Kajrat – Fola 3:1 (kon.) | Žilina – Jablonec 0:3 (kon.) | Lincoln – Riga FC 3:1 (po pr.)
Bodö/Glimt – Žalgiris Vilnius 1:0 (kon.) | Elfsborg – Feyenoord 3:1 (kon.) | Famagusta – Beer Ševa 3:1 (kon.)
AS Řím – Trabzonspor 3:0 (kon.) | Kodaň – Sivasspor 5:0 (kon.) | Arnhem – Anderlecht 2:1 (kon.)
Rosenborg – Rennes 1:3 (kon.) | CSKA Sofia – Plzeň 3:0 (po pr.) | Hammarby IF – Basilej 3:1 (3:4 po pen.)
Maccabi Haifa – Neftçi Baku 4:0 (kon.) | Maccabi Tel Aviv – Karaganda 2:0 (kon.) | Gent – Raków 3:0 (kon.)
Rijeka – PAOK 0:2 (kon.) | St. Johnstone – Linz 0:2 (kon.) | Union Berlín – KuPS 0:0 (kon.)
Tottenham – FC Ferreira 3:0 (kon.) | Aberdeen – Karabach 1:3 (kon.) | Partizan Bělehrad – Santa Clara 2:0 (kon.)
Shamrock – Flora 0:1 (kon.)
SBV Vitesse Arnhem
2:1 (1:0)
RSC Anderlecht
Čtvrtek 26.08.2021, 19:00 • Gelredome, Arnhem • Evropská konferenční liga (předkola) • Play-off

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (20:56:38)

Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 3:5. Fauly: 14:9.

Zápas končí vítězstvím Arnhemu 2:1, hráči ve žlutočerných dresech padli na trávník a následně propukli v radostnou oslavu postupu!
    Postupu přes favorizovaného soupeře z Anderlechtu, který dnes nepodal optimální výkon a v podstatě až v v posledních minutách začal hrát pořádný fotbal. To ovšem stačilo jen na korigování skóre, kýženou druhou branku se hostům vstřelit nepodařilo a slavný belgický klub se tak pro tuto sezónu loučí s pohárovou Evropou.

90+5

90+4
    Tak to bylo hodně nepovedená rozehrávka volného kopu, v podání RSC a není divu, že hosté jsou stále o gól mimo postup, protože těch chyb natropili v dnešním zápase skutečně hodně.

90+3
    Volný kop pro Anderlecht, na polovině Vitesse, z levé strany, znovu to není na přímé ohrožení branky, ale na centr.

90+2
    Žlutou kartu dostává Thomas Buitink (SBV Vitesse Arnhem).

90+2
    Gólman Schubert (Vitesse) podskočil centr do vlastního vápna, ale měl štěstí, že nikdo z RSC za ním nečíhal.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty, hosté tak stále nějaký ten čas na vyrovnání mají.

90
    A je tu devadesátá minuta, hosté stále ztrácejí pouze jeden jediný gól, dokáží srovnat stav a vynutit si prodloužení?

88
    Anderlecht měl k dispozici volný kop, ale ani s ním hosté nedokázali naložit podle svých představ, míč končí v náruči gólmana Schuberta.

87
    Hosté rozehrávají rohový kop z pravé strany... ten domácí ubránili, ale k míči se opět dostávají hosté.

86
    Střídání v týmu SBV Vitesse Arnhem: ze hřiště odchází Yann Gboho, přichází Patrick Vroegh.

83
    Střídání v týmu SBV Vitesse Arnhem: ze hřiště odchází Loïs Openda, přichází Thomas Buitink.

83
    A dá se čekat, že Vitesse prožije krušné poslední minuty zápasu, hosté jsou opět na polovině domácího mužstva.
    81. Lior REFAELOV - 2:1

81
    Anderlecht právě vstřelil branku!
    Tak že by přece jenom zápletka? Hosté snižují na rozdíl jediné branky, když Olsson nejprve trefil pouze tyč, nicméně míč se od ní odrazil přímo před volného LIORA REFAELOVA, který ho již v poklidu doklepl do branky.

79
    Hosté se stále snaží o korigování nepříznivého skóre, ale jejich akce končí zpravidla nejpozději přes šestnáctkou soupeře.

78
    Jenže jak rychlá útočná akce Vitesse byla, tak také rychle skončila ztrátou míče.

Martin Dvořák

Branky: 4. Wittek (Dasa), 49. Wittek (Dasa) – 81. Refaelov (Olsson)

Karty:   8. Bazoer (ARN), 66. Schubert (ARN), 90+2. Buitink (ARN) – 9. Hoedt (AND), 66. Amuzu (AND), 71. Hájek (AND)

SBV Vitesse Arnhem: Schubert – Oroz, Bazoer, Hájek – Dasa, Gboho (86. Vroegh), Bero (C), Tronstad, Wittek – Openda (83. Buitink), Frederiksen (72. Darfalou)
    Náhradníci: Houwen, Van Haveren – Darfalou, Tannane, Gong, Domgjoni, Buitink, Vroegh, Cornelisse, Huisman

RSC Anderlecht: Van Crombrugge (C) – Bermudez, Harwood-Bellis, Hoedt, Sergio Gómez – Amuzu (70. Verschaeren), Cullen, Olsson, Refaelov – Zirkzee (70. Thelin), Raman (70. Ddauda)
    Náhradníci: Verbruggen, Coosemans – Michajličenko, Ashimeru, Kiese Thelin, Dauda, El Hadži, Verschaeren, Stroeykens, Sardella, Kana, Debast

Rozhodčí: Frankowski – Boniek, Winkler (vš. POL)
    19.08.2021
    Anderlecht - Arnhem 3:3

Branky: 10. Raman, 34. Raman (Amuzu), 90. Verschaeren (Refaelov) – 31. Dasa (Gboho), 46. Baden (Gboho), 72. Tannane (Dasa)

Karty:   43. Cullen (AND), 90+7. Thelin (AND) – 24. Bazoer (ARN), 36. Bero (ARN), 72. Tannane (ARN), 76. Dasa (ARN), 84. Darfalou (ARN), 88. Wittek (ARN), 89. Buitink (ARN)

Neproměněná penalta: 90+5. Refaelov (AND), mimo

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 10:7. Střely mimo: 4:5. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 12:14.