Alaškert – Rangers 0:0 (kon.) | Helsinki – Fenerbahce 2:5 (kon.) | Zorja Luhansk – Rapid 2:3 (kon.)
Galatasaray – Randers 2:1 (kon.) | Alkmaar – Celtic 2:1 (kon.) | Kluž – CZ Bělehrad 1:2 (kon.)
Slovan Bratislava – Olympiakos 2:2 (kon.) | Legia – Slavia cz 2:1 (kon.) | Antverpy – Omonia Nikósie 2:0 (3:2 po pen.)
Sturm Graz – Mura 2:0 (kon.)
SK Sturm Graz
2:0 (1:0)
NŠ Mura
Čtvrtek 26.08.2021, 21:00 • UPC-Arena, Graz • Evropská liga (předkola) • Play-off

90+3
    Jantscherův roh byl přetažen na druhou stranu vápna, domácí poté ztratili míč a hosté zkouší jeden z posledních útoků.

90+2
    Oslavující Sturm půjde na rohový kop, který rozehraje Jantscher. Mezitím Obradovićovi pomáhá jeho spoluhráč s nastalou křečí.

90
    Agilní Jantscher završuje své útočné choutky další střelou, kterou dvaatřicetiletý Rakušan vyslal z prostoru těsně před malým vápnem po výborné uličce spoluhráče Andrease Kuena. Matko Obradović chytá.

90
    Poslední minuta základní hrací doby se právě rozbíhá, nastaveny budou čtyři minuty.

88
    Napodruhé už střelec druhé branky Jakob Jantscher vystřelil. Tentokrát nebyl tak přesný jako před několika minutami. Z dobré pozice. u prostoru penaltového puntíku míří metr nad.

87
    Na druhé straně byl za stejný prohřešek lapen Jantscher.

86
    Do poměrně nebezpečného souboje s brankářem Siebenhandlem vletěl Mihael Klepač, který se toho vůbec nebál a patrně by i způsobil ve velkém vápně trošku chaos. Ale je mu máván ofsajd.

84
    Kuenův rohový kop nebyl vážnějším nebezpečím pro Obradoviće.

82
    Rozhodčí se raději faul Jana Gorence jal potrestat, aby se mu dění na placu trošku uklidnilo.

82
    Na placu se trošku přiostřuje. Dante fauloval Kaie Cipota, vzápětí Gorenc poslal na zem Kuena.

81
    Poslední dvě střídání domácích David Affengruber, který provětrával jako bek obranu soupeře, jde z placu místo Niklase Geyrhofera. Střídající je také kapitán Stefan Hierländer, který si při odchodu plácl s Andersonem Niangbem.

79
    Maroša se ve skluzu snažil dosáhnout na přízemní centr, ale chyběly mu zhruba dva metry, aby míč usměrnil kolem Siebenhandla do sítě.

77
    Tomi Horvat jde na závěr z placu a Tio Cipot nabere cenné zkušenosti.

77
    Domácí stoper to vzápětí Marošovi vrátil i z úroky a také mu je pískán faul.

76
    Maroša fauloval Affengrubera, který je nyní hodně vidět.

75
    Alexander Prass se také hned zapojil do útočení, nicméně i jeho pokus dokázal Obradović zlikvidovat. Ve druhém poločasu má rozhodně více práce, hosté již prakticky rezignovali.