Finsko – Wales 0:0 (kon.) | Katar – Srbsko 0:4 (kon.) | Švýcarsko – Řecko 2:1 (kon.)
Finsko
0:0 (0:0)
Wales
Středa 01.09.2021, 18:00 • Helsinki Olympic Stadium • Mezinárodní přípravné zápasy

Finsko se s Walesem rozchází po bezbrankové remíze. Nejvýraznější šance měl hostující celek, který ovšem v prvním poločase nedokázal proměnit pokutový kop. (19:50:04)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 0:4. Střely mimo: 0:4. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 2:5. Fauly: 13:8.

90+0

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    V poklidném tempu se dohrává přípravné utkání. Na gól stále čekáme.

87
    V krátké době jsou odmávané dva ofsajdy. Nejprve byl ve špatném postavení Wilson, a pak Soiri.

85
    Nyní to zkoušel znovu Bale, jeho rána byla výrazně lepší, ale Eriksson si připsal velmi dobrý zákrok.

84
    A byl to hned Bale, kdo se dostal rychle do zakončení, jeho rána ale minula cíl.

83
    Střídání v týmu Wales: ze hřiště odchází Tyler Roberts, přichází Gereth Bale.

81
    Wales hraje nyní aktivně, snaží se vstřelit vedoucí branku tohoto zápasu.

80
    Hostující celek se propracoval do zakončení, ale po rychlé akci Wilson minul branku.

79
    Hosté rozehrávají rohový kop, Wilson centroval před branku, ale obrana si poradila. Balon končí v zámezí, rozehrávat bude Eriksson.

79
    Wales si vypracoval zajímavou střeleckou pozici, rána Colwilla byla zblokovaná na rohový kop.

77
    Woodburn si v souboji počínal nedovoleně, fauloval domácího Kamaru, který bude rozehrávat volný kop.

75
    Čtvrthodina hry zbývá do konce tohoto přípravného zápasu, ve kterém stále platí bezbrankový stav.

73
    Střídání v týmu Finsko: ze hřiště odchází Marcus Forss, přichází Joel Pohjanpalo.
    Střídání v týmu Finsko: ze hřiště odchází Jukka Raitala, přichází Nikolai Alho.
    Střídání v týmu Wales: ze hřiště odchází Ethan Ampadu, přichází Ben Woodburn.

72
    Zdá se, že uvidíme další střídání.

70
    Wales pokračuje v aktivní hře, T. Roberts se propracoval k zakončení, ale jeho pokus kryje domácí Eriksson.