Přehled událostí na LOH Tokio 2020 - 11. den | (kon.) |
K1 200 m - semifinále a finále (ženy) | Vítěz: L. Carringtonová (NZL) (kon.) | | | C2 1000 m - semifinále a finále (muži) | Vítěz: Kuba (kon.) |
K1 1000 m - semifinále a finále (muži) | Vítěz: B. Kopasz (HUN) (kon.) | | | K2 500 m - semifinále a finále (ženy) | Vítěz: Nový Zéland (kon.) |
Parkurové skákání - jednotlivci | (kon.) |
Lezení na rychlost - kvalifikace (muži) | Vítěz: B. Mawem (FRA) (kon.) | | | Bouldering - kvalifikace (muži) | Vítěz: M. Mawem (FRA) (kon.) |
Lezení na obtížnost - kvalifikace (muži) | Vítěz: J. Schubert (AUT) (kon.) |
Celodenní program | (kon.) |
Do 109 kg (muži) | Vítěz: Y. Bacha (TUN) (kon.) | | | Do 109 kg - finále (muži) | Vítěz: A. Djurajev (UZB) (kon.) |
Týmy (muži, ženy) - čtvrtfinále | (kon.) | | | Týmy (muži, ženy) - čtvrtfinále | (kon.) |
Týmy (muži, ženy) - čtvrtfinále | (kon.) | | | Týmy (ženy) - semifinále | Hong Kong 0:3 Japonsko (kon.) |
48 - 52 kg: Dopolední čtvrtfinále (muži) | (kon.) | | | 52 - 57 kg: Dopolední semifinále (muži) | (kon.) |
57 - 63 kg: Dopolední čtvrtfinále (muži) | (kon.) | | | 81 - 91 kg: Dopolední semifinále (muži) | (kon.) |
57 - 60 kg: Dopolední čtvrtfinále (ženy) | (kon.) | | | 54 - 57 kg: Finále (ženy) | Vítězka: S. Irijeová (JPN) (kon.) |
57 - 60 kg: Odpolední čtvrtfinále (ženy) | (kon.) | | | 48 - 52 kg: Odpolední čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
52 - 57 kg: Odpolední semifinále (muži) | (kon.) | | | 57 - 63 kg: Odpolední čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
81 - 91 kg: Odpolední semifinále (muži) | (kon.) | | | 63 - 69 kg: Finále (muži) | Vítěz: R. Iglesias (CUB) (kon.) |
Celodenní přehled | (kon.) |
3m prkno - semifinále (muži) | (kon.) | | | 3m prkno - finále (muži) | Vítěz: S. S'-i (CHN) (kon.) |
Bradla (muži) - Finále | Vítěz: Ťing-jüan Cou (CHN) (kon.) | | | Kladina (ženy) - Finále | Vítěz: Čchen-čchen Kuan (CHN) (kon.) |
Hrazda (muži) - Finále | Dajki Hašimoto (JAP) (kon.) |
Dvojice - kvalifikace technická | (kon.) |
Řecko-římský do 77 kg - opravy | (kon.) | | | Řecko-římský do 97 kg - opravy | (kon.) |
Volný styl do 68 kg - opravy (ženy) | (kon.) | | | Řecko-římský do 87 kg - OF a ČF | (kon.) |
Volný styl do 62 kg - OF a ČF (ženy) | (kon.) | | | Řecko-římský do 67 kg - OF a ČF | (kon.) |
Řecko-římský do 67 kg - semifinále | (kon.) | | | Řecko-římský do 87 kg - semifinále | (kon.) |
Volný styl do 62 kg - semifinále (ženy) | (kon.) | | | Řecko-římský do 77 kg - finále | Vítěz: T. Lorincz (HUN) (kon.) |
Řecko-římský do 97 kg - finále | Vítěz: M. Jelovjev (ROC) (kon.) | | | Volný styl do 68 kg - finále (ženy) | Vítěz. T. M. Stock Mensahová (USA) (kon.) |
Indie – Belgie | 2:5 (kon.) | | | Austrálie – Německo | 3:1 (kon.) |
Kanada – USA | 5:16 (kon.) | | | Španělsko – Čína | 11:7 (kon.) |
Nizozemsko – Maďarsko | 11:14 (kon.) | | | Austrálie – ROV | 8:9 (kon.) |
konec
Lezení na rychlost - kvalifikace (muži)
Vítěz: B. Mawem (FRA)
Milan Huppert
1. Bassa Mawem (FRA) 5,45 s
2. Tomoa Narasaki (JPN) 5,94
3. Mickael Mawem (FRA) 5,95
4. Rišat Chajbullin (KAZ) 6,19
5. Čon Džong-won (KOR) 6,21
6. Colin Duffy (USA) 6,23
7. Alberto Gines López (ESP) 6,32
8. Michael Piccolruaz (ITA) 6,33
9. Christopher Cosser (RSA) 6,48
10. Nathaniel Coleman (USA) 6,51
11. Jan Hojer (GER) 6,63
12. Jakob Schubert (AUT) 6,70
13. Ludovico Fossali (ITA) 6,71
14. Sean McColl (CAN) 6,93
15. Kai Harada (JPN) 7,08
16. Alexej Rubcov (ROC) 7,23
17. Tom O'Halloran (AUS) 7,34
18. Adam Ondra (CZE) 7,46
19. Alexander Megos (GER) 7,47
20. Pchan Jü-fej (CHN) 7,59