Zbuzany – Brozany 3:3 (kon.) | Přepeře – Liberec B 3:1 (kon.) | Živanice – Ml. Boleslav B 3:1 (kon.)

Přepeře právě vstřelily branku!
    O dvě minuty později padá další branka. Po rohovém kopu se podruhé v zápase prosazuje VOJTĚCH HADAŠČOK. Přidá i hattrick v závěrečné pasáži střetnutí? 3:1.
    66. Vojtěch HADAŠČOK - 2:1

66
    Přepeře se podruhé v utkání dostávají do vedení, tentokrát se za ně prosazuje jejich nejlepší střelec VOJTĚCH HADAŠČOK. Bývalý hráč prvoligového Liberce si udělal prostor zhruba v okolí penaltového puntíku a pravačkou poslal míč k levé tyči ze svého pohledu. 2:1.
    17. David VYČÍTAL - 1:1

17
    Tým Liberec B právě vstřelil branku! Jen pár minut po první brance máme srovnáno! Liberec předvedl rychlou akci středem hřiště. Posléze se na pravé straně pokutového území uvolnil DAVID VYČÍTAL, který naprosto přesně trefil prostor u zadní tyče. 1:1.
    13. Jaroslav NESVADBA - 1:0

13
    Rozhodčí nařídil standardní situaci ve prospěch domácích, a ta byla kopnuta výborně. Na malém vápně se k hlavičce dostal JAROSLAV NESVADBA, jenž přesně zacílil k zadní tyči. 1:0.