Kazaň – Vladivostok 2:1 (2:0 po s.n.) | Nižněkamsk – Spartak Moskva 2:3 (po pr.)

Jakub Jeřábek (Spartak Moskva) 0+0, čas na ledě 17:40
    Libor Hudáček (Nižněkamsk) 0+0, čas na ledě 17:05 (20:29:44)

Hostující celek měl v tomto zápase dvoubrankové vedení, ale ve druhé třetině dokázal Nižněkamsk vyrovnat. Gól na 2:2 vstřelil v přesilovce Lukáš Klok. V prodloužení rozhodl Maxim Cyplakov.

64:29 Maxim CYPLAKOV - 2:3

64:29
    Spartak právě vstřelil branku!
    Je to gól, je konec, na nájezdy nedojde. Elegantním zakončení končí v brance, autorem rozhodující branky je MAXIM CYPLAKOV.

64:18
    Moskva hraje aktivně, tlačí se do zakončení, ale střely jsou nepřesné.

63:55
    Alexandr Chochlačov nevystřelil podle představ.

63:30
    Alexandr Nikišin pálil nad z dobré pozice mezi kruhy.

63:00
    Spartak Moskva hraje přesilovku, bojuje o puk v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet.

62:00
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Ronald Knot – 2 min., hákování).

62:00
    Tim Heed dostal hru do útočného pásma, následná rána, kterou vyslal Alexandr Chochlačov, končí vedle.

61:26
    Domácí jeli tři na dva, ale nevystřelili.

60:56
    Moskva si s přesilovkou poradila, nyní se už hraje ve stejném počtu hráčů.

60:24
    Dan Sexton byl volný před brankou, ale jeho rána byla nepovedená.

60:10
    Přesilovku hrají domácí.

60:01

Ve třetí třetině jsme branku neviděli, a tak uvidíme prodloužení tohoto zápasu.

60:00

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 35. Bikmullin (Šafigullin, Glazkov), 39. Klok (Sexton) – 9. Bryncev (M. Cyplakov, Talalujev), 26. Talalujev, 65. M. Cyplakov

Neftěchimik Nižněkamsk: Tuohimaa (Ivannikov) – Knot, Berezin, Klok, Sidorov, Glazkov, K. Vorobjov, Puzanov – L. Hudáček, Porjadin, Chajrullin – Bikmullin, Chafizov, Šafigullin – Sexton, Popov, Čiviljov – Miťakin, A. Galimov, Šutov.
    Spartak Moskva: Dansk (Krasikov) – Heed, Jeřábek, Nikišin, D. Višněvskij, Rylov, Mamkin, Bryncev – Lehterä, Pettersson, Širokov – Loktionov, Drozdov, Chochlačov – D. Kvartalnov, M. Cyplakov, Talalujev – Miller, Šaškov, I. Baranov – Avcin.

Rozhodčí: Galšikov, Romasko – Šalagin, Novikov

Diváci: 2 226