Slavia – Vrchlabí 4:2 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 2:3 (2:3 po s.n.) | Třinec – Vítkovice 2:1 (2:0 po s.n.)
Pardubice – Liberec 5:3 (kon.) | Havířov – Nitra 6:2 (kon.) | K. Vary – Sparta 3:1 (kon.)
Plzeň – Mladá Boleslav 1:5 (kon.) | Motor ČB – Kladno 3:2 (po pr.) | Frýdek-M. – Vsetín 2:3 (kon.)
Žďár n/S – Tábor 6:5 (kon.) | Kobra – Klatovy 0:0 (zruš.) | Velké Meziříčí B – Kometa Brno B 0:0 (zruš.)
Kobra – Příbram 3:2 (kon.) | Jablonec n/N – Řisuty 4:3 (po pr.) | Znojmo – Jihlava 4:5 (po pr.)
Sokolov – Litoměřice 5:6 (kon.) | Salzburg II – Benátky n/J 4:5 (kon.) | Prostějov – Třebíč 3:1 (kon.)
Děčín – Chomutov 3:2 (kon.) | Martin – Vlci Žilina 2:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Dvůr Králové n. L. 6:5 (po pr.)
Mostečtí Lvi – Bílina 10:1 (kon.) | Přerov – Zlín 2:1 (kon.)
Mostečtí Lvi
10:1 (6:1, 1:0, 3:0)
HC Draci Bílina
Čtvrtek 19.08.2021, 18:00 • A-BENET Arena, Most • Přípravné zápasy

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Vážení sportovní přátelé, dnes se uskuteční duel mezi týmy MOSTEČTÍ LVI a HC Draci Bílina. Pro domácí tým to je již páté přípravné utkání. Poslední přípravné utkání odehráli včera, kdy udolali tým HC Trhači Kadaň 4:3, hlavně zásluhou výkonu v první třetině. Pro hostující tým je to teprve druhé přípravné utkání. Tým před sezónou posílil o odchovance Dana Bartoše a největší hvězdou bude dozajista útočník Vojtěch Kubinčák, který je mosteckým příznivcům dozajista znám ze svého působení v mosteckém klubu.

Výsledky přípravných zápasů:
    Hostující tým
    HC Draci Bílina – HC Děčín 5-3 (1:0, 0:1, 4:2)

Domácí tým
    HC Baník Sokolov — MOSTEČTÍ LVI 4 – 0 (1:0, 1:0, 2:0)
    MOSTEČTÍ LVI — Slovan Ústí n/L 2 – 4 (0:0, 1:2, 1:2)
    HC Kobra Praha — MOSTEČTÍ LVI 3 – 1 (1:0, 1:0, 1:1)
    MOSTEČTÍ LVI — HC Kobra Praha 9 – 2 (1:0, 5:1, 3:1)
    MOSTEČTÍ LVI — HC Trhači Kadaň 4 – 3 (3:0, 1:1, 0:2)

Utkání začíná v 18:00

00:01

00:30
    Draci právě vstřelili branku!
    A hned z první akce je tu branka!!! Po přihrávce Petra Maška dává vedoucí branku SVYTOSLAV BOHDASARAN. Asistence: Petr Mašek

01:35
    Za střelou Tomáše Urbana se Adam Kubík jen otočil.

MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku!
    Mostečtí LVI vyrovnávají. Branku střílí po souhře celého útoku DAVID DRAŠAR. Asistence: David Šesták a Jakub Procházka

10:01
    A je otočeno!!! Dnes útočník DAVID ŠESTÁK střílí branku. Asistence: Roman Fučík

10:30
    To je otočka! Další útok a další branka. Branku střílí PAVEL PÍSAŘÍK. Asistence: Milan Böhm a Josef Stříbrný

14:41
    Vy nás ale zásobujete!!! Další branka v síti hostů. Jejím autorem je JAKUB DOHNAL. Asistence: Jaroslav Šimeček a Dominik Havlík

14:41
    Střídání v týmu HC Draci Bílina: ze hřiště odchází Pejsar, přichází Michajlov.

16:25
    Střelu Tomáše Urbana vyráží Adam Kubík

16:49
    Artem Michailov má problém s výstrojí. Je přerušená hra

17:45
    A – Benet aréna má novou samolepku na skle. Obtisk své tváře zanechal Radek Nerad

18:31
    Střídání v týmu HC Draci Bílina: ze hřiště odchází Michailov, přichází Pejsar.

18:48
    Přečíslení tři na jednoho zazdil hostující Lukáš Benda

20:00

20:01

20:01
    Střídání v týmu HC Draci Bílina: ze hřiště odchází Pejsar, přichází Michailov.

20:51
    Kotouč je v hledišti

22:02
    Kotouč drží Artem Michailov

22:25

22:25
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Böhm – 2 min., hákování).

27:21
    Nádherný slalom v podání Ester Ledecké alias Štěpána Urbánka brankou nekončí. Nádherná akce pro oko diváka

28:08
    Po krásné souhře celého útoku střílí mimo Vítězslav Nedrda

29:21
    Martin Mical střílí z levého mezikruží do Artema Michailova

29:55
    Teď si Adam Kubík postavil dobře tyče. Samostatný únik Ondřeje Uhra končí na tyči

30:10
    Vyloučení v týmu HC Draci Bílina (Michailov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo). Trest odpyká Uher.

36:29
    LVI hrají na krásu. Hrají až do prázdné branky, Artema Michailova však ještě nepřekonali

37:15
    Střelu Marka Havlíka kryje Artem Michailov

38:02
    Střelu Aleše Havlůje kryje Artem Michailov

38:37
    Dan Bartoš jel sice sám na Adama Kubíka, ale již neměl sílu. Jeho slabou střelu Adam Kubík kryje

38:52
    Šanci Bohdasarana Svytoslava krásně vyslejdoval Adam Kubík

39:05
    Tak se LVI přece jen dočkali. Po krásné souhře střílí branku PAVEL PÍSAŘÍK. Asistence: Josef Stříbrný

40:00

Druhá třetina již brankové hody nepřinesla. Jedinou branku dal v poslední minutě Pavel Písařík po přihrávce Josefa Stříbrného. Jestli padne pověstná desítka nám ukáže poslední část hry

40:01

40:46
    O kotouč se teď bojuje v obranném pásmu LVŮ

40:59
    Na krásných 8:1 zvyšuje hráč s číslem 8 ŠTĚPÁN URBÁNEK. Asistence: Aleš Havlůj a Martin Mical

42:53
    Zakázané uvolnění není. Chyba rozhodčích, vhazuje se uprostřed

43:25
    Roli dřeváka převzal Pavel Smolka. Co ten dnes nedá

44:01
    Další tyč za Adamem Kubíkem. Postavil si je dobře.

46:31
    Nádhernou přihrávku vyslal na Jaroslava Šimečka Dominik Havlík. Ten v samostatném úniku Artema Michailova nepřekonal, ať hýbal rameny sebevíc

48:05
    Střela Lukáše Bendy vypadla Adamovi Kubíkovi z lapačky, branka z toho není

50:46
    Střela Pavla Smolky přistála Artemovi Michailovi na krku. Hlavní rozhodčí přerušuje hru

51:15
    Cedrin Delarche mířil přesně na hlavu hlavního rozhodčího. Ten projevil obrovský postřeh a vyhnul se

52:13
    Střelu hostů drží Adam Kubík v lapačce

52:52
    Střelu Jaroslava Šimečka kryje Artem Michailov

53:04
    Vyloučení v týmu HC Draci Bílina (Nerad – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

53:24
    Po krásné souhře celého útoku střílí do prázdné branky MARTIN MICAL. Asistence: Pavel Smolka a Aleš Havlůj

54:02
    Nádhernou kombinaci Draků v samostatném úniku neproměňuje Dan Bartoš. Krásný zákrok Adama Kubíka

56:05
    Pavel Smolka trefuje tyč

56:40
    Milan Böhm krásnou tečí málem překvapil spoluhráče v bráně Adama Kubíka.

56:55
    Desátý gól nikdo z Mostu nechce dát. Nikomu se nechce platit svačinka

57:29
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Böhm – 2 min., vysoká hůl).

58:41
    Krásný zákrok předvedl Adam Kubík

59:10
    Do úniku se dostal Martin Mical. Brankaře hostů nepřekonal

59:14
    Tak se přeci jen PAVEL SMOLKA dočkal. Střílí desátou branku domácích. Asistence: Martin Mical

59:35
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Šesták – 2 min., vysoká hůl).

První třetina dopadla jednoznačným skórem 6:1 pro domácí tým. Úvod zápasu ovšem lépe vyzněl pro hostu, když první branku dal Svytoslav Bohdasaran. Potom ovšem nastala smršť LVŮ, kdy jsem zavařil klávesnici. Sled branek: 9. minuta Drašar, 11. minuta Šesták, 11. minuta Písařík, 14. minuta Procházka, 15. minuta Havlůj, 15. minuta Dohnal. Poté došlo k výměně brankařů, kdy Martina Pejsara nahradil Artem Michailov. Ten však vydržel v brance malou chvíli a pravděpodobně po problémech s výstrojí střídal opět Martin Pejsar.

Třetí třetina přinesla dvě branky, první vsítil Martin Mical a druhou Pavel Smolka. Desítky jsme se tedy dočkali. Krásný výkon předvedl domácí brankař Adam Kubík. Loučím se s vámi, přeji krásný večer. (20:02:02)

Petr Pracný

Branky a nahrávky: 9. Drašar (Šesták, Procházka), 11. Šesták (Fučík), 11. Písařík (Böhm, Stříbrný), 14. Procházka, 15. Havlůj (D), 15. Dohnal (Šimeček, D), 40. Písařík (Stříbrný), 41. Urbánek (Havlůj, Mical), 54. Mical (Smolka, Havlůj), 60. Smolka (Mical) – 1. Bohdasaran (Mašek)

Mostečtí Lvi: Kubík (Hosnedl) – Havlůj (C), Urbánek, Fučík, Havlík D., Havlík M., Hoffmann – Mical, Bakrlík, Smolka – Šesták, Procházka, Drašar – Böhm, Písařík, Stříbrný – Nedrda (A), Šimeček, Dohnal. Trenér: Vladimír Machulda.
    HC Draci Bílina: Pejsar (Michajlov) – Žítek, Nerad, Šešina, Machač, Druxa – Bohdasaran, Mašek, Svoboda – Fábry (A), Beran, Uher – Urban (C), Bartoš, Benda – Delarche. Trenér: Tomáš Mareš

Rozhodčí: Vozár – Foltýn, Majerčín