Kajrat – Fola 3:1 (kon.) | Žilina – Jablonec 0:3 (kon.) | Lincoln – Riga FC 3:1 (po pr.)
Bodö/Glimt – Žalgiris Vilnius 1:0 (kon.) | Elfsborg – Feyenoord 3:1 (kon.) | Famagusta – Beer Ševa 3:1 (kon.)
AS Řím – Trabzonspor 3:0 (kon.) | Kodaň – Sivasspor 5:0 (kon.) | Arnhem – Anderlecht 2:1 (kon.)
Rosenborg – Rennes 1:3 (kon.) | CSKA Sofia – Plzeň 3:0 (po pr.) | Hammarby IF – Basilej 3:1 (3:4 po pen.)
Maccabi Haifa – Neftçi Baku 4:0 (kon.) | Maccabi Tel Aviv – Karaganda 2:0 (kon.) | Gent – Raków 3:0 (kon.)
Rijeka – PAOK 0:2 (kon.) | St. Johnstone – Linz 0:2 (kon.) | Union Berlín – KuPS 0:0 (kon.)
Tottenham – FC Ferreira 3:0 (kon.) | Aberdeen – Karabach 1:3 (kon.) | Partizan Bělehrad – Santa Clara 2:0 (kon.)
Shamrock – Flora 0:1 (kon.)
IF Elfsborg
3:1 (1:0)
Feyenoord Rotterdam
Čtvrtek 26.08.2021, 19:00 • Borås Arena • Evropská konferenční liga (předkola) • Play-off

Je konec. Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Elfsborgu, který svého soupeře porazil poměrem 3:1, avšak na postup to nestačí. Švédský celek se do dvoubrankového vedení dostal v úvodu druhého poločasu, jenomže soupeř poměrně rychle snížil. Švédský celek tak najednou musel k případnému prodloužení vstřelit další čtyři trefy, přičemž se mu povedla pouze jedna z nich. (20:48:19)

Držení míče: 37 % : 63 %.
    Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 3:4. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 12:13.

90+2

90+1
    V závěru zápasu ještě jeden nedovolený zákrok, po kterém na zemi skončil hostující Haps.

90
    Nastavují se dvě minuty.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Domácí stále vedou a ještě budou mít nastavený čas.

87
    Střídání v týmu Feyenoord Rotterdam: ze hřiště odchází Jahanbakhsh, přichází Benita.

87
    Další nedovolený zákrok, tentokráte v podání Larssona, který si proti Hapsovi pomohl evidentním faulem.

86
    Larsson se tak ujme rozehrávky dalšího rohového kopu.

85
    Marciano nyní podržel svůj celek. Do zakončení se totiž dostal Ondrejka, jehož rána skončila na hostujícím brankáři.

84
    Kokcu rozehraje další rohový kop svého celku.

83
    Do konce druhého poločasu zbývá už jen poslední desetiminutovka. Domácí sice stále vedou vedou, avšak potřebují ještě tři branky

81
    Ronning si poměrně dlouhou dobu nepřipsal žádný další zákrok, tentokráte si přichystal dalekonosný odkop od své branky.

79
    Pouze v ofsajdovém postavení se nyní nacházel domácí Alm, z místa přestupku tak bude moci rozehrávat Pedersen.

78
    Žlutou kartu dostává Kokcu (Feyenoord Rotterdam).
    77. NDIONE - 3:1

77
    Elfsborg právě vstřelil branku!
    Domácí celek se znovu prosazuje! Akce po levém křídle nakonec přinesla míč k hranici pokutového území, kde se napřáhl MAROKHY NDIONE. Jeho tečovaná rána nakonec skončila za zády bezmocného brankáře.

77
    Střídání v týmu IF Elfsborg: ze hřiště odchází Alm, přichází Gudjohnsen.

76
    Střídání v týmu IF Elfsborg: ze hřiště odchází Bernhardsson, přichází Qasem.

David Suchý

Branky: 42. Larsson, 50. Bernhardsson (Okkels), 77. Ndione – 61. Til (Sinisterra)

Karty:   67. Romer (ELF) – 41. Trauner (FEY), 78. Kokcu (FEY)

IF Elfsborg: Ronning – Larsson (C), Vaisanen, McVey, Strand – Romer (71. Söderberg), Alm (77. Gudjohnsen), Olsson – Bernhardsson (76. Qasem), Ndione, Okkels (70. Ondrejka)
    Náhradníci: Dyngeland, Valdimarsson – Broman, Gudjohnsen, Holmen, Lagerbielke, Maudo, Ondrejka, Prince, Qasem, Soderberg, Zanden

Feyenoord Rotterdam: Marciano – Pedersen, Trauner, Burger, Malacia – Toornstra (C), Kokcu, Til – Jahanbakhsh (87. Benita), Linssen (75. Bannis), Sinisterra (75. Haps)
    Náhradníci: Remie, Troost – Bannis, Benita, Boženík, Haps, Hendriks, Milambo
    19.08.2021
    Feyenoord - Elfsborg 5:0

Branky: 25. Sinisterra (Toornstra), 30. Jahanbakhsh (Toornstra), 37. Sinisterra (Linssen), 48. Sinisterra (Pedersen), 58. Linssen

Karty:   40. Til (FEY), 90+1. Pedersen (FEY) – 29. McVey (ELF), 40. Gojani (ELF), 40. Holst (ELF), 90+1. Stand (ELF)   61. Holst (ELF)   80. Bijlow (FEY)

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 9:1. Střely mimo: 6:3. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 10:10.