SHK Hodonín – Kopřivnice 4:6 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Děčín 3:4 (kon.) | Nová Paka – Letňany 1:2 (kon.)
Příbram – Řisuty 7:1 (kon.) | Cheb – Tábor 3:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Klatovy 4:3 (po pr.)
Mostečtí Lvi – Jablonec n/N 7:8 (kon.) | Bílina – Hronov 4:13 (kon.) | Vel. Meziříčí – Val. Meziříčí 3:2 (4:3 po s.n.)
Opava – Žďár n/S 5:4 (1:0 po s.n.) | Nový Jičín – Kometa Brno B 4:2 (kon.) | Kobra – Písek 3:2 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
4:3 (0:2, 2:0, 1:1 - 1:0)
HC Klatovy
Sobota 20.11.2021, 17:00 • Zimní stadion Kotlina • 2. liga skupina Jih (ČR) • 17. kolo

62:48
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Bruslaři v prodloužení vybojovali druhý bod! Miroslav Třetina se po levé straně dostal do útočného pásma, obešel obránce a vystřelil. Jeho ránu Polívka jen vyrazil, odražený puk ale dojel TOMÁŠ MLYNÁŘ, jenž překonal ležícího brankáře. Asistence: Miroslav Třetina, Martin Nepokoj

55:28
    Bruslaři čtyři a půl minuty před koncem třetí třetiny vyrovnávají skóre! První střelu Patrik Polívka vyrazil jen před sebe, kde byl připravený JAKUB ČEJKA, jenž z dorážky překonal klatovského gólmana. Asistence: Tomáš Mlynář, Jan Bulín

53:07
    Tomáš Mlynář se s kotoučem dostal až před Patrik Polívku! Jeho zakončení však gólem neskončilo.

47:31
    Po krátké kombinaci vyslal tvrdou střelu do tyče Martin Nepokoj!

46:59
    Vyloučení v týmu SHC Klatovy (Tulačka – 2 min., sekání).

46:41
    Vyloučení v týmu SHC Klatovy (Kovářík – 2 min., vysoká hůl).

46:34
    Jakub Čejka nabral vysokou rychlost a vystřelil nad Polívkovo rameno. Kotouč se však od břevna odrazil před bránu, kde ho několikrát zkoušeli Bruslaři dorazit. Nepodařilo se jim však dostat hrací předmět za brankovou čáru.

44:55
    Klatovy právě vstřelily branku!
    Hosté jdou znovu do vedení! Z pravé strany mířil s kotoučem na bránu JAKUB PROCHÁZKA, který nádhernou kličkou překonal Martina Nedvěda. Asistence: Vojtěch Tulačka, Petr Eret

42:35
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Tecl – 2 min., hákování).

39:57
    V samotném závěru třetiny se jako lasička protáhl klatovskou obranou Luboš Voříšek! Tváří tvář Patriku Polívkovi se dostal do dvojího zakončení, ani jednou však gólmana hostů nepřekonal.

38:13
    Bruslaři v přesilové hře vyrovnávají skóre! Skvěle se od modré čáry trefil MARTIN NEPOKOJ, který prostřelil hlouček hráčů před bránou i Patrika Polívku. Asistence: Luboš Voříšek

37:28
    Vyloučení v týmu SHC Klatovy (Kovářík – 2 min., hákování).

34:48
    Do stoprocentní šance se dostal Luboš Voříšek, který se z levé strany dostal před Patrik Polívku! Havlíčkobrodský veterán si položil klatovského brankáře, následně ale nedokázal zakončit do prázdné klece!

27:24
    Obrana domácích byla totálně rozhozená a hosté mohli několikrát vystřelit do prázdné brány! Ani jednou to však hokejisté Klatov neměli přímo na střelu. Domácí tohle přežili s notnou dávkou štěstí.

25:51
    Střela Michala Klimenta od modré čáry byla několikrát tečovaná a nakonec narazila do břevna Patrika Polívky!

24:37
    A další únik hostů! Tentokrát Nedvěda vyzval Jakub Procházka, ani on však na strážce svatyně nevyzrál!

23:52
    Hosté se ve vlastním oslabení dostali do další nájezdu! Josef Roubal však nepřekonal Martina Nedvěda!

23:32
    Vyloučení v týmu SHC Klatovy (Vajner – 2 min., hákování).

22:33
    Domácí se dostali do zatím snad jediné gólové šance, kterou hned využili! Jakub Čejka nahrál Miroslavu Třetinovi před bránu, jenž však nepřekonal Patrika Polívku. Akci však ze druhé vlny dojel DAVID KOŠŤÁL, který nadzvedl kotouč nad klatovského brankáře. Asistence Miroslav Třetina, Jakub Čejka

18:14
    Hosté málem znovu skórovali ve vlastním oslabení! Josef Roubal jel sám na bránu a měl hromadu času si rozmyslet, co udělá! Zkusil udělat kličku do forhendu, Martin Nedvěd ale svůj tým podržel!

17:31
    Vyloučení v týmu SHC Klatovy (Kovářík – 2 min., podrážení).

16:25
    Jakub Procházka se dostal do samostatného úniku! Střílel pod horní tyč, ale vysoko přestřelil!

07:35
    Havlíčkobrodským vůbec nevyšel start přesilovky. Hned po buly zachyboval bek, který dlouho váhal s pukem na holi, až mu jej vypíchl David Roubal. Toho využil VOJTĚCH TULAČKA, který se prosmýkl za modrou mezi beky a nechytatelně zakončil nad rameno brankáře Nedvěda. Asistence: David Roubal.

12:11
    Vyloučení v týmu SHC Klatovy (Kolář – 2 min., sekání).

11:14
    Pěknou střeleckou pozici si vytvořil po zadovce Čejky Tomáš Mlynář! Ve vnitřku levého kruhu měl dost času na míření, Polívka však jeho ránu se štěstím srazil.

08:32
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Benák – 2 min., nedovolené bránění).

08:23
    Hosté jdou v první polovině první třetiny do vedení! Střelou, která lízla tyč, se prosadil JAKUB PROCHÁZKA. Asistence: David Michel, Martin Jánský

08:15
    Hosté se dostali do přečíslení dva na jednoho. Dobrým obranným zákrokem se prezentoval Martin Nepokoj. K dorážce se však ještě dostal Matěj Morawetz, jehož střelu vyrazil Nedvěd mimo tři tyče.

Tomáš Sochor

Branky a nahrávky: 23. Košťál (Třetina, Čejka), 39. Nepokoj (Voříšek), 56. Čejka (Mlynář, Bulín), 63. Mlynář (Třetina, Nepokoj) – 9. Procházka (Michel, Jánský), 8. Tulačka (D. Roubal), 45. Procházka (Tulačka, Eret)

BK Havlíčkův Brod: Nedvěd (Novák) – Janoušek, Kliment (A), Nepokoj, Benák, Zvěřina – Holenda, Třetina, Tecl – Bulín, Mlynář, Čejka – Voříšek, T. Ludvík (C), Košťál – Kalač, Vacík, J. Ludvík
    Trenér: Michal Konečný

HC Klatovy: Polívka (Pitel) – Brtník, Vajner, Jánský, Kovářík, Sklenička – Kaiser, Michel, Uhlík (A), J. Roubal, Tulačka (A), Eret, Kolář, Morawetz, D. Roubal (C), Kosnar, Procházka
    Trenér: Michal Straka

Rozhodčí: Martin Šperl – Jiří Nechvátal, Václav Kubíček