Elversberg – Mohuč 2:2 (7:8 po pen.) | Carl Zeiss Jena – Kolín nad Rýnem 1:1 (2:4 po pen.) | Mannheim – Frankfurt 2:0 (kon.)
SV Meppen – Hertha 0:1 (kon.) | Münster – Wolfsburg 1:3 (po pr.) | Türkgücü Mnichov – Union Berlín 0:1 (kon.)
Braunschweig – Hamburg 1:2 (kon.) | Würzburger – Freiburg 0:1 (kon.)
SV Meppen 1912 e.V.
0:1 (0:0)
Hertha BSC
Neděle 08.08.2021, 15:30 • Hänsch-Arena, Meppen (Německo) • Německý pohár • 1. kolo

Ode mne je to pro tuto chvíli vše, přeji vám příjemný zbytek víkendového večera. (17:34:01)

Držení míče: 36 % : 64 %.
    Střely na branku: 2:9. Střely mimo: 4:6. Rohy: 6:8. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 13:9.

Drama do posledních minut, které dlouho vypadalo na prodloužení, zná svého vítěze po základní hrací době. Davie Selke, německý střelec s českými kořeny totiž hostům vyhlavičkoval v postup v první minutě nastavení a rozesmutnil tak do té doby jinak velmi aktivní domácí publikum.

90+7

90+6
    Hraje se už opravdu na krev, Hertha pochopitelně odklízí míče co nejdál od své svatyně a čeká na závěrečný hvizd.

90+5
    Meppenu nezbývá nic jiného a vrhá všechno co má do útoku.

90+4
    Střídání v týmu SV Meppen 1912 e.V.: ze hřiště odchází Serdar, přichází Darida.

90+3
    Střídání v týmu SV Meppen 1912 e.V.: ze hřiště odchází Blacha, přichází Ametov.

90+2
    Žlutou kartu dostává Serdar (Hertha BSC).
    90+1. Davie Selke - 0:1.

90+1
    Hertha právě vstřelila branku!
    Hertha zvrací utkání na svou stranu v posledních momentech druhé půle! DAVIE SELKE si vyskočil naprosto ukázkově na roh Plattenhardta a uklidil míč nechytatelně k tyči soupeřovy svatyně. Asistence: Marvin Plattenhardt.

90
    Jeden z posledních nákopů za obranu domácích se nesetkal s pochopením útočné řady hostí.

87
    Zoufalý pokus Selkeho z otočky nenaděl brankáři domácích příliš starostí.

86
    Dilrosun vyvezl míč až téměř k pokutovému území, načež jej ale sám ztratil poté, co zakopl o vlastní nohy.

84
    Žlutou kartu dostává Al-Hazaimeh (SV Meppen 1912 e.V.).
    Žlutou kartu dostává Selke (Hertha BSC).

83
    Rohový kop domácího mužstva byl přetažený daleko na zadní tyč a hráč Meppenu si navíc pomohl nedovoleným zákrokem.

81
    Střídání v týmu Hertha BSC: ze hřiště odchází Jovetič, přichází Jastrzembski.

80
    Hertha začíná šlapat do plných vědoma si faktu, že tohle utkání pro ni mělo mít mnohem příznivější průběh. Meppen hnán domácím publikem ale rozhodně ještě nedá svou kůži lacino.

78
    V pokutovém území domácích to teď vře! Nejdříve spálená gólovka a následně odvrácená hlavička z brankové čáry.