ROV – Argentina 3:0 (kon.) | Čína – USA 0:3 (kon.) | Japonsko – Srbsko 0:3 (kon.)
Itálie – Turecko 3:1 (kon.) | Brazílie – Domin. republika 3:2 (kon.) | J. Korea – Keňa 3:0 (kon.)
Itálie
3
25 23 25 25
Turecko
1
22 25 20 15
Úterý 27.07.2021, 09:25 • Ariake Arena, Tokio • Olympijské hry - ženy • Skupina B
Sledujte:

25:15
    Zápas končí po druhém mečbolu a bez práce pro Italky. Özbayová totiž nedokázala správně zaservírovat!

24:14
    Dlouhá řádka mečbolů pro Itálii je tu! Karakurtová zasmečovala totiž jen do outu.

25:20
    Třetí set končí pokaženým útokem Karakurtové. Italky tak v závěru dokázaly svým soupeřkám upláchnout a díky tomu se vracejí do vedení na sety.

23:25
    A stejná volejbalistka ukončuje druhý set úspěšným blokem! Na sady tak máme srovnáno 1:1.

25:22
    Karakurtová vyhazuje svou smeč a Italky nakonec opravdu získávají první set ve svůj prospěch.

18:16
    Turkyně bodují hned počtvrté za sebou a už ztrácejí pouze dva body! Ještě to v prvním setu bude zajímavé.