Zlín – Č. Budějovice | 2:0 (kon.) | | | Teplice – Liberec | 1:2 (kon.) | | | Olomouc – Slovácko | 0:3 (kon.) |
Vyškov – Chrudim | 4:1 (kon.) | | | Příbram – Třinec | 0:1 (kon.) | | | Prostějov – Líšeň | 1:1 (kon.) |
Leicester – Arsenal | 0:2 (kon.) | | | Burnley – Brentford | 3:1 (kon.) | | | Liverpool – Brighton | 2:2 (kon.) |
Manchester City – Crystal Palace | 0:2 (kon.) | | | Watford – Southampton | 0:1 (kon.) | | | Newcastle – Chelsea | 0:3 (kon.) |
Tottenham – Manchester Utd. | 0:3 (kon.) |
Elche – Real Madrid | 1:2 (kon.) | | | Sevilla – Osasuna | 2:0 (kon.) | | | Valencia – Villarreal | 2:0 (kon.) |
Barcelona – Alavés | 1:1 (kon.) |
Bielefeld – Mohuč | 1:2 (kon.) | | | Dortmund – Kolín nad Rýnem | 2:0 (kon.) | | | Freiburg – Fürth | 3:1 (kon.) |
Leverkusen – Wolfsburg | 0:2 (kon.) | | | Union Berlín – Bayern | 2:5 (kon.) | | | Frankfurt – RB Lipsko | 1:1 (kon.) |
Atalanta BC – Lazio | 2:2 (kon.) | | | Hellas Verona – Juventus | 2:1 (kon.) | | | Turín – Sampdoria | 3:0 (kon.) |
Méty – Saint-Étienne | 1:1 (kon.) | | | Lyon – Lens | 2:1 (kon.) |
Michalovce – Pohronie | 0:2 (kon.) | | | Žilina – Zlaté Moravce | 4:1 (kon.) | | | Ružomberok – Sereď | 3:1 (kon.) |
L. Mikuláš – Dunajská Streda | 1:0 (kon.) |
Sokolov – Karlovy Vary | 1:1 (kon.) | | | Admira Praha – Vyšehrad | 0:2 (kon.) | | | Benešov – Hostouň | 1:1 (kon.) |
Domažlice – Králův Dvůr | 1:0 (kon.) |
Chlumec n/C – Liberec B | 2:3 (kon.) | | | Zbuzany – Dukla B | 0:1 (kon.) | | | Přepeře – Jablonec B | 2:1 (kon.) |
Ústí n/O – Velvary | 0:2 (kon.) | | | Živanice – Brozany | 0:0 (kon.) |
Frýdek-Místek – Vratimov | 0:1 (kon.) | | | Zlínsko – Znojmo | 2:3 (kon.) | | | Vel. Meziříčí – Zlín B | 7:0 (kon.) |
Uh. Brod – D. Benešov | 2:0 (kon.) | | | Kroměříž – Vrchovina | 3:1 (kon.) |
Púchov – Dubnica | 1:2 (kon.) | | | Bardejov – FC Košice | 0:3 (kon.) | | | B. Bystrica – Rohožník | 0:0 (odl.) |
KFC Komárno – Trebišov | 4:1 (kon.) |
Dragovoljac – Šibenik | 1:1 (kon.) | | | Gorica – Dinamo Záhřeb | 0:2 (kon.) |
Termalica – Śląsk | 4:3 (kon.) | | | Warta Poznaň – Gdańsk | 0:2 (kon.) | | | Zabrze – Zagłębie | 0:0 (kon.) |
Jagiellonia – Piast Gliwice | 3:3 (kon.) |
Benátky n/J – Tochovice | 1:1 (kon.) |
konec
FK Baník Sokolov
1:1
(1:1)
Slavia Karlovy Vary
88
|
Střídání v týmu FC Slavia Karlovy Vary: ze hřiště odchází Červený, přichází Farid.
|
|
88
|
Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Martinec, přichází Bílek.
|
|
82
|
Střídání v týmu FC Slavia Karlovy Vary: ze hřiště odchází Debellis, přichází Mašata.
|
|
73
|
Střídání v týmu FC Slavia Karlovy Vary: ze hřiště odchází Prágr, přichází Mandula.
|
|
65
|
Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Šulc, přichází Řezáč.
|
|
65
|
Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Krlička, přichází Majka.
|
Branky:
30. Martinec – 36. Vyleta (pen.)
Rozhodčí: Švagr – Aubrecht, Talpáš
Diváci:
Karty: 17. Neudert (SOK), 35. Štrunc (SOK), 70. Martinec (SOK) – 88. Červený (KVA), 90+2. Vyleta (KVA)
Neproměněná penalta:
FK Baník Sokolov:
Štrunc – Hajdo, Neudert, Blažek (C), Kolář, Šulc (65. Řezáč), Krlička (65. Majka), Čermuš, Stockner, Mlika, Martinec (88. Bílek).
Náhradníci: Fiala – Stan, Řezáč, Majka, Kýček, Bílek.
Trenér:
Slavia Karlovy Vary: Chára – Pěkný, Vyleta, Shorný, Skala, Prágr (73. Mandula), Vokáč, Toure Yaya, Dubnička, Červený (88. Farid), Debellis (82. Mašata).
Náhradníci: Bláha – Gabriel, Farid, Mandula, Knop, Psohlavec, Mašata.
Trenér:
Náhradníci: Fiala – Stan, Řezáč, Majka, Kýček, Bílek.
Trenér:
Slavia Karlovy Vary: Chára – Pěkný, Vyleta, Shorný, Skala, Prágr (73. Mandula), Vokáč, Toure Yaya, Dubnička, Červený (88. Farid), Debellis (82. Mašata).
Náhradníci: Bláha – Gabriel, Farid, Mandula, Knop, Psohlavec, Mašata.
Trenér:
Rozhodčí: Švagr – Aubrecht, Talpáš
Diváci:
Petr Frömel