Florida – NY Islanders 5:1 (kon.) | Toronto – Ottawa 3:1 (kon.) | Detroit – Vancouver 3:1 (kon.)
Pittsburgh – Chicago 5:2 (kon.) | Washington – Tampa 1:2 (po pr.) | Columbus – Seattle 2:1 (po pr.)
Boston – Dallas 3:1 (kon.) | Montreal – NY Rangers 1:3 (kon.) | Nashville – Carolina 2:3 (kon.)
Colorado – St. Louis 3:5 (kon.) | San Jose – Winnipeg 4:3 (kon.) | Edmonton – Calgary 5:2 (kon.)
Los Angeles – Minnesota 2:3 (kon.) | Ottawa – Dallas 3:2 (kon.)
Edmonton Oilers
5:2 (2:0, 1:1, 2:1)
Calgary Flames
Neděle 17.10.2021, 04:10 • Rogers Place, Edmonton • NHL

44:12
    Dvě minuty za hákování dostal Kailer Yamamoto.

30:16
    Hosté si navíc zahrají přesilovku, dvě minuty za podrážení obdržel Kailer Yamamoto.

24:12
    Další vyloučení, nyní na straně Calgary. Dvě minuty za podrážení dostal Milan Lucic.

22:24
    Ne však nadlouho, neboť u mantinelu se faulu dopustil držení Connor McDavid a domácí jsou zase ve čtyřech.

19:39
    A aby toho nebylo málo, je tu další vyloučení na straně Edmontonu. Dvě minuty za sevření puku rukou.

18:22
    Bitva o Albertu je dnes opravdu hodně vyhecovaná. Měli jsme tu další potyčku, tentokrát u střídačky a výsledkem je dvouminutový trest za hrubost pro domácího Zacka Kassiana a hostujícího Nikitu Zadorova.

15:21
    Po jeho zákroku se za jeho brankou strhla další potyčka, startovacím momentem byl kontakt Puljujärviho kontakt s gólmanem, který šli hráči Calgary potrestat. Jesse Puljujärvi dostal dvě minuty za hrubost.

14:33
    Vzápětí se za jeho brankou strhla potyčka a sudí měli práci s roztržením rozvášněných kohoutů. Nakonec se vylučovalo jen na straně Calgary, kde Rasmus Andersson dostal dvě minuty za hrubost a dvě minuty za faul loktem.

02:57
    Závar před Smithem pokračoval, hosté se ale v zápalu boje dopustili faulu a Edmonton si zahraje úvodní přesilovku. Dvě minuty za hákování dostal Glenn Gawdin.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 14. D. Ryan (Foegele, Kassian), 18. McDavid (Puljujärvi, Draisaitl), 26. McDavid (Nurse, Nugent-Hopkins), 46. Puljujärvi (Ceci, Draisaitl), 59. McDavid (Puljujärvi, Draisaitl) – 30. Mangiapane (D. Dubé, Välimäki), 46. E. Lindholm (M. Tkachuk, R. Andersson)

Edmonton Oilers: M. Smith (Koskinen) – Barrie, Nurse (A), Ceci, Keith, Bouchard, Koekkoek – Puljujärvi, McDavid (C), Draisaitl – Yamamoto, Nugent-Hopkins (A), Hyman – Kassian, D. Ryan, Foegele – Turris, R. McLeod, Brendan Perlini.
    Calgary Flames: Markström (Vladař) – R. Andersson, Hanifin, Ch. Tanev, Zadorov, Gudbranson, Välimäki, Kylington – M. Tkachuk (A), E. Lindholm, J. Gaudreau – Mangiapane, Monahan (A), D. Dubé – T. Lewis, Backlund (A), Lucic – B. Ritchie, Gawdin.

Rozhodčí: Rank, Charron – Mills, O'Quinn

Diváci: 17 745