Alaškert – Rangers 0:0 (kon.) | Helsinki – Fenerbahce 2:5 (kon.) | Zorja Luhansk – Rapid 2:3 (kon.)
Galatasaray – Randers 2:1 (kon.) | Alkmaar – Celtic 2:1 (kon.) | Kluž – CZ Bělehrad 1:2 (kon.)
Slovan Bratislava – Olympiakos 2:2 (kon.) | Legia – Slavia cz 2:1 (kon.) | Antverpy – Omonia Nikósie 2:0 (3:2 po pen.)
Sturm Graz – Mura 2:0 (kon.)
SK Sturm Graz
2:0 (1:0)
NŠ Mura
Čtvrtek 26.08.2021, 21:00 • UPC-Arena, Graz • Evropská liga (předkola) • Play-off

88
    Napodruhé už střelec druhé branky Jakob Jantscher vystřelil. Tentokrát nebyl tak přesný jako před několika minutami. Z dobré pozice. u prostoru penaltového puntíku míří metr nad.

82
    Rozhodčí se raději faul Jana Gorence jal potrestat, aby se mu dění na placu trošku uklidnilo.

81
    Poslední dvě střídání domácích David Affengruber, který provětrával jako bek obranu soupeře, jde z placu místo Niklase Geyrhofera. Střídající je také kapitán Stefan Hierländer, který si při odchodu plácl s Andersonem Niangbem.

77
    Tomi Horvat jde na závěr z placu a Tio Cipot nabere cenné zkušenosti.

74
    Jon Stanković a hrdina konce prvního poločasu Otar Kiteišvili jdou z placu, místo nich půjdou stvrdil postup Andreas Kuen a Alexander Prass.

71
    A Sarkaria měl hned dobrou šanci. Jako blesk pronikl do velkého vápna a Obradović měl co dělat, aby jeho střelu na bližší tyč, která byla pořádně tvrdá, stihl vyrazit.

67
    Manprit Sakraria jde na plac místo Kelvina Yeboaha, jenž se dneska přeci jen v útočné fázi trošku trápil.
    66. JANTSCHER - 2:0

66
    Sturm Graz právě vstřelil branku!
    Tohle byla paráda JAKOBA JANTSCHERA. Tak dlouho nebyli hosté schopni ve vápně vzít míč Affengrugerovi ani Jantscherovi, byť se Klepač snažil, jak mohl. Balon se proto znovu odrazil k Jantscherovi, který krásně na vzdálenější šibenici obhodil Obradoviće. Asistence: David Affengruber.

63
    Amadej Maroša je novým mužem na hřišti místo kapitána Žiga Kouse.

56
    Třetí střídání Mury. Staniša Mandič dnes končí a na pětatřicet minut ho nahradí Alen Kozar.
    54. Červená karta po 2. žluté pro Maruška

54
    Šance hostí jsou nenávratně pryč. Při vývozu míče totiž Matič Maruško ztratil míč, když si jej nechal uskočit od nohy. Poté ještě více nesmyslně zajel do Ljubice a právě na tomto hráči se dvěma žlutými kartami vyfauloval.

46
    Mura jde do druhého poločasu s dvěma změnami v sestavě. Končí Žiga Škoflek a Mitja Lotrič, místo nich nastupují Kai Cipot a Mihael Klepač.
    39. OMAR KITEIŠVILI - 1:0

39
    Domácí tým jde po zásluze do vedení. Kousek před polovinou hřiště totiž hosté zbytečně ztratili míč. Balonu se ujal OTAR KITEIŠVILI a posunul se blíže k vápnu. Navedl si míč na pravačku a protože jej Gorenc pouze stínoval, tak vystřelil. Gólman Obradović by si se střelou možná poradil, jenže míč smolně tečoval druhý stoper Klemen Pučko a brankář hostí se jen smutně díval, jak pokus gruzínského ofenzívního hráče končí v síti. Bez asistence.

33
    Matic Maruško fauloval Ljubiće a ještě si neodpustil nějakou tu poznámku směrem k sudím, proto vidí žlutou kartu.
    17. Ani Yeboah nebyl k brance daleko

17
    Dobrá šance také na druhé straně Kelvin Yeboah si ve vápně krásně zpracoval míč, který ztlumil svým hrudníkem. Poté vystřelil na levou šibenici, jenže branku těsně minul.
    13. Šance Lotriče

13
    A k brance rozhodně nemuselo být pro hosty daleko. V malém vápně totiž Dante trestuhodně podskočil centr z levé strany. Míč se dostal až k volnému Staniši Mandičovi, jehož střela na bližší tyč se však mezi tři tyče nevešla.