K. Vary – Vítkovice 4:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 3:4 (kon.) | Kometa Brno – Zlín 3:2 (po pr.)
Motor ČB – Kladno 7:5 (kon.) | Plzeň – Třinec 3:2 (kon.) | Litvínov – Liberec 3:2 (3:2 po s.n.)
HC Kometa Brno
3:2 (0:0, 0:0, 2:2 - 1:0)
Berani Zlín
Neděle 12.09.2021, 17:00 • Winning Group Arena • Tipsport extraliga • 2. kolo

48:39
    Kometa má další možnost přiblížit se k vítězství, dvě minuty za podrážení obdržel Pavel Sedláček.

38:09
    Kometa si zvýšenou aktivitou vypracovala možnost čtvrté početní výhody v zápase, dvě minuty za podrážení fasuje Lukáš Vopelka.

29:54
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Alexandre Mallet – 5 min., bitka).
    Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Lukáš Vopelka – 5 min., bitka).

27:26
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Peter Mueller – 2 min., příliš mnoho hráčů).

25:29
    Po Zlínu si ve druhé třetině zahraje přesilovou hru také domácí kapitán. Na dvě minuty vyloučen Peter Trška za sekání.

21:17
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Marcel Haščák – 2 min., hákování).

12:16
    Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Zdeněk Okál – 2 min., hákování).

07:54
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Tomáš Bartejs – 2 min., podrážení).

03:56
    První přesilová hra je na světě, zahraje si ji domácí tým. Hříšníkem je Martin Novotný, jenž obdržel dvě minuty za vražení na hrazení.

Jan Tajzler

Branky a nahrávky: 55. Kučeřík (R. Pavlík, Kollár), 55. Mueller (Ďaloga, P. Holík), 65. Ďaloga (Krištof) – 57. Trška, 59. Fryšara (T. Mikúš)

HC Kometa Brno: Tomek (Klimeš) – Ďaloga, Bartejs, Kučeřík, R. Holland, Gulaši, D. Mikyska – Zaťovič, P. Holík, Mueller – M. Haščák, Krištof, Vincour – L. Horký, Kollár, R. Pavlík – Kusko, Rákos, Mallet – Šoustal.
    Berani Zlín: Kašík (Huf) – Žižka, Suhrada, Trška, Ferenc, M. Novotný, Gazda, Dluhoš – T. Mikúš, Fořt (C), Kubiš (A) – Okál, Honejsek, Šlahař – Köhler (A), Fryšara, Vopelka – Hejcman, P. Sedláček, Sebera.

Rozhodčí: Kika, Vrba – Rampír, Bohuněk