Mallorca – Espanyol 1:0 (kon.) | Valencia – Alavés 3:0 (kon.)
RCD Mallorca
1:0 (1:0)
Espanyol Barcelona
Pátek 27.08.2021, 20:00 • Iberostar Estadi (Palma de Mallorca) • Španělská LaLiga • 3. kolo

Z tohoto klání už je to pro tuto chvíli vše. Děkujeme za pozornost a užijte si víkend. Na viděnou. (22:04:57)

Po reprezentační přestávce se Mallorca představí na hřišti Bilbaa. Espanyol bude v domácím prostředí hostit úřadující mistry – fotbalisty Atlética Madrid.

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 5:3. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 16:16.

Fotbalisté Mallorky bodovali i ve svém třetím letošním vystoupení a po výhře 1:0 nad Espanyolem se minimálně do soboty posouvají do čela celé La Ligy! Souboj dvou klubů, které mezi španělskou elitu postoupily z druhé nejvyšší soutěže, rozhodl gólem z 27. minuty Dani Rodríguez. Jeho pohotová střela o zem k pravé tyči byla jedinou, která se v duelu dvou rozdílných poločasů ujala. Úvodní dějství nabídlo ofenzivní podívanou, to druhé už spíše taktickou s minimem šancí. Espanyol v závěru dohrával bez vyloučeného Gómeze, který zhatil únik Ndiayeho pouze za cenu červené karty.

90+8

90+8
    Na závěr ještě jedna žlutá karta, kterou vyfasoval Álvaro Vadillo po skrumáži u rohového praporku.

90+7
    Končí sedmá minuta nastavení. Domácí fotbalisté dohrávají utkání zkušeně na polovině soupeře. Zdá se, že náskok už udrží.

90+6
    Ta nic zajímavého nepřinesla, zakrátko byl ale na levé straně hřiště faulován Martin Valjent, a tak je z toho další standardka pro Mallorku.

90+5
    V akci opět zdravotníci, kteří se starají o Ndiayeho. Po ošetření bude Mallorca zahrávat standardní situaci.

90+4
    Amath Ndiaye se dostal do samostatného úniku, který hasil za cenu červené karty faulem zezadu Sergi Gómez.

90+4
    Brian Oliván míří v doprovodu zdravotníků za postranní čáru. Dá se očekávat, že rozhodčí budou nastavovat ještě o minutku více, než bylo avizováno.

90+3
    Dlouhé vhazování do šestnáctky odvrátil hlavou Iñigo Ruiz de Galarreta. Na zemi poté zůstal ležet Brian Oliván, který potřebuje ošetřit.

90+2
    Barcelonští se posunuli s míčem na dostřel brány. Budou vhazovat z pravé strany.

90+2
    Žádný závěrečný nápor Espanyolu se (zatím) nekoná. Aktéři se s míčem pohybují poblíž středového kruhu.

90+1
    Ze signalizace čtvrtého rozhodčího vzešlo, že duel bude nastaven o pět minut.

90
    Po vzájemném souboji skončili na zemi Rodrigo Battaglia a Aleix Vidal. Hra je v závěru zápasu hodně rozkouskovaná, což určitě více vyhovuje domácím.