Německo – Česko | 1:2 (kon.) |
Česko – Švýcarsko | 2:4 (kon.) |
Prešov – Pustertal | 1:5 (kon.) | | | Poprad – Spišská N. Ves | 3:1 (kon.) |
HC MUNI – VUT Cavaliers Brno | 5:3 (kon.) |
Slavia – Vrchlabí | 4:2 (kon.) | | | Olomouc – Kometa Brno | 2:3 (2:3 po s.n.) | | | Třinec – Vítkovice | 2:1 (2:0 po s.n.) |
Pardubice – Liberec | 5:3 (kon.) | | | Havířov – Nitra | 6:2 (kon.) | | | K. Vary – Sparta | 3:1 (kon.) |
Plzeň – Mladá Boleslav | 1:5 (kon.) | | | Motor ČB – Kladno | 3:2 (po pr.) | | | Frýdek-M. – Vsetín | 2:3 (kon.) |
Žďár n/S – Tábor | 6:5 (kon.) | | | Kobra – Klatovy | 0:0 (zruš.) | | | Velké Meziříčí B – Kometa Brno B | 0:0 (zruš.) |
Kobra – Příbram | 3:2 (kon.) | | | Jablonec n/N – Řisuty | 4:3 (po pr.) | | | Znojmo – Jihlava | 4:5 (po pr.) |
Sokolov – Litoměřice | 5:6 (kon.) | | | Salzburg II – Benátky n/J | 4:5 (kon.) | | | Prostějov – Třebíč | 3:1 (kon.) |
Děčín – Chomutov | 3:2 (kon.) | | | Martin – Vlci Žilina | 2:1 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Dvůr Králové n. L. | 6:5 (po pr.) |
Mostečtí Lvi – Bílina | 10:1 (kon.) | | | Přerov – Zlín | 2:1 (kon.) |
Doněck – Slovensko U20 | 6:3 (kon.) | | | Budapešť – Banská Bystrica | 0:5 (kon.) | | | Zvolen – Tychy | 6:5 (kon.) |
Motor ČB – Plzeň | 4:6 (kon.) | | | Mountfield HK – Eisbären | 4:2 (kon.) |
konec
Banes Motor České Budějovice
4:6
(2:5, 0:1, 2:0)
HC Škoda Plzeň
Jakub Štěrba
Branky a nahrávky:
4. Pouzar (Petrásek), 16. Remnta, 41. Chlubna (Masopust), 55. Remeš (Haas) – 1. Adamec, 12. Adamec (Ženíšek, Kopic), 15. Eremiáš (D. Soukup), 16. Dáňa (M. Soukup, Dvořák), 18. Slanina (D. Soukup, Malák), 28. Eremiáš (Slanina, D. Soukup)
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
Banes Motor České Budějovice:
Maleček (Ludvik) – Remnta, Svach (C), Vaněk (A), Fousek, Dvořák, Pavlát, Placek, Chlubna, Janoch, Remeš, Turek, Haas, Hrakholski, Petrásek, Pouzar (A), Kašpar, Masopust.
Náhradníci:
Trenér:
HC Škoda Plzeň: Korytar (Vondraš) – Kvasnička, Malák, Vajner, Pánek, Moravec, Jánský – Adamec, Ženíšek, Kopic, Eremiáš, D. Soukup, Slanina, Dvořák, M. Soukup, Dáňa, Kuchárik, Kaiser, Korčák.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Škoda Plzeň: Korytar (Vondraš) – Kvasnička, Malák, Vajner, Pánek, Moravec, Jánský – Adamec, Ženíšek, Kopic, Eremiáš, D. Soukup, Slanina, Dvořák, M. Soukup, Dáňa, Kuchárik, Kaiser, Korčák.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Vyloučení v týmu Motor České Budějovice (Chlubna – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Korčák – 2 min., hrubost).