Jablonec – Liberec | 0:1 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Slovácko | 3:5 (kon.) | | | Teplice – Olomouc | 0:0 (kon.) |
Slavia – Hr. Králové | 4:1 (kon.) |
Sparta B – Vlašim | 2:3 (kon.) | | | Varnsdorf – Třinec | 5:1 (kon.) | | | Táborsko – Chrudim | 1:0 (kon.) |
Prostějov – Opava | 0:1 (kon.) |
Southampton – Wolverhampton | 0:1 (kon.) | | | Arsenal – Tottenham | 3:1 (kon.) |
Mallorca – Osasuna | 2:3 (kon.) | | | Barcelona – Levante | 3:0 (kon.) | | | Real Sociedad – Elche | 1:0 (kon.) |
Rayo Vallecano – Cádiz | 3:1 (kon.) | | | Real Betis – Getafe | 2:0 (kon.) |
Bochum – Stuttgart | 0:0 (kon.) | | | Freiburg – Augsburg | 3:0 (kon.) |
Juventus – Sampdoria | 3:2 (kon.) | | | Empoli – Bologna | 4:2 (kon.) | | | Sassuolo – Salernitana | 1:0 (kon.) |
Udinese – Fiorentina | 0:1 (kon.) | | | Lazio – AS Řím | 3:2 (kon.) | | | Neapol – Cagliari | 2:0 (kon.) |
Bordeaux – Rennes | 1:1 (kon.) | | | Brest – Méty | 1:2 (kon.) | | | Remeš – Nantes | 3:1 (kon.) |
Troyes – Angers | 1:1 (kon.) | | | Clermont Foot – Monaco | 1:3 (kon.) | | | Marseille – Lens | 2:3 (kon.) |
Dunajská Streda – Trnava | 0:3 (kon.) |
Liberec B – Živanice | 0:0 (kon.) |
FKM Vysočina Jihlava – Rosice | 2:1 (kon.) | | | Uničov – Olomouc B | 0:4 (kon.) | | | Zlín B – Zlínsko | 2:4 (kon.) |
Vrchovina – Slovácko B | 1:2 (kon.) |
Petržalka – Podbrezová | 0:1 (kon.) |
Gorica – Rijeka | 3:4 (kon.) | | | Hajduk Split – Loko Záhřeb | 1:0 (kon.) |
Termalica – Zabrze | 3:1 (kon.) | | | Śląsk – Wisła Pł. | 3:1 (kon.) | | | Wisla Krakov – Pogoň | 0:1 (kon.) |
konec
SK Uničov
0:4
(0:3)
SK Sigma Olomouc B
Stanislav Doležal
Branky:
16. Uriča, 37. Kotouč, 41. Uriča, 57. Langer
Rozhodčí: Dudek – Žurovec, Kotala. DFA: Kundelius
Diváci:
Karty: 36. Straňák (UNI), 90+1. Ambrozek (UNI) – 62. Grygar (OLB)
Neproměněná penalta:
SK Uničov:
Kalina – Diblík, Koutný, Straňák, Můčka – Ambrozek, Bača, Svoboda – M. Vybíral, Komenda, Krč
Náhradníci: Uvízl – P. Vybíral, Dittmer, Šidlík, Koutek, Kamas
Trenér:
SK Sigma Olomouc B: Stoppen – Spáčil, kotouč, David, Hadaš, Ricardo, Langer, Grygar, Galus, Slavíček, Uriča
Náhradníci: Koutný – Kašpárek, Bednár, Beňa, Grečmal, Saňák
Trenér:
Náhradníci: Uvízl – P. Vybíral, Dittmer, Šidlík, Koutek, Kamas
Trenér:
SK Sigma Olomouc B: Stoppen – Spáčil, kotouč, David, Hadaš, Ricardo, Langer, Grygar, Galus, Slavíček, Uriča
Náhradníci: Koutný – Kašpárek, Bednár, Beňa, Grečmal, Saňák
Trenér:
Rozhodčí: Dudek – Žurovec, Kotala. DFA: Kundelius
Diváci:
Střídání v týmu SK Sigma Olomouc B: ze hřiště odchází Langer, přichází Bednár.
Střídání v týmu SK Uničov: ze hřiště odchází Krč, přichází Dittmer.