta 2:0 (kon.) | Bohemians Dublin – Stjarnan 3:0 (kon.)
La Fiorita – Birkirkara 1:1 (kon.) | Dečić – KF Drita 0:1 (kon.) | KÍ Klaksvík – RFS Riga 2:4 (po pr.)
Breidablik – Racing FC 2:0 (kon.) | Vllaznia Skadar – Široki Brijeg 3:0 (kon.) | Śląsk – Paide 2:0 (kon.)
FK Sarajevo – Milsami 0:1 (kon.) | Coleraine – Velež Mostar 1:2 (kon.)
FC Spartak Trnava
2:0 (2:0)
Mosta FC
Čtvrtek 15.07.2021, 20:45 • Štadión Antona Malatinského (Trnava) [Kapacita: 19 200] • Evropská konferenční liga (předkola) • 1. předkolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek čtvrtečního večera a někdy příště opět na shledanou. (22:43:40)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 6:6. Rohy: 9:9. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 18:8.

Dnešní utkání je za námi. Druhý poločas nám branku nepřinesl a utkání tak skončilo výsledkem 2:0. Dále tak pokračuje FC Spartak Trnava. Obě dnešní branky padly v prvním poločase, a to když se v 16. minutě prosadil Twardzik a v 34. minutě Yusuf. Hosté dnes téměř celý zápas tahali za kratší konec a zaslouženě tak prohráli. I když v samotném závěru utkání byli lepším týmem, tak kýženého gólu se nedočkali.

90+9

90+8
    Žlutou kartu dostává Yann Michael Yao (FC Spartak Trnava).

90+6
    Domácí nyní už pouze odkopávají míče daleko od své branky a snaží se ubránit své vedení 2:0.

90+5
    Hosté teď tlačí svého soupeře, ale nedaří se jim vymyslet nějaká vážnější šance.

90+4
    Hosté tento rohový kop rozehráli na krátko. Následný centr do vápna však nenadělal domácím větší potíže.

90+4
    Hosté budou zahrávat rohový kop z pravé strany hřiště.

90+2
    Djorič poslal do vápna centr z levé strany hřiště, který však skončil pouze v zámezí.

90+1
    Yao si žádá ošetření po jednom ze soubojů poblíž vápna soupeře.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 6 minut.

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání.

89
    Nepřesný pas jednoho z hostujících hráčů skončil pouze v zámezí. Takáč bude odkopávat od své branky.

88
    Střídání v týmu FC Spartak Trnava: ze hřiště odchází Ján Vlasko, přichází Yann Michael Yao.

86
    Vlasko se dopustil faulu na polovině hřiště a hosté tak u míčem zůstanou i nadále.

85
    Hosté kombinují s míčem na polovině soupeře.

83
    Střídání v týmu Mosta FC: ze hřiště odchází Tyrone Farrugia, přichází Romeu.
    Střídání v týmu Mosta FC: ze hřiště odchází Luis Riascos, přichází Gianluca Sciberras.

82
    Yusuf se dostal s míčem po levé straně hřiště až do vápna, kde vystřelil, ale míč poslal mimo tři tyče.

Martin Penker

Branky: 16. Twardzik (Kóša), 34. Yusuf (Cabral)

Karty:   36. Bukata (TRN), 74. Twardzik (TRN), 90+8. Yao (TRN) – 36. Nsumoh (MSA), 47. Ekani (MSA), 47. Ememe (MSA)

FC Spartak Trnava: Takáč – Čurma, Kóša, Twardzik, Mikovič (C) (46. Trajkovski) – Procházka, Savvidis – Bukata (60. Grič) – Cabral (75. Iván), Vlasko (88. Yao), Yusuf
    Náhradníci: Kamenár, Chudý – Tumma, Trajkovski, Anthony, Grič, Iván, Kolesár, Yao, Olejník

Mosta FC: Mafoumbi – Ekani, Farrugia (C) (83. Romeu), Morisco, Debono (46. Brincat), Failla – Djorić, Riascos (83. Sciberras), Ememe – Mifsud (66. Donkin), Nsumoh
    Náhradníci: Ciappara – Agius, Sammut, Donkin, Bonnici, Formosa, Sciberras, Romeu, Schembri, Portelli, Brincat

Rozhodčí: Kajtazović – Žunič, Gabrovec
    06.07.2021
    Mosta - Trnava 3:2

Branky: 23. Ememe Evo (Da Silva), 27. Failla (pen.), 36. Nsumoh (Ememe Evo) – 45+2. Twardzik (pen.), 80. Mikovič

Karty:   52. Ekani (MSA), 61. Romeu (MSA), 90+6. Mafoumbi (MSA) – 26. Twardzik (TRN), 90+6. Yusuf (TRN)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 3:3. Rohy: 1:7. Fauly: 10:10.