Dynamo Kyjev – Bayern 1:2 (kon.) | Villarreal – Manchester Utd. 0:2 (kon.) | Barcelona – Benfica 0:0 (kon.)
Young Boys – Atalanta BC 3:3 (kon.) | Lille – Salzburg 1:0 (kon.) | Sevilla – Wolfsburg 2:0 (kon.)
Malmö – Zenit 1:1 (kon.) | Chelsea – Juventus 4:0 (kon.)
Sevilla FC
2:0 (1:0)
VfL Wolfsburg
Úterý 23.11.2021, 21:00 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán (Sevilla) • Liga mistrů • Skupina G
    90+7. Rafa MIR - 2:0

90+7
    Sevilla právě vstřelila branku!
    Kvůli dlouhému ošetřování se nakonec hrálo o několik minut déle, než bylo původně v plánu. V sedmé nastavené minutě se do zakončení dostal RAFA MIR, který nezaváhal a Sevilla tedy tento duel vyhraje 2:0.
    13. Joan JORDÁN - 1:0

13
    A po další akci jde domácí celek zcela zaslouženě do vedení 1:0! JOAN JORDÁN si naskočil na parádní Rakitičův centr a z hranice malého vápna uklidil míč za bezmocného brankáře!